Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

diskutuojam apie tai ar Muse vis dėl to tapo "commercial" ar ne.:rolleyes: nes pvz žiūriu video kokį Muse's per youtube ir žmonės maždaug rašo: "oh why Muse became so commercial? " ir panašiai. čia tipo dėl twilight'o ar ką? :stunned: kaip jum? "commercial" ar ne? :(

Link to comment
Share on other sites

Aš čia irgi ne visai į temą.. :

 

http://www.lrytas.lt/-12108270881209201963-muse-vokalistas-%C4%AF-lietuv%C4%85-atvyks-nebent-pakortuoti.htm

 

Straipsnis jau labai senas, bet nežinau ar skaitėt. Va, pasirodo, kad Muse į Lietuvą neatvažiavo ne dėl to, kad nenorėjo, o dėl to, kad "mūsų šalyje neatsirado koncertų agentūros, kuri sutiktų prisiimti vienos brangiausiai apmokamų Europos grupių honoraro naštą".

 

Labai labai maža mano dalis šypsosi, nes yra didesnė galimybė jog jie atvažiuos į mažą šalį, kurioje dar nebuvo, negu antrąkart į tą pačią nedidelę valstybę. (Nes prieš tuos du metus aš nebūčiau buvus konce).

 

O didelė dalis žiauriai liūdi, nes gal dėl tų lietuviškų koncertų agentūrų Muse niekada ir neatvažiuos. :(

Link to comment
Share on other sites

am... sedžiu apšalus kai perskaičiau tą straipnį ;D Muse GALĖJO ar netgi norėjo atvažiuoti į Lietuvą. taip išeina, kad mes jų nepriėmėm :eek:. o gal ir gerai, kad neatvažiavo, tada dar nebuvau susipažinus su jų muzika :) tai taip išeina, kad yra mažytis šansas, kad jie kadanors atvyks.. tikėkimės.. <3

Link to comment
Share on other sites

„Tačiau pinigai man nerūpi, todėl galbūt laimėsiu turnyrą Lietuvoje“, – pareiškė pernai du MTV Europos apdovanojimus laimėjusios roko grupės dainininkas.

 

Atrodo, kad Lietuvai „Muse“ jaučia ypatingas simpatijas“, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo grupės pasirodymus Europoje rengti padedantys agentai.

 

Tas tai mane pralinksmino, bet ir nuliūdino, gal jau ir atsirado per tą laiką tų gerų agentūrų Lietuvoje :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, irgi klausimas sukasi apie norinčius važiuoti į Latviją? :) Gal kas išsiaiškinot daugiau info? Šiaip miestukas prie Estijos sienos netoli, toloka vykti, o ir nėra galimybės pačiai, taip kad būtų šaunu, jei kartais atsirastų žmonių su transportu ir visi draugiškai nuvažiuotume :)

Link to comment
Share on other sites

tai as jau broli bandau kalbint po biski kad nuveztu, turetu sutikt nes ir jis dievina MUSE :D dar labiau nudziugau kai pamaciau jog HAPPYENDLESS ten taip pat bus :rolleyes:

 

Man beveik ta pati situacija... Brolis jauciu vaziuos, jo du draugai ir snd pasnekejau su dauge, ji sako kad irgi noretu ten. Tai dabar man klausimas ar mama duos pinigu ir ar tetis isleis.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...