Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Gerbiamieji broliai ir seserys muses:],

Iki supermassive Rygoje liko 10 dieneliu!!!!!

(mane tikriausiai galesit atpazint is raudonai svieciancio glowstick, jeigu melyno nesusivairuosiu...:D) Prieikit ir pasisveikinkit tadu:]

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAA laukam nesulaukam, nekantraunam;DD

Link to comment
Share on other sites

viskas kita sekmadieni lekiu i roskildes festa, kaina nesveika bet verta. gal kas dar varo? siaip parasysiuy kai grysiu apie tai bet prizadekit parasyt apie rygos konca :)

 

Raimi, butinai parasyk. Ir mes parasysim. Paklyksim ir paverksim i foruma;DD

8 dienos:eek:

Link to comment
Share on other sites

Ok, guys and gilrs, gues, who am I <;

 

O šiaip kitus mano nikas dabar Darkshines, o kai reginaus čia buvo senasis Kamuph, na, tiek to, nepakeičiau, ir labai gerai, kad neištrynė manęs:$

 

ech, jei anksčiau būčiau prisijungusi į šias diskusijas, būtų bivę linsmiau koncerte, spėju :)

bet ir šiaip, buvo nerealu, tobula, fanatastiška ir t.t.

Link to comment
Share on other sites

Aš seniau būčiau čia pradėjus rašyt, tik pamiršdavau ir kaip sakau, senu nick man neduodavo parašyt post'o. :(

Kol neatėjo man į galvą, kad gal pats laikas naują susikurt? :p:LOL:

 

owninsim, oi kaip owninsim :p

Link to comment
Share on other sites

viskas kita sekmadieni lekiu i roskildes festa, kaina nesveika bet verta. gal kas dar varo? siaip parasysiuy kai grysiu apie tai bet prizadekit parasyt apie rygos konca :)

 

Pernai buvau. Šiemet ketinau važiuoti, bet tuo metu dar nebuvo paskelbta, kad Muse gros, ir pasirinkau Heinekeną + Rygą. Kitąmet gal.

Anw, laukiam flashbacko.

Link to comment
Share on other sites

Kažkokios dabar kalbos sklando apie Taliną, ne? Galėtų Muse atsižvelgti ir į tai, kad čia lietuviškasis forumiukas labiau klesti nei estiškas :eek: Kažkokia nesąmonė, negaliu. Nežinot kas kaltas, Muse ar lietuviai dėl organizavimo. :eek:

Link to comment
Share on other sites

vau geriau net nesapnavau.... as jau gana seniai radau sita Muse tinklapi ir narsiau po kitus forumus bet tik siandien radau foruma kuriame yra lietuviai :) ...nuostabu..jau maniau kad lietuvoje mazai kas Muse klauso bet pasirodo kad daug :happy:

Link to comment
Share on other sites

Yra klausančių yra, tikrai. Bet kaip after8 minėjo, dažnai taip būna.

Kažkaip ir nepergyvenu, bet iš dalies gaila. :stunned:

jei būtų koncertas, ir susirinktų žmonių tiek kiek į Placebo arba dar mažiau, tada būtų apmaudu :eek:

Link to comment
Share on other sites

jei ne slykstus vejas buciau nuvares bet deja snd puciau tox vejas kad net keltai neplaukia todel net i roskilde nenuvykau ... grrr. nelaimingi metai ... n ieko mokysiuos danijopj tai busiu kasmetis svecias :p laimes kudikiai kas buvot rygoj ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...