Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Nekaj dni nazaj sem šla v kino gledat Hard Candy. Zanimalo me je, kakšen film je naredil David Slade, režiser videov za New Born, Bliss, Feeling Good in Hyper Music. Dejansko ne moreš zgrešiti prijemov, ki jih je uporabil že v teh stvaritvah (sama estetika in učinek, hm, "bobnenja" - ko komaj slediš slikam pred tabo). In pričakovala sem ravno nasprotno zgodbo, kot me je pričakala na platnu. :stunned: Psiho zadeva na mikrolokaciji. Sehr gut. :yesey:

Link to comment
Share on other sites

vau kašn film.. pa še sandra oh igra.. tole si bo pa treba zlovdat :happy:

 

ok, zdej mam razporejene vse vaje .. inn.. inn.. petke frej :D ubistvu ne vem kaj me še zadržuje, da si ne naročim aranžmaja.. verjetno to, da tole bi pa šla res čist brez da bi koga osebno poznala :(

Link to comment
Share on other sites

glede hard candy: sm ga tudi jst gledala. p-e-r-f-e-k-t-n-o.

nism pa vedela da je rezser snemal videe. iiiii.

 

ettelewen: use koncert je prevec pomemben da bi ga zamudila zaradi takih strahov, sicer pa mislim da se nobeden tukaj osebno ne pozna. ;)

Link to comment
Share on other sites

amm..hvala za filmski predlog :D..bom dala lowdat zdej :D

 

sicer pa eTTeLeWeN, vem kako se pocutis..zato sem jst toliko casa morila frendom z Muse..da se je ena frendica zdej odlocila it :happy: ..drgac pa..se zmenimo za en meet point v Tivoliju pa se vsi tam dobimo in gremo skupi na bus or something :)

 

aja..pa se neki..kje se da dobit Easily od Muse..jst tega komada ne najdem :(

Link to comment
Share on other sites

še zadnjič težim s svojimi vprašanji glede faksa, oblubm :D zdj me je začel skrbet kva če bom tist petk lih kšn kolokvij mela :stunned: a je to drgač kej splošno znano kk prbližn so razporejeni, al je čist od vsakga faksa oz. profesorja posebi odvisn? sej če maš štiri se štejejo štiri čez celo leto? pol je recimo november-januar-april-junij.. nekak tko? al jih je tud decembra dost? :erm: (ja vem, brucka zmedena :$ )

Link to comment
Share on other sites

Kolokviji so postavljeni v odvisnosti od profesorja/asistenta/študentov/prostih predavalnic. Ko sem bila jaz na dodiplomcu, smo se dostikrat sami v letniku zmenili za datum in ga nato povedali kot željeni dan za test (vem pa, da se druge generacije tega niso nujno posluževale). Tako da lahko prepričaš svoje kolege, da 08.12.2006 ni primeren dan za kolokvij. ;) Je pa seveda lažje, če je letnik po obsegu manjši.

 

Sicer sem pa že kupila aranžma. :happy: Samo še plačati ga moram.

Link to comment
Share on other sites

Aja - še ena zanimivost: a kdo slučajno ve, kaj je na sliki v BHAR booklet-u na strani 5? Oziroma je tudi na prvi strani microcuts.net? Govorim o temle tukaj:

 

bhr.jpg

 

Slučajno sem pred kratkim ujela konec enega dokumentarca o vremenu in se mi je zdelo, da prikazano od nekod poznam. In nisem se motila. Torej: zadeva se imenuje HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program), postavljeno je pa na Aljaski. V dokaz primerjajte tole (sploh zgornjo sliko!) z uradne strani (http://www.haarp.alaska.edu/haarp/index.html):

 

comp1a.jpg

 

:stunned: In čemu to služi? S tem segrevajo ionosfero. Naj bi šlo za raziskovalni program, ampak zdi se mi, da nekateri skeptiki menijo, da lahko na ta način dolgoročno posežemo v podnebne razmere na Zemlji... :eek: Več informacij: http://en.wikipedia.org/wiki/Haarp

Link to comment
Share on other sites

Kolokviji so postavljeni v odvisnosti od profesorja/asistenta/študentov/prostih predavalnic. Ko sem bila jaz na dodiplomcu, smo se dostikrat sami v letniku zmenili za datum in ga nato povedali kot željeni dan za test (vem pa, da se druge generacije tega niso nujno posluževale). Tako da lahko prepričaš svoje kolege, da 08.12.2006 ni primeren dan za kolokvij. ;) Je pa seveda lažje, če je letnik po obsegu manjši.

 

Sicer sem pa že kupila aranžma. :happy: Samo še plačati ga moram.

 

za fizko se nej bi tud mi načeloma sami zmenil, ampak nas je umm 60? sicer smo res prva polovička, ampak tut 30 ljudi se pomoje bl težk uskladi :D mah.. jz bom držala pesti, tut pr drugih predmetih kjer še niso najavljeni, pa bojo... namreč nism mogla več čakat, sm zdele kr naročila aranžma :$:D

Link to comment
Share on other sites

Nas je bilo v 1. letniku čez 100. In je največkrat izgledalo tako, da sva najprej s kolegom naredila nek okvirni načrt (datumi glede na optimalne razmake med testi glede na obsežnost snovi), nato pa je najpogosteje on stopil za kateder v predavalnici in na tablo napisal možne datume. Potem smo pa glasovali. ;) Dostikrat sem tudi jaz rihtala termine in včasih celo predavalnice za izvedbo testa. ;)

Link to comment
Share on other sites

bom posredovala info naprej ja.

 

zaenkrat sm tudi jst sama, ena prijateljica se se odloca ali bi sla ali ne, ampak klikor jo poznam, verjetno ne bo sla. :rolleyes: tako da...

mi je pa dobesedno vseeno.

 

ful sm vesela ker zdej tudi hoodoo igrajo. yay!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...