Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

Hi.

I'm from Bulgaria and lately Muse has become my favorite band.I also like band like Depeche Mode ,Pulp and Travis but Muse are the best for me.

But there is one huge problem.:( There aren't many BULGARIAN Muse fans.I know about 5-6 people that like Muse.

I just want to ask where will be the next nearest to bulgaria Muse concert and I want to make an offer to all Muse fans from the Balkan (Romania ,Turkey,Greece,Serbia and Montenegro) to meet somewhere before the concert for example belgrad and then go together to the concert and form a huge balkan fan group.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Hi.

I'm from Bulgaria and lately Muse has become my favorite band.I also like band like Depeche Mode ,Pulp and Travis but Muse are the best for me.

But there is one huge problem.:( There aren't many BULGARIAN Muse fans.I know about 5-6 people that like Muse.

I just want to ask where will be the next nearest to bulgaria Muse concert and I want to make an offer to all Muse fans from the Balkan (Romania ,Turkey,Greece,Serbia and Montenegro) to meet somewhere before the concert for example belgrad and then go together to the concert and form a huge balkan fan group.

 

Hi "Bulgarian fan." ;)

 

I'm dating a guy from Bulgaria (we're relatively new), but I'm about to 'expose' him to Muse, so I'll let you know.

By the way, what kind of ice-cream do you guys have in your country ??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ей!Мушмороци!Къде се криете бре!:LOL: Я се покажете веднага и дайте да си спретнем една беседка за нашите любимци :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Йеееееееееееееееееееееее Съществувало такова нещо като Български фенове на Мuse.Що се отнася за концерт аз съм абсолютно навита да се съберем и да отидем заедно. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

аз ви предлагам да вземем да си докараме Muse тук!като едни истински българи,а?

а що се отнася до това "да обсъдим нашите любимци"......ами айде пишете!честно казано не вярвах,че може да намеря българска част в този форум,ама сега като видях,че не само аз ги харесвам в БГ мнооооого се радвам!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не мога да повярвам!Броим се на пръсти,но на кой му пука :D Сигурна съм,че ако направят концерт в България,дори да сме 20 души ще ни запомнят :D Поздрави от мен,надявам се да си бъбрим от време на време тук :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не ми се вярва скоро да дойдат в България , а на мен не ми се чака много, така че лятото съм решила да отида до Англия и най-накрая да ги видя на живо.Жалко , че билетите за Wembley толкова скоро почват да ги продават :(

Link to comment
Share on other sites

Уф, и на мен адски много ми се иска да направя като теб,обачеее направо ми е невъзможно(от финансова гледна точка) :( Иначе досега да съм го направила...

Link to comment
Share on other sites

Не знам , но съм решила твърдо да ги видя, ако трябва ще се хвана на някаква работа лятото и ще си изкарам пари за билетите и другите разходи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

съвсем случаино видях че сте писали в тази тема отпреди две години която пуснах и много се зарадвах 4е има още фенове освен мен и Рали :)

Значи аз и рали засега сме навити да ходим на Уембли на 16 или 17 (това още не е уточнено)Ако някои има желание може да се присъедини към малката ни скромна агитка.Оставям меил телефон и скаип ник за заинтересуваните: daekpower_szv@yahoo.com ,GSM: 0885227727 Stoqn, skype: daekpower

надявам се да отговорите скоро.

Пишете и от кои градове сте (или къде живеете в момента ) защото можем да се видим да обсъдим ако се окаже че има повечко хора от един град

Аз съм от Бургас и уча във Варна

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

еее, чак там ли? то тогава още не сте знаели, де, ама къде, къде по-близо е полша или латвия... и аз не знаех, че има и други фенове, много се радвам(((((;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

ne moga da powqrwam, 4e ima MUSE fenove i v BG btw nqkoi da znae dali moga da si namerq MUSE teniska v Bulgaria ili trqbva da se razkarvam do UK?? Btw(2) q da vzemem da gi dokarame v Bulgaria ili pone na Balkanskiq poluostrow kak mislite 6te ustoqt li na t1lpa fenowe:)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам!Броим се на пръсти,но на кой му пука :D Сигурна съм,че ако направят концерт в България,дори да сме 20 души ще ни запомнят :D Поздрави от мен,надявам се да си бъбрим от време на време тук :)

 

powqrwaimi nqma da sa samo 20 4oveka drugite okolo mqstoto na koncerta 6te gi 4uqt i 6te doidat i te i naistina nqma da ni zabravqt =]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hey -hey.... prisuedinih se savsem naskoro kam foruma to4no za6toto popadnah na vas...... az sam edna ot balgarskite fenove..... wow ne mojah da povqrvam 4e ima i drugi.... misleh 4e sam samo az.... vsik4i mi se 4udqt za6to gi haresvam..... (sigurno sa fluhi ... ili slepi.... ) :D:p .... zaribqvam hora nared.... i dori msilia da otida na koncerta v Wembley Stadium.... na 10.09.2010..... mojete da se prisuedinite i vie... 6te si vzemem bileti otsega 4e za edinia den ve4e sa svar6ili.... zaslujava si da se vidi.... :).... pi6ete ako ste naviti.... pozdravi s Muscle Museum........... !

Link to comment
Share on other sites

хелоу на всички ;]

аз съм фенка на Muse отскоро, но напоследък не мога да пра да ги слушам...

радвам се че има и други фенове в България :] (и звиждам благородно на тези, които ше имат възможност да ги гледат на живо... толкова много искам и аз!!) ;]]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...