Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

ma ja..sej pravim, da evetually postanejo zadeve museovske..albumu je samo treba dat moznost, da grow on you :D ..meni je res..omg, fantasticen..moj prvi vtis je pac bil..da je zadeva trsa kot do zdej..z veliko vec elektronike..I mean..prvi komad me je v prvo spominjal na en komad od Gigija D'Agostina :D..ampak potem evetually..se zabrisejo..kot ponavadi pri Muse..vse mozne zanrske oznake..in pac zadeva postane pure perfection..ampak se vedno pa ne morem rec, da je podobno kateremukoli izmed dosedanjih albumov..bolj al manj mesanica vseh 3 z dodatki :D

Link to comment
Share on other sites

Neee... Kakšen konček te zgodbe bi pa še slišala... Malo po malo... :D

 

Aja - gre katera na kakšen gig od Muse to leto? Je že katera sploh bila kdaj na njihovem koncertu? Jaz bi strašno rada enkrat šla. Mogoče kakšen festival, a la Hurricane oz. Southside. Muse + Sigur Ros na enem mestu, fantastična kombinacija! :yesey::cool: Problem je le, ker so karte verjetno že razprodane, poleg tega bo pa zato obupna gužva. :rolleyes: No ja, je pa treba premleti tudi svojo časovno razpoložljivost v sledečih mesecih... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ja jst sm bla dvakrat na muse (pordenone 2003, bologna 2004), pa letos grem se , samo ne na festival, ampak jeseni ko pridejo v italijo bom pa sal kam. da malo vidimo kako vse skupaj zgleda v zivo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja, se strinjam. Mogoče veš, če bo to le en koncert ali še kakšen zraven? V Milanu so to leto že bili, tako da bo po moje v Rimu. Hja, kar nekaj ur vožnje z vlakom (sem izkusila prejšnje leto :rolleyes: ).

 

Btw. - danes sem si omislila Exciter od Depeche Mode in vidim, da ima en komad naslov "The Dead of Night". Ima to mogoče kaj zveze z verzi v SMBH ("Glaciers melting in the dead of night...")? :stunned: Ker takšne besedne zveze res ne slišiš pogosto.

Link to comment
Share on other sites

na depeche je blo super. :D samo res, jst nism neka ful velika fanica, tko da jemlji to z rezervo.

 

mislim tudi jst da je salzburg blizji kot rim.

ma pomojem bojo nrdili datume; roma, firenze, milano, bergamo/mestre.

lahko se kaksnega vec, lahko pa da sm samo jaz prevec optrimisticna. ;)

Link to comment
Share on other sites

01/12 - Roma - Palalottomatica

02/12 - Bologna (Casalecchio di Reno) - PalaMalaguti

04/12 - Milano (Assago) - DatchForum

 

kar se muse datumov za italijo tice. mogoce bodo se kaksnega dodali. (Upam)

ker milano in roma je res prevec dalec.

 

ja, tool! kje, v bologni?

Link to comment
Share on other sites

ja pa tudi vstopnice so ze uradno v prodaji za vse 3 italijanske datume. cena je pa 30 E, + se predprodaja, ce pac kupis prej, ponavadi je bila 4 evre, ne vem koliko je pa sedaj. LP

 

p.s. kaj ima kdo namen slucajno it?? :happy:

Link to comment
Share on other sites

Jaz bom tudi še videla; je pač odvisno od mojih obveznosti. Tako daleč vnaprej je malo težko govoriti. Upam no, da bo klapalo. Bi bilo odlično... :yesey:

 

Ja - in danes - ups, včeraj :D - je bil D-Day... Mislim, da je prvič, da sem kupila kakšen album na sam dan izida (neverjetno, da so ga sploh imeli)... :D Sicer pa - pridno vrtim in vrtim CD. Jihaaa! :yesey:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...