Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Huj, hvala za vse te informacije! :happy: Sem si tudi jaz že razbijala glavo s tem, kako natanko stvari potekajo, pa kaj obleči in tako naprej.

 

Sicer pa jaz (kot obljubljeno ;) ) oznanjam, da grem po vsej verjetnosti sama v Ljubljano z avtom (recimo vsaj kakšno uro prej iz Škofje Loke). Tako da če kdo iz teh krajev nima prevoza, se lahko pridruži. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja, Tar, kje si bila? :(

 

Sicer pa - včeraj je bilo fantastično! Se mi zdi, da šele danes dejansko prihaja za mano zavedanje, da sem Matta, Doma in Chrisa dejansko videla v živo!! :D:)

 

Joooj, kdaj bo naslednji koncert, na katerega bomo lahko šli...? Avstralija in Japonska naslednje leto sta malo predaleč... :(;)

Link to comment
Share on other sites

še jst: Tar ki si bla??:(

 

hmm...ja.meni je blu učjri (in mi je še zdej) čist nerealnu d sm tku blizi vidla muse dečke...na frequencyju so bli tku daaaaaaaaaleč.z moje včerajšnje pozicije (2.VRSTA!!!) pa bi lohku zobe chrisu štela (sej ne da bi hotla mah...)

vrat me boli za umret, po nogah sm polna nekih modric...ma je blu vrednu VSAKE praske (pod odrom je blu čist divje). spala nism tud skor nč, razn neki na busu, pol ku sm končnu pršla u stanovanje sm najprej 1 uro in pol skakljala naokoli in pomerjala majčko,pas in hlač(k)e in ki sm jih kupla, pol sm zaspala u sekundi in pol me je ob 9.40(!!!) zbudu preklet poštar!!!!tku d jst sm u bistvu skor direkt s koncerta in mi še čist preveč dogajaa:LOL: aaaaaaaaaaaaaaaa...zdej so mi bli čist bl bulši (;) ) kukr na frequency-ju!!!!tle je blu bl "osebnu"...kukr sm že učjri rekla: še muscle museum morm slišt pa bo najbulš.:D

drgač jst sm ful ZA avstralijo(ki je btw moja najljubša dežela) in bi tku ubila 2 muhi na en mah:p

 

najdla sm link do enih slikic http://www.stadthalle.com/snapshots0.html?evid=726280&page=1

Link to comment
Share on other sites

evo ghostintheshell sm že pokazala, pa bom še tle nalimala - filmčki od kolega, k je biu bl deleč sicer, ampak za obujat spomine je dobr :D

http://www.youtube.com/view_play_list?p=03E23E3B2305E269

 

jz sm tud že cel dan v afektu.. ne morm o ničemer drugem razmišljat, še zdle k so ble frendice pr men sm cel večer mela razne neumesne vzklike

aaaa

a dej

oooh

musee

jooj

matt

eeee

:LOL:

 

naslednji koncerti bojo pa baje že to poletje :eek: so mi prejle povedal.. ker zdej se (raz)prodajata prva dva uradna koncerta na novem wembleyu - muse, junija, dva zaporedna dneva.. in baje je matt reku, da bojo v tistem cajtu mel tud še več koncertov po evropi :happy: gremo na najbližjega? :D

 

ps. še kot zadnja: Tar, a si ti šla na koncert? :( me smo ble pred kipom do ene pet do..

Link to comment
Share on other sites

haha sam ej tiste slikce, a so sam slovence slikal? :D kaj so mel eni tm kr plakat, mi smo se pa še zajbaval če napišemo say hello to slovenia al neki tazga :LOL:

pa na bild 8 so tut kr eni slovenci z busa vmes, lol

 

ja, we wanna muscle museum !

pa naknadno sm ugotovila, da niso špilal assassina :stunned: pa en boljših, če ne najboljši komad s cdja mi je.. pa skor zmer ga špilajo.. kje je tle pravica :'(

 

aja še tle prašam če kera ve.. k se je še na predskupino čakal pa so vrtel razne komade - a so enga od the strokes?? pa katerga? sej je čist nepomembna stvar, sam vem d sm pr enmu komadu rekla, uf tele pa zadnje cajte čist zanemarjam, morm mal več poslušat, pa niti nism zdj več za bend sigurna...

Link to comment
Share on other sites

na bild 8 vidm jst sam ene unworthy emote :D

 

 

aaaaaaaaaaaaa..muse weee..zdele sem se zbudila, pa mi je res zapasal knights of cydonia :(..jst jih MORAM spet videt..I'll die otherwise..al pa vsaj znorela, lol :D..tko da mene kar stejte za naslednji bliznji koncert..ceprav je mogoce avstralija mal dalec pa se karta je draga :(..bi pa sla ce bi mela dnar tbh :)

 

aja pa ab_oxide, hvala se enkrat za prevoz, ker sem neki razmisljala, da ne bi zdrzala pes od postaje do doma, lol :D..se vedno me vsee boli :D

Link to comment
Share on other sites

aja še tle prašam če kera ve.. k se je še na predskupino čakal pa so vrtel razne komade - a so enga od the strokes?? pa katerga? sej je čist nepomembna stvar, sam vem d sm pr enmu komadu rekla, uf tele pa zadnje cajte čist zanemarjam, morm mal več poslušat, pa niti nism zdj več za bend sigurna...

jaaaa, zavrteli so enga od the strokes..hmmm...joj se ne morm spomnt...nevem...sej jst jih tud mal zanemarjam-sploh si še nism ta novga albuma kupla:$

 

pa še to ja...ab_oxide tud z moje strani HVALA za prevoz :)

Link to comment
Share on other sites

joj joj joj.

 

nc skrbet. :D

 

sm komaj danes prisla domov, pa nism prej do interneta prisla.

zadeva zgleda malo neumna: kipa nisem nasla. :$

to je vse. sm bla na koncertu, amlo sm gledala katere bi lahko bile ve, in nisem nobene take skupinice vidla, ma se nism prevec obremenjevala.

cela izkusnja mi je bila super, koncert pa amlo manj.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... sej ni da mi je bil slab.

izvedba je bla ful korektna in vse, samo sm preprosto ugotovila, da mi nove pesmi ne 'sedejo'. pa tko bom rekla: dosti slabsi so mi bili kot pred 3 leti.

ne vem, gre bolj za mojo percepcijo, ne pa za to, da bi bili oni slabi.

 

luci in vizualizacije so ful bolj kicaste kot so ble, drugace mi je pa bla vsec setlist, ker je bila kar razgibana, lahko bi edino kaj vec igrali s showbiza.

pa dobro, vazno da sm slisala bliss extended in forced in. :D

Link to comment
Share on other sites

smo mal potihnile tle...jst se morm pohvalt d sm bla učjri na koncertu cooper temple clause (& mother tongue, sugarplum fairy, the films) u Münchnu in d je blu fuuuuul zakon, pa še z dvema (Tom, Ben) iz benda sm se slikala!:D :D in morm priznat d so mi bli enako dobri (mogoče na momente celo boljši) kot muse:$ mogoče zato, ker je bil (preceeej) manjši koncert (bolj intimno, pa mogoč mal bl pristno), pa u prvi vrsti sm bla, pa še na afterparty sm šla:) no ja tu je tu..sm se mogla mal pohvalt:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...