Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

ce si slucajno na oblikovanju tektilij in oblacil ti lahko iz druge roke povem kako je, ker cimra tja hodi. ;)

 

ne, na oblikovanju tekstilij je ena moja frendica :) js sm na grafičnih&interaktivnih komunikacijah

 

sam kakšna zmeda je pr ns z urnikom ej... najprej so misln, da nas bo 60, zdej nas je pa po neki čudni logiki čez 80 in padejo kšni termini vaj na nemogoče ure :rolleyes: ..no, sam je pa tud večja šansa, da je petek frej :D se morm mal zagrebst v pondelk, ko dokončno določmo...

Link to comment
Share on other sites

yay, pozdravljen! :D

 

vedno vec nas je. OBVEZNo si kupi tudi prva dva albuma, ceprav se jih malo tezje dobi. se splaca ;)

btw: sm si dovolila it na tvoj myspace. page in pohvala za tvoj glasbeni okus :) zelo zanimivo, takih je malo

Link to comment
Share on other sites

pozdravljen!!!

kar je Tar rekla:OBVEZNO si nabavi prva 2 albuma!u muellerju jih skorajda brez problema dobiš...pa tudi OBVEZNO pejdi na Dunaj na njihov koncert ker u živo so še 100x boljši (če si sevede pripravljen dat kr dosti denarja za "nov" band) se mi zdi d gremo s tega threada vsi:D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav še z moje strani, MagicMaker! :happy: Mislim, da boš na slovenskem threadu "blažen med ženami"... :D

 

In še čisto strinjam s tabo glede kupovanja CD-jev. :yesey: Sama imam vse 4 Muse albume, se pa že eno leto trudim dobiti Hullaballoo (v živo in B-sides - 2 CD-ja), a ga v CD-ladnih še naročiti ne morejo (oziroma sem se že načakala odprtih naročil...)! :rolleyes::eek: Imam pa zato istoimenski DVD. :cool: Status Absolution Tour DVD? Natürlich odprto naročilo v Müller-ju. :rolleyes:

 

Pa strašno bi rada dobila kakšne B-sides oziroma dodatke na japonskih izdajah albumov (:mad:), a la Fury, Eternally Missed, Glorious, Easily itd. V tem primeru pa mislim, da mi res ne preostane nič drugega kot internet. :rolleyes: He he, za prvo silo bo tudi YouTube. :D Poglej si npr. Fury (-> klik).

 

Za Dunaj sem pa že zelo odločena, da grem. :happy: Ampak za vsak slučaj bom še malo počakala, da se moj "urnik" za jesen oziroma zimo bolj natančno doreče.

Link to comment
Share on other sites

kaj hullabaloo ne mores dobit?? ce gres kaj v italijo poglej... tam lahko dobis tudi kaj singlov, ceprav za absolution single je verjetno ze malo prepozno.

 

drugace je pa vedno opcija da kupis prek interneta, jst dobivam vse single kar z anglije, mi jih prijatelj posilja, je pa res da jih sama ne bi narocala.

 

 

ko grem kaj v italijo bom pogledala ce hullabaloo vidim,ok?

Link to comment
Share on other sites

se strinjam d je naboljše met original albume!!čeprow pri tem bankrotiraš:$ sej za druge stvari itak nima smisla zapravljat dnarja kukr za cd-je pa koncerte:D naročanje prek neta pa mi je precej smotano, ker nimam kreditne kartice,pol pa morm mamo fehtat,ki pa ni navdušena nad izdajanjem št.svoje kartice po internetu.

 

jst tud iščem hullabaloo že kar nekaj časa pa nimam nč sreče...;)

Link to comment
Share on other sites

se strinjam d je naboljše met original albume!!čeprow pri tem bankrotiraš:$ sej za druge stvari itak nima smisla zapravljat dnarja kukr za cd-je pa koncerte:D naročanje prek neta pa mi je precej smotano, ker nimam kreditne kartice,pol pa morm mamo fehtat,ki pa ni navdušena nad izdajanjem št.svoje kartice po internetu.

 

jst tud iščem hullabaloo že kar nekaj časa pa nimam nč sreče...;)

 

ja sej vem, sej zato jst prijatla prosim ce naroci k si itak ful stvari tako ali tako narocuje. sama se tudi jaz ne bi lotila narocanja, starsev pa tudi ne bi mogla prepricat, ker so se vedno precej nezaupljivi kar se neta tice.

 

ja v angliji so ful poceni cdji. se spomnem da sm absolution cd+dvd za 12 funtov dobila :eek::happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...