Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

yra ir daugiau lietuviu ;> ir visishkai pritariu idejai kad reikia buti aktyviems ir stengtis kad Muse pastebetu jog ir Lietuva juos megsta :) shiaip manau fanu yra n kartu daugiau nei ju prisistate shiame forume, tiesiog retai kam shauna i galva apsilankyti muse.mu ir dar uzheiti i foruma.. man pachiai shita ideja shove po belenkiek laiko lankymosi muse.mu :) hmz.. na, joa, butu tikrai idomu suzhinot ar yra apsilankiusiu muse koncerte? esu skaichius kelis atsiliepimus lietuviu, kurie yra buve konce.. na, tai trumpai suformulavus ju ispudzius skambetu taip: "ishejau apshalus, apakus ir ishsizhiojus ish nuostabos" :)) ir esu girdejusi kad jie gana dazhnai koncertuoja salese kuriose vietu zhiurovams yra mazhiau nei musu Forum Palace. Tad manau vertetu gana rimtai pamastyti ar negaletu jie apsilankyti pas mus? Tik nereikia skiesti kad nesusirinktu zhmoniu i ju koncerta.. Po pastaruju ju hitu kurie sparchiai vieshinami masines informacijos priemonemis zhmoniu TI|KRAI susirinktu :) gal reiketu buti aktyvesniems? a?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
yra ir daugiau lietuviu ;> ir visishkai pritariu idejai kad reikia buti aktyviems ir stengtis kad Muse pastebetu jog ir Lietuva juos megsta :) shiaip manau fanu yra n kartu daugiau nei ju prisistate shiame forume, tiesiog retai kam shauna i galva apsilankyti muse.mu ir dar uzheiti i foruma.. man pachiai shita ideja shove po belenkiek laiko lankymosi muse.mu :) hmz.. na, joa, butu tikrai idomu suzhinot ar yra apsilankiusiu muse koncerte? esu skaichius kelis atsiliepimus lietuviu, kurie yra buve konce.. na, tai trumpai suformulavus ju ispudzius skambetu taip: "ishejau apshalus, apakus ir ishsizhiojus ish nuostabos" :)) ir esu girdejusi kad jie gana dazhnai koncertuoja salese kuriose vietu zhiurovams yra mazhiau nei musu Forum Palace. Tad manau vertetu gana rimtai pamastyti ar negaletu jie apsilankyti pas mus? Tik nereikia skiesti kad nesusirinktu zhmoniu i ju koncerta.. Po pastaruju ju hitu kurie sparchiai vieshinami masines informacijos priemonemis zhmoniu TI|KRAI susirinktu :) gal reiketu buti aktyvesniems? a?

 

 

Tai zinoma. Ech butu neispasakytas dziaugsmas juos-dievukus gyvai pamatyt...

Arba jei jau neistengiam prisisaukt ju i lietuva, jei surinktumem nebloga ir pamisusia del Muse chebra, issinuomotumem autobusiuka ir mautumem i artimiausi koncerta :happy: kad ir kitoje salyje. Ar ne fantastika butu? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

na, shiaip ar taip mum asmenishkai bapkiu rinkt ju koncui nereiketu, nes yra tam tikros firmos kurios tuo uzhsiima ;] ir nereiketu 2-3 limonu. Shiaip, kiek turiu zhiniu (beje, jos ne pacios naujausios) ti lietuvele gali sau leisti uzh koncerta sumoketi 600tukst. valiutos, bet jau su garantija kad koncertas pilnai neatsipirks :] kiek zhinau, iglesijuj vis delto buvo siulomas net milijonas.. suka neatvazhiavo vistiek ;]] pats kalts.. nium, ti norejau pasakyti tiek kad tos sumos nera jau tokios kosmines ;] o del tos organizacijos del vazhiavimo i uzhsieni.. jezus,kiek ish musu esanchiu gyvena savarankishkai ir uzhsidirba shaibas? :) nugi niekiek, arba super duper mazhai. Kur mes, vargshai studentai shaibu gausim? paskola jamsim? ;]] nes keliones sueda belenkiek valiutos.. butu galima tranzuot :> bet tikriausiai pasidomejus bilietu kainomis uzhsienyje visos fantazijos atshoktu;] shiaip, manau pirmas geras zhingsnis butu suburtu fanus i viena kruvele lietuvoje :) o po to meginti kazhka organizuoti.. gi tokio kaip fan klubo neturim ;]

Link to comment
Share on other sites

aj tik nereikia lia lia .. mes esam europos geografinis centras tai reikia kad esam palankioj zonoj daryt gerus koncus, turim nebloga keliu infrastruktura, esam tureja milzinisku zvaigzdziu. aisq turim minusu .. daryt supermassive koncu neturim normaliu erdviu pvz kokio gero stadiko, na keleta aiksciu bet geros vietos dar nera, dar siaip kaimynai nelb geri ( baltarusai) ju blogumas tas kad nera bevizio riezimo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...