Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

boom boom, tai susitiksim Latvijoj? dar kai tokie bilietai pigumo... ;o

 

pė es, liūdna ir man. sakyčiau daro Baltijoj vieną gig'ą - ok, bet dabar kai Estijoj padarė... :noey: o aš jau piešiau savo galvoj flasmobus, kelionę į Kauną ir panašiai... :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

sveiki. krc, dabar esu visiškoj nevilty. :'(

šiandien pristojau prie tėčio, kad nupirktų bilietus ir pamačiau, kad nebėra stovimų. kažkaip vis patikrindavau, ar jų iš viso yra, o tik apie stovimų sold outą nepagalvojau. :/

gal žinot, ar labai griežta kontrolė Rygoje? ta prasme, ar jau prie įėjimo į pačią 'salę' tiesiog pažiūri bilietą, ar dar kartą tikrina jį su lazeriu?

nes ko gero likusias dvidešimt kelias dienas praverkčiau, jei žinočiau, kad tokiam koncerte sėdet reiks.

Link to comment
Share on other sites

Pas mane labai panasi situacija. Nusipirkau viena bilieta i stovima sektoriu, prisireike dar vieno. Vis uzmesdavau aki, neparasyta "sold out", galvojau viskas OK. Ateinu pirkti - stovimu nebera...

 

Ir latvisko skelbiu.lt varianto jau ieskojau, taigi galiu nuliudint, kad neradau ne vieno su sito konco bilietais susijusio skelbimo.

 

Koks pas tave sedimas sektorius? Galvoju pirkti i koki 105,106 ir is ten persokti tvorele i pagr.aikstele.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki fanai.

Dėl tų sėdimų vietų tai buvo panašiai per Red Hott'us Kaune, tik ten buvo žymiai lengviau nes bilietai buvo spausdinami. Užteko turėti draugo bilietą atsispausdinus su užrašu Stovimas ir praleisdavo. Čia visi bilietai buna iš kasų kiek žinau...

Tai kitas variantas užlipus į savo tribūna pasiimti draugo arba belekieno kito bilietą iš apačios... tiesiog kad pamestų tau ir poto pereini. Manau visai įmanoma. Taippat buvo irgi per RHCP.

Galėčiau ir aš pabandyt perduot, bet nenorėčiau blaškytis ir neužsiimti geros vietelės prie scenos :))

 

Apskritai tai naujas albumas man patinka! klausau ir mėgaujuosi...

Koncerto ir laukiu ir nelaukiu nes žinau kokia pokoncertinė depresija visados užplūsta. Esu tik kartą buves Muse pasirodyme, tai buvo tiesiog magiška :)))

Link to comment
Share on other sites

na as asmeniskai kai internetu pirkau, tai turesiu spausdinta versija ir manau (tikiuosi) tokiu bus daug. butu neblogai rasti du lietuvius is karto, kurie turetu 2 ar daugiau stovimu bilietu ir vienas galetu grizti, nes jauciu, kad gali kilt problemu visa tai isaiskinant ten, vietoj. Jei bijot del vietu kuo arciau scenos, as ten galiu stovet nors ir nuo ryto ;D

 

Chavjeas, nezinau tiksliai, pas mane uz 35 latus, bet nemanau, kad imanoma tiesiog nusokti i stovimu zona :D (nors jei niekaip neiseitu praeiti i stovimus, ko gero, isbandyciau viska)

 

off topic, kaip tik pradejo grot animals. MAN REIKIA STOVIMO BILIETO, ne tam, kad sedeciau, laukiau 2,5 metu nuo praeito konco Latvijoj:(

Link to comment
Share on other sites

na as asmeniskai kai internetu pirkau, tai turesiu spausdinta versija ir manau (tikiuosi) tokiu bus daug. butu neblogai rasti du lietuvius is karto, kurie turetu 2 ar daugiau stovimu bilietu ir vienas galetu grizti, nes jauciu, kad gali kilt problemu visa tai isaiskinant ten, vietoj. Jei bijot del vietu kuo arciau scenos, as ten galiu stovet nors ir nuo ryto ;D

 

Chavjeas, nezinau tiksliai, pas mane uz 35 latus, bet nemanau, kad imanoma tiesiog nusokti i stovimu zona :D (nors jei niekaip neiseitu praeiti i stovimus, ko gero, isbandyciau viska)

 

off topic, kaip tik pradejo grot animals. MAN REIKIA STOVIMO BILIETO, ne tam, kad sedeciau, laukiau 2,5 metu nuo praeito konco Latvijoj:(

 

Paziurek i siemensa, kauno arena - sedima sektoriu nuo pagr.aiksteles skiria trys laipteliai... Nemanau, kad kazkokiu barikadu pristatys. Ir siaip per kelis koncus LT net gi ileidinejo pro sedima sektoriu ir reikejo nulipti i pagr.aikstele. Manau, no problem bus ir rygoj. Blogiausiu atveju pasiskolini bilieta, grizti ir prasivedi zmogu :)

 

IKI PASIMATYMOOOOO!!! CHEERS!!!

Link to comment
Share on other sites

Blembaaaaaa taip gaila Matt'o ir taip gaila nepamatyt visos jo energijos per gig'a! :/

tumblr postino kazkas tipo "jis tikrai kazka sugalvos, pamatysit, bent jau lazerius ant ratuku uzsides" :D

 

++ blemba, tikiuos neatsauks Latvijos gig'o! taip noriu jam ka nors nuo lietuviu fanu numest ... arba tiesiog nuo fanu...

okaaay baigiu fangirlint ;DD

Link to comment
Share on other sites

nu ir naujienos..ner zodziu koks nusivylimas.. dabar kaip ant adatu busim, kol paskelbs, ar atsaukia ir kitus koncus..siaip aisku tas pedos pirstakaulio luzis nieko baisaus, bet kad per 2 sav. visiskai sugytu..em,mazai tiketina..bet as melsiuos :D

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

nemanau, kad atšaukinės visus koncus,kol pilnai sugis, nes tai būtų a lot of time. manyčiau, bus LABAI keista matyt ramų Matt'ą bet ai... :> gaila jo, vistiek dabar pastoviai turės varytis vaistus per pasirodymus - žinot, kaip kartais būna su tais vaistais. :| vistiek laukiu labai

 

beje, vienas iš tumblr jokes:

"this is how Matt will play in the next shows of the tour…. tumblr_me9sahJAUW1r0gzkgo1_500.jpg " :D

Link to comment
Share on other sites

aš tai vadovaujuos teorija neatšaukė - nebeatšauks. :D

nežinau kaip jūs, bet aš jau biški kajsdhfkasjdnfawebhah būsenos.

čia va naują killeriuką išleido. tuoj per juos nebeturėsiu gyvenimo

 

rimtai, baik fangirlint :LOL:

 

beje, vilnius-riga riga-vilnius ecolines bilieto kaina 9 lt

 

as jau turiu :)

Link to comment
Share on other sites

Noriu nusipirkti sėdimą bilietą, tačiau negaliu kortele, tik Latvijos el. bankai. Gal kas galit ar turit paįstamų, kas nupirktų bilietą per Latvijos el. bankininkystės sistemas, o a sumokėčiau pavedimu arba paypal :)

 

8 623 77715

arba

mantas eta universe taskas lt

 

Juk tinka ir kreditines. Zmogu su mastercardu arba visa surasi tikrai greiciau nei latvi, kuris tau nupirks bilieta :D

Link to comment
Share on other sites

is kur cia taip pigiai?;o

 

blemba, nerandu savo maikes. :mad:

 

AKCIJA! :) www ecolines lt

 

tik nepatogu, kad riga-vilnius uz 9lt 5ni 07:30 isvaziuoja. Todel pirmyn pirkau uz 9lt, o atgal 5ni 02:55 uz 38lt, po gig jegu laukti ryto nebebus :noey:

 

nerandi muse maikes, tuomet vilkis jono valanciuno ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...