Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

На мен дрешките ми харесват :D Надявам се на феста да има щанд и да се сдобия с някоя оригинална тениска :happy:

Навсякъде продават. В Мадрид бяха по 25 евро фланелките...

Link to comment
Share on other sites

Two-way Sofia - Thessaloniki is about 30 Euros, or 15 Euros if you buy the ticket 20 days in advance. I think you should add about 3 Euros for a reserved seat in each direction. It seems that the site is not very helpful! IIf you need more details, I could make a phone cal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Two-way Sofia - Thessaloniki is about 30 Euros, or 15 Euros if you buy the ticket 20 days in advance. I think you should add about 3 Euros for a reserved seat in each direction. It seems that the site is not very helpful! IIf you need more details, I could make a phone cal :)

 

Thank you very much, it's enough information for me.

Link to comment
Share on other sites

7:37... Търкалям се от смях! Плаче за монтаж в някой от рекламните клипове за Мюз... Уау, малко ни остава до големия кеф на живо на дунавския остров!

Link to comment
Share on other sites

Хора, приятно размазване на Sziget Fest-а! :LOL:

 

Благодаря :D Бях на 3-6 ред от бариерата в зависимост от това къде ме избутваше тълпата и се размазах във всяко отношение :LOL: Kasabian също бяха страхотни ;)

Няколко горе-долу сполучливи снимки:

 

picture.php?albumid=2475&pictureid=26762

picture.php?albumid=2475&pictureid=26767

picture.php?albumid=2475&pictureid=26768

 

Има още малко тук -> http://board.muse.mu/album.php?albumid=2475

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :D Бях на 3-6 ред от бариерата в зависимост от това къде ме избутваше тълпата и се размазах във всяко отношение :LOL: Kasabian също бяха страхотни ;)

 

Уникални снимки!!!! :D Предполагам, че изживяването е било още по-уникално! Завиждам..... :LOL: Шегувам се!

Link to comment
Share on other sites

Уникални снимки!!!! :D Предполагам, че изживяването е било още по-уникално! Завиждам..... :LOL: Шегувам се!

 

И азз!! Сигурно е било просто... невероятно!! Не че мога да се оплаквам де, същия ден бях на Серж... снимките са ти мн яки!! ;]]]

 

Мерси за снимките :) И да, изживяването си заслужаваше напълно 10-те часа висене пред сцената :musesign: Мисля, че трябваше да започнат с Exogenesis Part 1, защото барабаните за нея бяха на сцената, но после ги изнесоха. Може би е имало някакъв технически проблем :erm:

Link to comment
Share on other sites

Мерси за снимките :) И да, изживяването си заслужаваше напълно 10-те часа висене пред сцената :musesign: Мисля, че трябваше да започнат с Exogenesis Part 1, защото барабаните за нея бяха на сцената, но после ги изнесоха. Може би е имало някакъв технически проблем :erm:

 

Привет и от мен! Някъде постнаха официалния сетлист и той почваше с Exogenesis! Били я съкратили поради закъснялото им излизане на сцената! И мерси за снимките!

Link to comment
Share on other sites

Привет и от мен! Някъде постнаха официалния сетлист и той почваше с Exogenesis! Били я съкратили поради закъснялото им излизане на сцената! И мерси за снимките!

 

Хм жалко, щях да се радвам да чуя и Exo :) Като цяло съм много доволна от сетлиста, особено като го сравнявам с тези от Виена и Краков. Смяната на New Born с MK бих я преживяла, тъй като и двете са ми любими, но гиг без SS :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SS е абсолютният пирон за гиг на Мюз! И аз съм с две ръце за нея! Не мога да си представя да се "изтърка от употреба"!!

Впрочем някой знае ли какво е това "Augmented Reality section of the The Resistance Tour Programme 2010", дето се появява на заглавната страница и иска да си го инсталираш, но аз нямам уеб камера и ми забива ?

Link to comment
Share on other sites

Ами, за да ти тръгне Augmented Reality ти трябва уеб камера и програмата. Общо взето показваш на камерата някоя от картинките от програмата и ти се отварят ето тези интервюта ;)

/
/
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

О, Манчестър и Уембли... Нямам думи! Най-много се изкефих на постинга на един "дърт" фен относно лайфа на 4 септември, че бил ходил на доста концерти: и на Зепелин, и на Флойд, и на Ю Ту и пр. велики банди, но Мюз с последните си изпълнения ги биели по точки... Те наистина са номер едно и ние не сме луди! Хе-хе, в моята игнорираща това величие среда подобни "ощипвания" са доста освежаващи! Ако догодина има Уембли, още отсега можем да сформираме "делегация"... Но май иде ред на други занимания...

Link to comment
Share on other sites

Ако догодина има Уембли, още отсега можем да сформираме "делегация"... Но май иде ред на други занимания...

 

Да, догодина 99,9% няма да има Уембли. Ако изобщо удължат турнето, то сигурно ще е към Южна Америка и някой друг фестивал лятото :)

Link to comment
Share on other sites

О, мерси - 9 минути рифове, цял живот лудост :happy:

Епизодът "Трите кули" от поредицата "Властелинът на рифовете" ми става все по-любим! Да можех да се докопам до там...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...