Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

yaaaaay!

pol se pa vidimo tam :happy:

jst tak0 komi cakam..v bistvu bom cez dva tedna ze kupila karto..ker moram sam malo pocakat vseeno, da vidim kako bo z urnikom na faksu za naslednje leto..da se takoj zacnem menit za prestavljanje kaksnih vaj in to, ker so drugace ubersitni..sam omg..Museee..aja..mi je bolj al manj vseeno al je Dunaj al Italija..vazno je da se gre..pa malo me je zaskrbelo dejstvo, da mora bit 20 prijavljenih..ce ne koncert odpade :'(

Link to comment
Share on other sites

jst zaenkrat nacrtujem samo s koncert freakom, bomo pa videli kako naprej. pa sm tudi jst danes gledala za it. datume na official strani pa res niso zapisani. upam ba bodo glede na to , da italijani ze 1,5 eseca prodajajo karte. ;)

Link to comment
Share on other sites

yaaaaay!

pol se pa vidimo tam :happy:

jst tak0 komi cakam..v bistvu bom cez dva tedna ze kupila karto..ker moram sam malo pocakat vseeno, da vidim kako bo z urnikom na faksu za naslednje leto..da se takoj zacnem menit za prestavljanje kaksnih vaj in to, ker so drugace ubersitni..sam omg..Museee..aja..mi je bolj al manj vseeno al je Dunaj al Italija..vazno je da se gre..pa malo me je zaskrbelo dejstvo, da mora bit 20 prijavljenih..ce ne koncert odpade :'(

 

Jaz bom tudi morala še malo počakati - iz podobnih razlogov.

 

Kaj pa če gremo delat reklamo recimo na RockOnNet? :D Manjka nam še 17 ljudi... @Tar: A nisi ti rekla, da poznaš še ca. 10 Muse fanov...? :D Torej nam jih ostane za iskanje še 7... :LOL:

 

Kdaj pa sicer oznanijo, če koncert odpade? Bi bilo dobro malo prej, da lahko nato vsaj alternative iščeš. Sicer je pa vsaj z mojega stališča glavno, da imam vstopnico. Prevoz na Dunaj ni tak problem. Z avtom si gor v ca. 4 - 6 h, če se ne motim (preizkušeno ;) ). Pa tudi samo mesto mi ni tuje, ker sem bila tam že dvakrat.

Link to comment
Share on other sites

verjetno kasna priljubljenost..celotno stevilo vstopinic..povprasevanje..bu..sicer pa bi mogoce nardil izjemo za 19 ljudi no..:D

 

pri meni se je baje spet javilo cel kup folka..ampak, ce zacne to cincat ze na samem zacetku, jst raje odpisem..tko da zagotovo sem samo ena :D

 

pa ja..pri meni pac ni alternative..ker nimam avta..tako da ce tole skenslajo..sem screwed..sicer pa delam jst reklamo na mn3njalniku (neuspesno sicer..varianta za dve osebi)..lahko jo zacnem se na undermuzi..sam tam kolikor vem..sploh ni Muse fanov..sam poskusit pac ni greh :happy:

 

a bomo mele kasn forum meet na busu?..haha :D

Link to comment
Share on other sites

ja jst poznam enih 10 muse fanov, samo dvomim, da bodo sli... mogoce kaksen. ampak, res ni za se zanasat na to. pa 20 ljudi se bo pomojem prijavilo 100% kr jih kar nekaj poslusa muse, vem ko sem bila v pordenonetu se je tam znaslo nekam dosti slovencev. :) ja ce gremo obvezno meet up na busu.

aja pa ce odpovejo mislim da zves 3 dni prej. no sej turneja bo se dolga, tako da bodo verjetno naredili se en krog po evropi ko tega koncajo + so se poletni festivali. jst bom za 100% povedala ce grem kadar dobim urnik.

Link to comment
Share on other sites

le pri že omenjenih Placebo in Georgeu Michaelu je 7

 

no zdej sem pa dobila potrditveni e-mail za placebo, not pa piše:

Najmanjše število prijavljenih je 20. V primeru manjšega števila prijavljenih je ogled odpovedan. V tem primeru dobite vrnjeno celotno vrednost aranžmaja. O morebitni odpovedi boste prejeli pisno in telefonsko informacijo vsaj 3 dni pred koncertom.

jz srčno upam, da so samo pozabil spremenit od običajnih 20, ker za muse me ne skrbi, da bi blo 20 folka, za placebo je pa to že zlo vprašljivo :stunned: nazadnje, ko sm šla na njihov koncert (z idealturistom) nas je blo 5 :LOL: (pa niso odpovedal - carji!)

Link to comment
Share on other sites

ja, na DM+placebo sm tud bla.. tam nekje spredi pod odrom :D ampak je blo čist prekratko, pa nikakor ne primerljivo s tistim v zagrebu par let nazaj :happy: sziget sm mela tud mal v mislih, pa pol nisem nobenga uspela prepričat, da gre z mano.. a je blo dobr drgač? kok cajta so pa špilal?

Link to comment
Share on other sites

Muse so disbelieverje prepricali na Frequenyju..prakticno vsak je rekel, da so jih zelo pozitivno presenetili..in ze zato pac koncert za nas, fane, ne more bit razocaranje..I hope :D

 

sicer ja..turneja bo se dolga..samo bi jih videla pac zdaj..ko mam vec casa..ker potem bodo izpiti in ves ta sranje..pa nekako bi rada zacela redno zdelovat letnike :blush:

 

aja eTTeLeWeN..hey :D..sej sploh ne vem zakaj mam tu drugi nick anyway :(..cyberpunk wanabe :D

Link to comment
Share on other sites

zivjo!

jst sm pa nova tuki.sm muse fanica ze prbl.5 let,in lahko potrdim da so bli muse na frequencyju zares ZELOOOO dobri!!najbolsi koncert kar sem jih kdaj vidla:D, ceprav upam/menim da me bodo na dunaju se bolj prepricali ker bodo pac mal dlje igrali!

lep pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav vsem!

ja nevem točno zakaj se nism že prej registrirala.to je u bistvu en izmed zeloo redkih forumov kamor sem se sploh registrirala.rajši berem kot pišem verjetno:)

pa vidla sm da ste se prej neki pogovarjali o muse na dunaju s koncerti.net...jst poznam še 3 punce+jst ki bomo šle!drugače pa sm iz postojne.a tle smo same babe al kaj:D ?kaj pa kej študirate?jst sm se letos vpisala na psihologijo.

Link to comment
Share on other sites

no sej jst sm na dveh registrirana, tako da nism nic na boljsem.

 

jst studiram socialno delo. kako ti je pa uspelo prit na psihologijo????? si mogla bit pa res pridna ucenka :eek:

 

ja potem nas bo kar nekaj na musih. mogoce da gre tudi ena moja prijateljica, mogoce. :)

Link to comment
Share on other sites

u Tar..ti tud nameravas it sama? :o

 

sicer pa..amm..sem jst verjetno registirana na toliko forumov, da jih je dovolj za vse vas skupaj :p ..I'm an addict :D

 

torej..zdej nas je 7 :o..yipeee! :D..lol..

 

anyway..psihologija..uau..jst sme tud to hotela it..samo potem sem pac prebrala, da ne morejo predpisovat zdravil..in bom raje psihiatrinja..no ja..to so bile sanje na zacetku studija..zdje bi bila raje genetik tbh :D

Link to comment
Share on other sites

ja jst tudi nameravam it sama ja. :)

 

ha! jst sm tela bit psihiater pa se mi ni dalo cele medicine zato studirat, potem sem hotla it na psihologijo pa nism bla sprejeta, zdej pa sm na socialnem delu in ne bi zamenjala studija za nic na svetu. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...