Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

naah.o kaip čia taip?gal galėtum paaiškinti?čia matai įsiterpiu į pokalbį..:$:$:$

dažai.:erm::musesign:

and - o kaip su bilietais?kadangi TIKETA - GAIDYS tai bilietus gaus paskutinė :/

 

Dėl Talino tai dabar nieks nebeaišku, viskas kabo ore.

 

Dėl dažų tai kalbėjau apie tekstilinius dažus, kuriais galima piešti ant drabužių ir nenusiplauna. Susirandi paveiksliuką -> didini kontrastą -> dedi black & white filtrą -> atsispausdini -> iškerpi juodas vietas -> uždedi ant maikės -> iškirptus tarpus užspalvini dažais

 

Gaunas maikė.

Pvz, prieš du metus draugei dariau:

 

001tz8.jpg

Link to comment
Share on other sites

naah.not cool.na bet kaip tu sakei.Ryga,Talinas,bet Vilniuj kiečiausias bus ;D (meldžiamės kad taip ir būtų)naah.o kur tuos dažus galima pirkt?o visą tą stuffą kaip filtrai ir pan?:stunned:

o jei Lietuva nesurinktų visos ar bent jau pusės salės tai bent jau man tai būtų gėda prieš visą pasaulį kad į tokių kaip radžis ir kitų panašaus plauko atlikėjų koncertus šnūrais o į pasaulinio garso grupės koncertą tokioj šaly kaip Lietuva susirinko tik pusė salės.bet aš manau kad susirinktų visa.gal dar kokie kaimynėliai atvažiuotų :D:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Šem ko tokio?aa..pasakyk adresą tikslų jei žinai nes aš Vilniuj beveik nesiorientuoju(nors gyvenu Vilniuj bet centre dažnai nesilankau ;D)

nu sakau.reikia kad būtų kuo greičiau.ir pastebėjau kad šita temikė bene daugiausia puslapių iš visų esančių turi ar aš meluoju?:D:rolleyes::stunned:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na va ka tik is didziosios vilties lietuvoje - be2gether festo. kas nebuvo trumpai galiu pasakyt kad buvo visai gerai tik gaila kad deja nesigavo jiem su muse biski.. draugas buvo vienas is organizatoriu tai sake kad ir kitamet vyks be2gether ir tada viltis prisisaukt muse bus daug didesne nes festas ivyko puikiai ir uzsireklamavo kaip reiklas. dabar hebra laikas piarint kad lietuviams nieko daugiau be THE MUSE nereikia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

blin neapsviestas as. nerandu vienos muse dainos gal kas turit "do we need this?" jei kas turit ar zinot kur gaut pavarykit per skypa bukit zmones, nes man rodos cia vienintele kurios neturiu ir kurios db lb reiktu, nes muse dainuoja mano gyvenima. dekuj is anksto

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...