Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

aš tai apskritai lb laukiu kol jie pasirodys kažkur netoli Lietuvos, Lenkijoj ar Latvijoj. kažakaip važioti į tolimą užsienio šalį, kaip Anglija nelabai apsimoka... gaila kad jie vis čia neatvažiuoja:( aišku, beviltiska tiketis, kuo toliau tuo jie tampa vis garsesni ir kažin ar pastebės mūsų mažą šalį..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uoooj, norėjau nusitempt ką nors iki Wembley Stadium, bet pinigų neturėjau. Mama sako: "Vaikeli, gausim pinigų ir varysim. Taip, manim neatsikratysi *pagavus mano klausiamą žvilgsnį*. Aš ir Bellamį pamatyt noriu. Apsiskusiu plaukus, užsikabinsiu grandines, apsitatuiruosiu ir pritapsiu prie jaunimo, stiliovai paklykausiu ir pašokinėsiu koncerte ir.. vienu žodžiu, kai turėsim pinigų." Mano mamai 42 metai :LOL: Jetau, dievinu ją už tai :LOL:

Link to comment
Share on other sites

H.A.A.R.P tai išvis pats geriausias matytas jų koncertas.Ištaško taip belenkaip labai. Pamačius tą koncertą man ir prasidėjo Muse manija. O dabar tai išvis nuo proto nušokau ;D Mano svajonė buvo pamatyt juos ne bet kur o Wembley Stadium. Ir ačiū Dievui rugsėjo mėnesį ši svajonė išsipildys. Nebenustygstu vietoj :]

Link to comment
Share on other sites

Aš tai čiuju net nebūčiau paisius mamos neleidimo. Turėjau savo pinigų ir man būtų buvę dzin ar mama leistų ar ne ;DD bet ačiū Dievui mama leido, dar prisipažino, kad jei būtų neleidus tai ją sąžinė užgraužtų. Laaav savo mamą dėl to ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...