Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Jo, atvaro į Lenkiją, bet mane tas nelabai nudžiugino, tik nuliūdino, nes negalėsiu važiuot (tikrai neišleis, juolab savų pinigų neturiu), o jie bus taip arti, beveik ranka pasiekiami :(. Dar jei varytų į kokią Varšuvą tai dar dar, o dabar. O pati planuoji važiuot? Pavydžiu..

(Pamačius Matthew gyvai, galima ir numirt)

Link to comment
Share on other sites

Tai aš ir numirčiau.Iš pradžių tėtis sakė,kad greičiausiai varysime,paskui sužinojo,kad biški atstumas labai didelis,juk kitas galas Lenkijos.Nenuliūdau per daug,nes žinau,kad per daug gerai man būtų juos pamatyt.Bet kitą dieną pareiškė tėvai,kad turėtų vistiek kokie fanai organizuotis į Lenkiją,kad ir kiek jų būtų,o tokiu atveju jis mane lydėtų ir greičiausiai varyčiau.Tik bėda,kad nepažįstu jokių fanų,nu nebent žinau.Bet kaip susisiekt,tai neįsivaizduoju.Merdėjęs forumas lietuvių jau numirė,o per one.lt tą grupę tai irgi nelabai kas ką planuoja labai.Tai net neįsivaizduoju kaip bus.Tikiuos stebuklo :D

Link to comment
Share on other sites

Mnu tikiuos kad stebuklas įvyks ir išdegs tau pamatyt juos gyvai ;D

aš pati prisimenu niekad netikėjau kad pamatysiu juos, bet taip va kažkaip įkalbėjau mamą nupirkt bilietą į jų koncertą..tai dabar laukiu koncerto dienos kaip išganymo ;D išvis čia svajonės išsipildymas. Muse, ir dar Wembley stadione.

tikiu kad ir tau pavyks juos pamatyti ;]

thumbs up ;):musesign:

Link to comment
Share on other sites

nu kąą, iš pradžių apie tą Lenkiją net negalvojau... bet šiandien taip kažkaip sumąsčiau.

nu po velnių, juk ta Lenkija visai čia pat xD gal Krokuva kiek tolėliau, nu bet vistiek MUSE bus TAIP ARTI!

twittery visi museriai pradėjo mane skatint "to fight for my dream", tai pamąsčiau kad turbūt verta :D

kai pasakiau mamai, tai ji pamanė kad aš nerimtai, tai taip, galima sakyt, ignoravo. bet aš dar mėginsiu įkalbėt, juk ji tikrai galėtų mane suprast :D

Link to comment
Share on other sites

bandykit ieškot kuo daugiau chėbros.organizuokitės kol yra bilietų ;]

įgyvendinkit savo svajonę ;D

maybe turit pažįstamų vyresnių, kurie pasirašytų važiuoti, bent iki Lenkijos, kad tėvai juos žinotų ir pasitikėtų jus išleist. čia viskas įmanoma, tik reik viską kruopščiai susiorganizuot, ir ofkors gauti leidimą iš tėvų ir finansavimą tam ;]

Link to comment
Share on other sites

Aš tai varau vasarą į Vokietiją ir man va neseniai toptelėjo, kad gi Rock am Ring Vokietijoj būna ir, kad Muse koncertuos. Nu ir tokia viltis staiga įsižiebė ;D. Bet pažiūrėjau, kad dar visai birželio pradžioj, kai net mokslo metai dar nebus pasibaigę.. hrr..

Na nieko, reikia būt kantriai :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mano tėvai šiaip mėgsta gerą muziką,todėl problemų nekyla.Šiaip mama labai mėgsta Muse,bet Matą vistiek vadina labai talentingu žiurkiuku XDD.Šiaip tėčiui manau visai įdomu,be to jis vien dėl to,kad aš laiminga būčiau važiuotų kartu. :D .Be to nuvažiuot į festivalį,tai juk šūstrai labai,ypač jei geros grupės groja dar ;DD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...