Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

О, мерси - 9 минути рифове, цял живот лудост :happy:

Епизодът "Трите кули" от поредицата "Властелинът на рифовете" ми става все по-любим! Да можех да се докопам до там...

 

Това много ми хареса - Lord of the Riffs :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Отдавна се каня да запитам живеещите в България фенове: поръчвали ли сте си нещо от този сайт и съответно в какъв срок сте го получавали?

Link to comment
Share on other sites

Отдавна се каня да запитам живеещите в България фенове: поръчвали ли сте си нещо от този сайт и съответно в какъв срок сте го получавали?

 

Аз не съм пробвала, но и избягвам да разглеждам shop-a, защото има прекалено много изкушаващи неща :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм пробвала, но и избягвам да разглеждам shop-a, защото има прекалено много изкушаващи неща :rolleyes:

 

Аз пък нямам навик да се изкушавам, но като пуснаха мърчандайза след Уембли реших да се пробвам с нещо дребно, да си имам така... За жалост обаче нямах късмет! Като не получих нищо, ги питах пращали ли са ми изобщо, тъй като имах само автоматичен имейл... Не ми отговориха. След десетина дни пак им писах, пак не ми отговориха. Отсвирих ги, разочарована, че сайтът на любимата ми група не е фукнционален, въпреки че гласувах за него поне 30 пъти за дигиталните награди... Не щеш ли, скоро получих имейл, че поръчката ми била пратена на другия ден след като съм я направила и щом я няма, да изчакам не знам си колко още време и да съм им пишела, за да ми пратели замяна... Така че в крайна сметка работят тия от Уорнър... но не се знае докъде ще я докараме...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нямам навик да се изкушавам, но като пуснаха мърчандайза след Уембли реших да се пробвам с нещо дребно, да си имам така... За жалост обаче нямах късмет! Като не получих нищо, ги питах пращали ли са ми изобщо, тъй като имах само автоматичен имейл... Не ми отговориха. След десетина дни пак им писах, пак не ми отговориха. Отсвирих ги, разочарована, че сайтът на любимата ми група не е фукнционален, въпреки че гласувах за него поне 30 пъти за дигиталните награди... Не щеш ли, скоро получих имейл, че поръчката ми била пратена на другия ден след като съм я направила и щом я няма, да изчакам не знам си колко още време и да съм им пишела, за да ми пратели замяна... Така че в крайна сметка работят тия от Уорнър... но не се знае докъде ще я докараме...

 

Хмм, наистина малко разочароващо:indiff: Дано все пак всичко да е ок и да си получиш поръчаното.

 

 

Гласувах и разгледах и другите предложения. Според мен е доста нелогично да включват Rammstein, Metallica, AiC, Placebo, The Prodigy, Serj и т.н.... Съмнявам се, че ще дойдат две години поред. Има и други просто нереални предложения като U2 или Depeche например:wtf: Общо взето цялото гласуване ми изглежда като поредната несериозна работа:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

^^ и на мен. Макар че на Серж много му харесахме като публика, не знам, може да се реши още веднъж да дойдат :D а пък за U2, наистина е невъзможно ;] като цяло и на мен ми изглежда доста несериозно, ама дава все пак няква надежда ;d

Link to comment
Share on other sites

Дано тази година от фестивала да ги поканят, тъй като ще е мн яко, но едва ли. Въпрки това остава надеждата ;)

 

Още един престрашил се да пише във форума :D Hi :)

Честно казано имам някаква ммминимална надежда, защото казаха, че ако ще има дати през 2011, те ще са в държави, в които не са били досега или на фестивали...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OK, относно онлайн магазина най-после мога да "рапортувам", че работи :)

Отне им около от два месеца, но все пак ми изпратиха повторно и този път си получих поръчката... Вече ще разхождам навсякъде една от Resistance-значките :) Така че ако се изкушавате да си направите коледен подарък, не се колебайте да поръчвате оттук. Също ако някой иска да се "кооперираме" за обща поръчка, ще се радвам :) Пейте сърца!

Link to comment
Share on other sites

OK, относно онлайн магазина най-после мога да "рапортувам", че работи :)

Отне им около от два месеца, но все пак ми изпратиха повторно и този път си получих поръчката... Вече ще разхождам навсякъде една от Resistance-значките :) Така че ако се изкушавате да си направите коледен подарък, не се колебайте да поръчвате оттук. Също ако някой иска да се "кооперираме" за обща поръчка, ще се радвам :) Пейте сърца!

 

Честито за успешната поръчка :) Ако решиш пак да поръчваш, може и да се възползвам от предложението :rolleyes:

 

Нещо много обнадеждаващо от скорошно интервю:

 

Dom reveals they’re hoping to take a bit of siesta next year. “Generally we’re going to take it easy I think, and maybe think about some new stuff towards the end of the year,” he says, “We might play a few gigs in places we haven’t been to in ages, like South America or Eastern Europe, but other than that, maybe just kick back and reflect.”

 

:eek: :eek: :eek:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

"Скъпи ми добричък дядо Коледа, понеже знам, че имаш добро сърце и младежки дух, вярвам, че ще ми съдействаш за един не съвсем материален подарък: догодина Мюз да спечелят награда "Грами", да издадат разкъртващо видео от тазгодишните концерти, да запишат свръх велик нов албум и да дойдат през лятото да свирят и в България!"

 

Весело коледно настроение и музобилие на всички фенове :)

Link to comment
Share on other sites

"Скъпи ми добричък дядо Коледа, понеже знам, че имаш добро сърце и младежки дух, вярвам, че ще ми съдействаш за един не съвсем материален подарък: догодина Мюз да спечелят награда "Грами", да издадат разкъртващо видео от тазгодишните концерти, да запишат свръх велик нов албум и да дойдат през лятото да свирят и в България!"

 

Весело коледно настроение и музобилие на всички фенове :)

 

+1 :)

Musey Christmas и от мен :xmas:

Link to comment
Share on other sites

Привет и от мен :-)

Току-що се регнах и не съм проверявала всяка страница от темата, но ето ви едно линкче и дано не се дублирам: цък

 

Здравей :) Мисля, че всички тук знаят за тази група във Фейсбук и скоростта, с която се събират 10 000 :rolleyes: Затова пък тук сме много постоянни - поддържаме бройката от 3 - 4 човека :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Е недей така, аз познавам няколко фенове на Muse, но никой не се е занимавал да им търси форума в нета :-) То и аз случайно видях, че има форум и българска тема, че да се регна.

Link to comment
Share on other sites

Е недей така, аз познавам няколко фенове на Muse, но никой не се е занимавал да им търси форума в нета :-) То и аз случайно видях, че има форум и българска тема, че да се регна.

 

Е, така е - който търси, намира :p

Някакви мнения за коледния подарък? Аз все още не мога да му се нагледам и да спра да си играя с различните ъгли :$ Надявам се новото DVD също да е в такъв формат :)

Link to comment
Share on other sites

Коледният подарък е супер, въпреки че мога само да го слушам - много ми е слабо писито, за да тръгне видеото, или ми е бъгнат браузърът... Но пак се кефя страшно! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте и от мен :).

Тука я гледам тая тема от месеци и се каня да се регна, но все не ми стига смелостта, така че може да ме линчувате по повода.

Искам Muse насам лятото... ще е толкова яко, няма съмнение.

Коледния подарък го гледах два часа... после разбрах, че има и Citizen Erased :LOL: Няма да коментирам колко е як :)

Групата е мое дело, м-у другото и имах очакванията, че ще се получи така :). Факта, че има 2000 фена на Muse онлайн, значи, че в България на техен концерт може и да се съберат 10-ина хиляди, което е прекрасно. винаги съм имал представата, че аз и още 3-4 човека ги слушат, така че това е късмет тотален.

Толкова от мен засега :)

 

ПП:

Ако някой е навит да е админ на страницата нека сподели на ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

По-добре късно..., нали ;) Поздрави за групата!

Предполагам, че лятото няма да имат много концерти предвид бъдещите бащински задължения на някои хора :rolleyes: Засега, освен обявените дати с U2, има само някакви слухове за Reading или V Festival :)

Link to comment
Share on other sites

Да, това го предполагам и аз, но все пак може да направят някакви фестивални прояви, знае ли човек :).

Като цяло това ми е лятото на SOAD и други банди. Силно се надява да събера пари за Nova Rock приемерно или нещо такова.

А за Sziget чака лайнъпа с нетърпение.

Другото е, че се чакат албуми от Coldplay, Radiohead, La Roux и още купчина други подобни и любими, така че не е като да няма какво да гледаме 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, ако не да гледаме, поне ще имаме какво да слушаме :) Освен от Coldplay и Radiohead, чакам много албуми - Arctic Monkeys, Franz, Kaiser Chiefs, Foo Fighters, RHCP и най-вече Kasabian :D Което ми напомня, че трябва да гледам London Boulevard само заради саундтрака, писан от Serge :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ех, фенове, аз като "новопокръстена" (от октомври 2009) за пръв път ще трябва да преживея "затишие" в работата на любимците си.... 2010 беше изобилна откъм новини, концерти, записи - и дори успях да ги гледам два пъти на живо - което все още ми държи главата в облаците, така да се каже... А тепърва - засуха (тъй като Южна Америка ми е недостъпна)... Добре, че са многото концертни записи - и добре, че не се очертава скоро да ми омръзнат!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...