Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

Ами то няма как да е иначе - като гледам каква е конкуренцията :LOL: Мат миналата година беше малко embarrassed, че е спечелил, така че тази година сигурно Дом ще има честта :)

Link to comment
Share on other sites

е, един от двамата ще е, то глсуването продължава така че....:) и доста номинации имат, което ме радва! :) нека печелят децата, трудят се доста и то мн успешно :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с книгата? Аз днес ходих до Хеликон на Стамболийски и там разбира се не бяха чували за нея... Казаха, че след като на сайта пише "предстояща наличност", сигурно февруари-март може евентуално да я имат. Та се чудя постигна ли някакъв успех с поръчката, за да я поръчвам и аз :)

Link to comment
Share on other sites

Леееко закъснях с отговора :) ми значи, точно тая книга в момента я няма и не може да се поръча, т.е. може ама тр да чакаш докато я внесат, което не е мн ясно кога ше бъде, аз като я поръчах първо че ми искат или e-pay или по банков път да я платя, второ изписва срок на доставка 0 дни :) т.е. може да чакаш 1 или 6 месеца.... обаче, докато им разглеждах сайта на тия глупаци от хеликон попаднах на 1 др книжчица, която я има :)http://www.helikon.bg/importbooks/0/9780955282256_%22muse%22---inside-the-muscle-museum.html

нея мисля да си я взема :) даже още сега ше си я поръчам :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо пак замряха мюзърите.... :( Може ли така?! :) Да питам малкото, които се навъртат тук (освен мен) дали имате Popcorn и ако да, откъде я намерихте? Изключваме това: http://muse.mu/news/article/592/resistance-single---pre-order-now-from-musemu/

Мн. я търсих, но no result.... По принцип имам B-Sides & Rarities, но там я няма... Thx предварително! ;)

Link to comment
Share on other sites

Привет и от мен! Стар фен ли съм, нов ли съм, не зная. Харесах тая група още през 2001, но после почнах да слушам предимно джаз и етно музика и чак последната есен ги преоткрих, като чух Resistance. Първата ми реакция на Евразията беше див кикот... И възмущение от заемките оттук-оттам... Но скоро се оказа, че съм налапала въдицата и като се почна едно слушане и гледане... до дупка! За да е гаргата рошава, си наумих да ги чуя на живо тая година, и съм избрала Мадрид. Някой ще ходи ли там? Bliss and joy... Руми

Link to comment
Share on other sites

Добре дошла стара нова фенке! :LOL: Мадрид! Супер! Мн искам да ги видя на живо, но къде още не съм решила, мислех за Уембли, но нз дали ще успея да събера парите... :) Btw, join http://www.facebook.com/group.php?gid=219312821250 , 100% някои ще има път на към Мадрид! :) Вече доста хора са навити за Уембли, но не само! Имаше 1 пич, който сега е бил в Барселона - адски доволен!!! :D Сега пак иска да ходи някъде.... Доста желаещи има...Нормално! :) Абе най-добре ще е да дойдат на към Балканите! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...