Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nesvajot Muse be2gether šiemet : D

nes:

2008-08-13 Marlay Park Dublin, Ireland

tada:

2008-08-16 Hylands Park (V Festival) Chelmsford, UK

o:

2008-08-14 Be2gether.

Shit happens, mostly to us : D

O norėčiau labiau JŲ atskiro koncerto Lietuvoj, nes kas čia dedasi šiemet, galima tikėtis ir Muse kitais metais. Nemanot? Ar būti pesimistai ir net nesitikėsit?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

taigis tataigis, as prisidedu prie tu, kurie liko patenkinti Resistance elbumu ir ivertina Muse's alternatyvias idejas :) vien exogenesis kiek daug reiskia (man pirma ir trecia dalys woow!!!!! <3, antra dali dazniausiai prasuku iki spread our codes to the stars vietos), siaip gal kiek noretusi, kad toji simfonija butu ilgesne, na, bet tiek to, apseisiu.. :D, resistance tai isvis nuostabi daina, aisq mk ultra ir unnatural selection taip pat lb lb patinka (sitos dvi labiausiai primena senus Muses laikus), united states irgi (bugnai ziauriai gerai skamba, piano ir visa kt.), uprising zodziai superiniai, undisclosed desires neuznesa i roko gabala, bet kabina, nors nusisauk, i belong to you (idomi daina, na, Matthew francais tarimas, kaip kad visi pastebejo tikrai prastas: na va, pasirodo Mat'as nera jau tox super duper genijus :D, aciu dievui..), vienintele daina, kuri man nepatinka (bent iki siol) ir musei visai nepritinka - guiding light: kazkokia lb pakili dainos nuotaika, net nervina..

Link to comment
Share on other sites

yeahyeahyeah, Uprising žodžiai gėris.

mokykloj visus nervuoju kažką neaiškaus murmėdama po nosim.

o tai juk "you know that their time's coming to an end, we have to unify and watch our flag ascend"

ai, dar man patinka "I belong to you" dalis "i've travelled half the world to say you are my mu... REPONDS A MA TENDRESSE, VERSE MOI, VERSE MOI L'IVRESSE ...use" xD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...