Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Truksta Bliss setliste;O o man reik:ninja:

 

Kazkas is jusu jau sake lyg ir.. kad liepos 2d. sueina lygiai metai B.H.A.R! rupus miltai, atrodo teks happy birthday dainuot;DD

 

 

Kagi, liko MENUO!!!!!

Link to comment
Share on other sites

man tas klipas visai kietai, paukstis toks;D tik tos neaiskios angos..keistokai.

 

A jo. Kuo daugiau groja, tuo geriau. Kad ir visko. mmMMMMM. maziau nei menuo.

As cia biski atgaliniu chronometru padirbsiu, jei jus nieko pries :ninja:

Link to comment
Share on other sites

e kietas laikmatis :ninja:. Aha, biski boyband;D Chrisas net be barzdos, toks svelnutis:happy: Matt bisk i Igori Kofa;DD bet ka as zinau, jauciu sentimentus siam kuriniui, nuo tu laiku kai uzsikabliavau:stunned:

 

visks gerai.

kietas laikmatis :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Hey,

 

o ar niekas neorganizuoja keliones i koncerta/is koncerto Rygoje??

 

Jei ne, tai gal galetumeme koki autobusiuka issinuomoti ir visi kartu norintys i koncerta vaziuoti?? ... nes as viena nedristu, o siaip, bijau, ir pasiklysciau, ir koncerto nepamatyciau :eek:

Link to comment
Share on other sites

Aš irgi nežinau, kaip reiks važiuoti. Iš Heinekeno grįšiu 9:10, 10:00 autobusas į Rygą, o jei nespėju? Aplinkiniai sako, kad tikrai nespėsiu. Tai dar bandau ieškot alternatyvų. Jei ką Vilniuj sumedžiosit, praneškit.

Link to comment
Share on other sites

A irgi neinau, kaip reiks vaiuoti. I Heinekeno grįiu 9:10, 10:00 autobusas į Rygą, o jei nespėju? Aplinkiniai sako, kad tikrai nespėsiu. Tai dar bandau iekot alternatyvų. Jei ką Vilniuj sumediosit, pranekit.

 

tai nebegrizk namo, o iskart susidek du krepsius ir paprasyk kad pazystamas, kai grisi is heineken, tau autobusu stotyje juos pakeistu;D tada soki iskart atgal i autika rygon. Aisku nesvieziai taip, bet jeigu kitu variantu nebus- as taip daryciau;DD Tik jum nuo ten Ryga tolokai O_o

Link to comment
Share on other sites

tai nebegrizk namo, o iskart susidek du krepsius ir paprasyk kad pazystamas, kai grisi is heineken, tau autobusu stotyje juos pakeistu;D tada soki iskart atgal i autika rygon. Aisku nesvieziai taip, bet jeigu kitu variantu nebus- as taip daryciau;DD Tik jum nuo ten Ryga tolokai O_o

 

Tai a grįimo į namus net neskaičiuoju : )

Esmė tame, kad turbūt autobusas nespėtų grįt į Vilnių.

Link to comment
Share on other sites

Tai aš grįžimo į namus net neskaičiuoju : )

Esmė tame, kad turbūt autobusas nespėtų grįžt į Vilnių.

 

Turetu spet, kiek as vazinejau, tai ten griezta tvarka ;O pas mus visada laiku budavo. Nors zinoma, maza kas:stunned:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...