Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

Знаех си, че пиано аутрото на nsc ми е познато http://www.youtube.com/watch?v=igw1k8ktb-0 :facepalm: И явно е по-известно като adagio sostenuto на Рахманинов според това http://www.youtube.com/watch?v=o0rsiivkaww :rolleyes:

 

Дорис гледам днес е по-добре, отпочинала е! :LOL: Мдаааа, сега и аз се сетих! :D И на мен ми е адски познато! Мерси за линкчетата! ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмммм...Дорис пак се понатовари днес :LOL:

1ou7f7

 

Aaaah, poor Doris :chuckle: Никак не ѝ беше лесно в последните часове :LOL: Четвъртък сигурно също ще е тежък ден предвид, че тогава излиза видеото :happy:

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Някой намери ли всички e-mail-и? Аз не открих само 1, но ще намеря и негооо :ninja:

 

Btw, аз се рових доста време и не успях да намеря абсолютно нищо, брат ми и 1 приятелка също...или ние сме мн тъпи или сме слепи или и двете :LOL: Ти къде ги откри? Help pls! :D

Link to comment
Share on other sites

Btw, аз се рових доста време и не успях да намеря абсолютно нищо, брат ми и 1 приятелка също...или ние сме мн тъпи или сме слепи или и двете :LOL: Ти къде ги откри? Help pls! :D

 

Ами аз за малко повече от два часа намерих повечето. Беше ми останал само един и после се оказа, че някой е постнал и 10-те адреса в MuseLive, при което се почувствах леееееко хм... прецакана :stunned: Всъщност търсиш малка иконка (The Resistance артуърк-а, само че с френското знаме в средата) и като кликнеш върху нея ти се отваря Outlook с e-mail-a :)

Link to comment
Share on other sites

Видях дискусията относно видеото във FB. Гледайте Making of NSC http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=105039555 и се вижда как е трябвало да изглежда видеото - без лиготиите на екраните. Не мисля, че групата е имала думата как да изглежда точно този клип. А и някак не мога да възприема сериозно думите "It's gonna be a big and epic video", изречени от човек, облечен по този начин :LOL: Tака че no worries ;)

 

А идеята за 10 000 човека е мн добра, но като един виден песимист ще кажа, че преди време се подписах в онлайн петиция за същото, само че в Румъния, и до момента са събрани 21 696 подписа... И фактът, че тук сме само 2-3 не говори мн добре за MUSE феновете в БГ... Както и да е - успех на инициативата :)

Link to comment
Share on other sites

Видях дискусията относно видеото във FB. Гледайте Making of NSC http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=105039555 и се вижда как е трябвало да изглежда видеото - без лиготиите на екраните. Не мисля, че групата е имала думата как да изглежда точно този клип. А и някак не мога да възприема сериозно думите "It's gonna be a big and epic video", изречени от човек, облечен по този начин :LOL: Tака че no worries ;)

 

А идеята за 10 000 човека е мн добра, но като един виден песимист ще кажа, че преди време се подписах в онлайн петиция за същото, само че в Румъния, и до момента са събрани 21 696 подписа... И фактът, че тук сме само 2-3 не говори мн добре за MUSE феновете в БГ... Както и да е - успех на инициативата :)

 

Мхм, аз точно това имам предвид, че Muse тр да могат да се противопоставят на масовата простотизация :LOL: Но, явно рано или късно, никой не може да устои напълно на комерсиализацията. Песента ми харесва, но наистина очаквах по-добро видео, а крайният резултат в никакъв случай не е нито 'big', нито 'epic'...за съжаление. Не знам, може би очаквах прекалено много, но наистина, на фона на миналите им постижения, тоя клип е направо смешен. Най-мн ме издразни това промотиране чрез Twilight! Може би съм пристрастна, но не може да се отрече, че видеото е далеч от това, което сме свикнали да виждаме от Muse. А що се отнася до групата за 10 000 човека....мисля, че всички, които сме в нея сме наясно, че това няма как да се случи, за съжаление. Наистина, добра идея, но дори ако се съберат толкова хора, какво от това?! Кой ще ни обърне внимание? Това е ФБ страница на бг език. Както ти каза, тук сме 2, максимум 3 от време на време. Ако някой ще ни забележи, то тук е мн по-вероятно това да стане, отколкото в никому неизвестна ФБ групичка. Мда....осъзнаваш го, признаваш го, но вътрешно продължаваш да имаш 1 надежда :) Ех, на чалгарите им е толкова лесно.... :LOL:

Link to comment
Share on other sites

А що се отнася до групата за 10 000 човека....мисля, че всички, които сме в нея сме наясно, че това няма как да се случи, за съжаление.lol:

Така е, реалността е отчайваща, но искам да отбележа, че: първо, ТРЯБВА ДА СЕ МЕЧТАЕ. Все отнякъде трябва да се започне! И второ: става ми страшно приятно всеки път, като видя заглавието на страницата във Фейсбука :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, реалността е отчайваща, но искам да отбележа, че: първо, ТРЯБВА ДА СЕ МЕЧТАЕ. Все отнякъде трябва да се започне! И второ: става ми страшно приятно всеки път, като видя заглавието на страницата във Фейсбука :)

 

:LOL: И на мен така! Радвам се, че все пак има фенове! И както казах, знаеш, че е нереално, но продължаваш да се надяваш! Но, наистина щеше да е хубаво

и тук да има повечко хора, защото тук сме по-забележими. Аз поствах адреса във ФБ, но май мн мн не им се занимава. :stunned:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=lexxxy;7918502Muse тр да могат да се противопоставят на масовата простотизация :LOL: Но' date=' явно рано или късно, никой не може да устои напълно на комерсиализацията. :LOL:[/quote]

За мен това, че са направили не особено блестящо парче за идиотски филм, нищо не значи! Muse са все още във върховна форма! Ще започна да ги отписвам, ако следващият им албум не прилича на нищо или ако започват редовно да звучат скучно на живо... Пейте сърца!

 

You try to make a difference

But no one wants to listen...

Link to comment
Share on other sites

За мен това, че са направили не особено блестящо парче за идиотски филм, нищо не значи! Muse са все още във върховна форма! Ще започна да ги отписвам, ако следващият им албум не прилича на нищо или ако започват редовно да звучат скучно на живо... Пейте сърца!

 

You try to make a difference

But no one wants to listen...

 

Хм, не съм казала, че ги отписвам или че не са в добра форма. Говоря конкретно за това видео и то не за песента, а за самото видео. За да отпиша Muse тр да станат мн мн зле, а не вярвам това да стане скоро. Явно просто са сгрешили режисьора ;)

Link to comment
Share on other sites

Мхм, аз точно това имам предвид, че Muse тр да могат да се противопоставят на масовата простотизация :LOL: Но, явно рано или късно, никой не може да устои напълно на комерсиализацията. Песента ми харесва, но наистина очаквах по-добро видео, а крайният резултат в никакъв случай не е нито 'big', нито 'epic'...за съжаление. Не знам, може би очаквах прекалено много, но наистина, на фона на миналите им постижения, тоя клип е направо смешен. Най-мн ме издразни това промотиране чрез Twilight! Може би съм пристрастна, но не може да се отрече, че видеото е далеч от това, което сме свикнали да виждаме от Muse.

 

Това за противопоставянето на комерсиализацията според мен е доста трудно, особено когато си към лейбъл от ранга на Warner. И все пак съм чувала не един път как Мат говори против тях :LOL:

 

Явно просто са сгрешили режисьора ;)

 

Режисьорът според мен си е свършил добре работата. Проблемите идват от postproduction-а, когато са лепнали кадрите от филма :LOL:

Link to comment
Share on other sites

wooooow ... kolko ste aktivni tukaaaa .... super ste bravo ... az si misleh 4e samo vav facebook se slu4vat ne6tata ... super mn se zaradvah kato vidqh tooolkova mn stranici ot qnuari nasam kogato za posledno posetih grupata ... :)))

Link to comment
Share on other sites

Но, наистина щеше да е хубаво

и тук да има повечко хора, защото тук сме по-забележими. Аз поствах адреса във ФБ, но май мн мн не им се занимава. :stunned:

 

Ee, занимава ни се :D Просто не се сещам да пиша тука, иначе желание имам :)

Link to comment
Share on other sites

wooooow ... Kolko ste aktivni tukaaaa .... Super ste bravo ... Az si misleh 4e samo vav facebook se slu4vat ne6tata ... Super mn se zaradvah kato vidqh tooolkova mn stranici ot qnuari nasam kogato za posledno posetih grupata ... :)))

 

Ами, да, опитваме се да поддържаме някакъв диалог, не тр да се излагаме! Но пак сме малко, тр повече хора! :D

Link to comment
Share on other sites

ee, занимава ни се :D Просто не се сещам да пиша тука, иначе желание имам :)

 

Закрепи си линка за тук в лентата на браузъра и поне 1 път на ден влизай да не изстива топика! :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Ами, да, опитваме се да поддържаме някакъв диалог, не тр да се излагаме! Но пак сме малко, тр повече хора! :D

 

Tака е, хубаво е тук да е малко по-оживено :) Може би има някакъв шанс да ни "забележат" :rolleyes:

 

EDIT: Vote for the greatest Muse track http://www.nme.com/rate/bestmusetrack/39/last/44/rate/10 Искам Dead Star поне в топ 5 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Хм, не съм казала, че ги отписвам или че не са в добра форма. Говоря конкретно за това видео и то не за песента, а за самото видео.

Разбира се, че не. Просто за мен клиповете са нещо несъществено спрямо музиката, чието въздествие е стократно по-голямо! Ако един клип не ми харесва, просто го забравям, а не се дразня...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не. Просто за мен клиповете са нещо несъществено спрямо музиката, чието въздествие е стократно по-голямо! Ако един клип не ми харесва, просто го забравям, а не се дразня...

 

Абе, честно казано, и клиповете имат значение, иначе нямаше да се правят.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Tака е, хубаво е тук да е малко по-оживено :) Може би има някакъв шанс да ни "забележат" :rolleyes:

 

EDIT: Vote for the greatest Muse track http://www.nme.com/rate/bestmusetrack/39/last/44/rate/10 Искам Dead Star поне в топ 5 :ninja:

 

Йес, Knights Of Cydonia е първа! Явно не само аз мисля, че тя е най-гениалното нещо, което Muse Са правили някога :D:D

 

Абе, честно казано, и клиповете имат значение, иначе нямаше да се правят.... ;)

 

Имат... определено имат!! Muscle Museum ми е една от любимите песни на Muse и то може би най-вече заради клипа... иначе нямаше да й обърна такова внимание :]]]

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че не. Просто за мен клиповете са нещо несъществено спрямо музиката, чието въздествие е стократно по-голямо! Ако един клип не ми харесва, просто го забравям, а не се дразня...

 

Клиповете и за мен са от второстепенно значение. Ролята на един клип е да подсили въздействието на музиката, а това не винаги се получава. Честно казано Muse досега не са ме впечатлили с чак толкова оригинални клипове :rolleyes: Е, имат и някои попадения, но все си мисля, че не попадат на правилния режисьор... Ще е интересно да направят клип, режисиран от Anton Corbijn примерно :)

 

Ееееее, Starlight e 17та.... :( Почвам да агитирам всички

навсякъде! :LOL:

 

Докато сме на вълна класации - какъв е вашият топ 5? Моят е нещо такова:

1. New Born

2. Stockholm Syndrome

3. Showbiz

4. Knights of Cydonia

5. Butterflies and Hurricanes

Link to comment
Share on other sites

Здраейте от мен ,още един изтрещял фен на Muse :)

Прочетох всички страници и какво да кажа....големи песимисти сте :) аз си мисля че Мюз все някой ден ще посетят държавата с най-лудите и отдадени фенове :) Само търпение трябва...До преди няколко години ако някой ми беше казал че ще видя толкова добри групи в родината ни нямаше да му повярвам.Миналата година AC/DC ни подминаха и феновете доста оплюваха промоутърите и с право! Ето че тази година те дойдоха :) Друг пример е Faith No More...още не мога да повярвам че дойдоха...Незнам за вас аз се надявам че до 2-3 години Мюз ще ни навестят :) Имат доста фенове в България ,просто не на всички им се занимава да пишат по форуми,а другите просто не знаят за Bulgarian Muse fans :)Малко повече реклама и ще станем многобройни.

lexxxy можеш да бъдеш сигурна че постването на линка към тази страница не е било напразно,аз от там разбрах за вас ,предполагам и други ще разберат.

Link to comment
Share on other sites

lexxxy можеш да бъдеш сигурна че постването на линка към тази страница не е било напразно,аз от там разбрах за вас ,предполагам и други ще разберат.

 

Радвам се, че все пак някой е обърнал внимание! :)

Докато сме на вълна класации - какъв е вашият топ 5?

 

1. Knights Of Cydonia

2. Starlight

3. Fury

4. House Of The Rising Sun

5. Showbiz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...