Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Taigi nusipirkai, bilietus, jau norėjai važiuoti ir dėl to, kad nėra su kuo važiuoti, tu nori parduoti bilietą

 

Jo, žiauriai, bet taip jau susiklostė aplinkybės.

Nereikia bilieto? Truputį pigiau parduodu, už 145 (įprasta kaina - 158), nes labai jau noriu jo atsikratyti kad būtų rami galva.

Link to comment
Share on other sites

žmonėėės. aš čia ne į temą, bet norėjau paklaust KAIP ĮKELT TĄ KVAILĄ PAVEIKSLIUKĄ, KAD FORUME IŠKART RODYTŲ?? :facepalm::facepalm::facepalm:sėdžiu kaip kokia durnė ir nesugebu normaliai įdėt :LOL: radau tik su attachments. help :'( :facepalm:

 

Vėlai atrašau, bet tik dabar pamačiau, tai va, jei dar reikia tai įdedi paveikslėlio adresą tarp ir;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Laba diena, mieli tautiečiai! Pagalvojau, kad jeigu jau užsiregistravau čia, tai reikia ir į lietuvių kampelį ateiti pasisveikinti :happy: Jau kurį laiką aš vis paskaitinėdavau kai kurias temas, o prieš porą dienų nusprendžiau, kad reikia pagaliau pradėti rašyti pačiai, taip kažkaip žymiai smagiau, kai yra daug žmonių, su kuriais galima džiaugtis Muse muzika :musesign:

Ar daug yra lietuvių iš čia planuojančių važiuoti į Wemblį? Man labai įdomu, aš važiuosiu su drauge ir spėju, kad tikrai nebūsim vienintelės lietuvės rugsėjo 11-ą tame stadione, bent jau aš tikiuosi, kad ten bus pakankamai lietuvių! :yesey:

Link to comment
Share on other sites

Laba diena, mieli tautiečiai! Pagalvojau, kad jeigu jau užsiregistravau čia, tai reikia ir į lietuvių kampelį ateiti pasisveikinti :happy: Jau kurį laiką aš vis paskaitinėdavau kai kurias temas, o prieš porą dienų nusprendžiau, kad reikia pagaliau pradėti rašyti pačiai, taip kažkaip žymiai smagiau, kai yra daug žmonių, su kuriais galima džiaugtis Muse muzika :musesign:

Ar daug yra lietuvių iš čia planuojančių važiuoti į Wemblį? Man labai įdomu, aš važiuosiu su drauge ir spėju, kad tikrai nebūsim vienintelės lietuvės rugsėjo 11-ą tame stadione, bent jau aš tikiuosi, kad ten bus pakankamai lietuvių! :yesey:

 

 

ou jėėėėė, dar pora Lietuvių rugsėjo 11 Londone!!!!!!! ;DDD mes su drauge važiuojame dviese,dar tokia Korni irgi varys. Šaunu, kad mūsų daugėja ;DD

Kada ruošiatės į Londoną varyti?:]

Link to comment
Share on other sites

Mes jau nusipirkom lėktuvo bilietus rugsėjo 9, kad dar bent vieną dienelę turėtumėm po Londoną pavaikščioti, o rugsėjo 12 skrendam atgal. Ar ruošiatės dalyvauti akcijoj su ateiviais? Aš planuoju artimiausiu laiku užsisakyti tuos ateivius, įsivaizduoju, kad atrodys labai įspūdingai :happy: (žinoma, jei tik stadione tikrai daug žmonių juos turės)

Link to comment
Share on other sites

Stovimam! :happy: Kažkaip įtariu, kad gausis taip, kad būsim kur nors per vidurį ir nieko nematysim, nes manęs nevilioja mintis sdėti eilėje dėl geresnių vietų per naktį ar nuo 7 ryto. Bet kaip bus taip, kai buvau šį rudenį Muse koncerte Švedijoje, sėdėjau prie pat lubų ir visi grupės nariai buvo kaip skruzdėliukai, tai šį kartą nesvarbu, kad būsiu suspausta ir mažai ką matysiu, bent būsiu arčiau :chuckle: o jūs kur turit bilietus? Dar mano draugė, kuri važiuos su manim į Wemblį, šiandien išvažiavo į Positivus, o aš turiu dirbti ir negalėju važiuoti, taip gaila, kai Muse atvažiuoja taip arti, o neišeina jų pamatyti :(

Link to comment
Share on other sites

Positivus buvo wow. pirmas mano Muse koncas ir toks nerealus... truksta zodziu, noriu dar!

Kas buvo pasidalinkit ispudziais, idomu kas gales palyginti, bet mano galva tai cia jau buvo high end performance.

netiketai pagrojo Cave :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

laaaabas.

mano tėtis kažką ximičina, tipo skaitė, kad planuoja atvaryt jie vėl į Baltiją, bet kiek ieškau, tiek nieko nerandu, sakė, kad čia labai miglota dar ir lažintis siūlė iš gan daug, tai galvoju, gal jis rimtai. :rolleyes: anyway, nežinot, ar bus su šiuo albumu 2013-ais vemblis? :> žinau, ankstoka, bet planuojat kas nors varyt?;D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
laaaabas.

mano tėtis kažką ximičina, tipo skaitė, kad planuoja atvaryt jie vėl į Baltiją, bet kiek ieškau, tiek nieko nerandu, sakė, kad čia labai miglota dar ir lažintis siūlė iš gan daug, tai galvoju, gal jis rimtai. :rolleyes: anyway, nežinot, ar bus su šiuo albumu 2013-ais vemblis? :> žinau, ankstoka, bet planuojat kas nors varyt?;D

 

Gruodžio 13d.Muse Latvijoj groja :) o Spalio 26-27 Londono O2 arenoj, apie Wemblį po kol kas jokių žinių.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...