Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

Хеййй, много ни е изпаднала темата :stunned: Надеждата за Muse някъде на Балканите май съвсем умря - с тези дати за USA :( Not fair!

 

btw взехте ли си вече билети за AC/DC и Sonisphere:)

Link to comment
Share on other sites

Хеййй, много ни е изпаднала темата :stunned: Надеждата за Muse някъде на Балканите май съвсем умря - с тези дати за USA :( Not fair!

 

btw взехте ли си вече билети за AC/DC и Sonisphere:)

 

Здрасти! :D Вярно си е, не трябва да оставяме Messageboard-а "студен"! :D Мдаа... поредната надежда за Muse бавно се изплъзва...пак :( А и както е тръгнало при мен надеждата умира и за AC/DC и за Sonisphere :( А сега като разбрах и за Scorpions.... Много ме е яд, но засега както изглежда ще пропусна всичко... :( Ти ще ходиш ли? А в Будапеща? :)

Link to comment
Share on other sites

Здрасти! :D Вярно си е, не трябва да оставяме Messageboard-а "студен"! :D Мдаа... поредната надежда за Muse бавно се изплъзва...пак :( А и както е тръгнало при мен надеждата умира и за AC/DC и за Sonisphere :( А сега като разбрах и за Scorpions.... Много ме е яд, но засега както изглежда ще пропусна всичко... :( Ти ще ходиш ли? А в Будапеща? :)

 

И при мен нищо не е сигурно още :( Освен, че плановете за Sziget пропаднаха :'( Дано поне през 2011 наминат насам...

А тия хорица от Хеликон вече ми лазят по нервите - вече мина почти месец и половина и все още не са ми доставили книжката :mad:

Link to comment
Share on other sites

И при мен нищо не е сигурно още :( Освен, че плановете за Sziget пропаднаха :'( Дано поне през 2011 наминат насам...

А тия хорица от Хеликон вече ми лазят по нервите - вече мина почти месец и половина и все още не са ми доставили книжката :mad:

 

Мдааа...Много е гадно така като се нахъсаш за нещо и после всички планове пропадат :( Аз все още се надявам отнякъде да ми паднат малко парички и да ме огрее поне за тукашните концерти :LOL: Дано Muse да дойдат поне на Балканите, за тях вече ще направя всичко, ако трябва банка ще обера и съм там! :D А тия от Хеликон наистина са големи идиоти! :mad: Аз поръчах книгата, пратихa ми потвърждение и казаха, че до месец тр я да получа....Да, ама не! След месец и....много ми пратиха e-mail, че в момента я няма в наличност и веднага щом я има отново, ще ме уведомят! :wtf: Обаче в сайта си пише, че я има.... Така че не се очудвай, може и ти да получиш подобно писъмце... Явно тая книга ще се прочете някога, ама кога....

Link to comment
Share on other sites

Е ти уби всякаква надежда в мен относно книгата :supersad: Аз си я поръчах направо от книжарницата, защото не ми се занимаваше с чакане на куриери и т.н. Преди около две седмици минах да проверя дали случайно не са я донесли и са забравили да ми звъннат :facepalm: Обаче не ми казаха, че я нямат в наличност :eek: Друго, което забелязах е, че цената в сайта всеки ден се променя :wtf: Не, че има значение де :) Иначе намерих едно интересно откъсче от книжката из форума :LOL:

 

Quote:

They heard that the hometown where the mayor had once been photographed throwing their CD in a dustbin was now petitioning to have the town sign changed from 'Teignmouth: Gem Of Devon' to read 'Teignmouth: Home Of Muse'. The plan, it seemed, was only thwarted when someone pointed out that 'MUSE' was an acronym for Medical Urethral Suppository of Erection.

 

И ако случайно дойдат някъде на Балканите и се стигне до банков обир и ти трябва помощ... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

и при мен плановете за повечето тази година пропаднаха :D нито AC/DC, нито Sonisphere, нито Каварна рок фест :] за Scorpions и/или Placebo имам някаква надежда поне, макар че за вторите е минимална xd и силно се надявам Muse да наминат и към нас през 2011... все още има шанс за тогава :]]

Link to comment
Share on other sites

И ако случайно дойдат някъде на Балканите и се стигне до банков обир и ти трябва помощ... :ninja:

 

:LOL: Ооо помощ няма да откажа! Тъкмо двете ще се справим по-бързо и по-качествено! :D А за книгата - кажи като я вземеш, ако разбира се не ми я доставят първо на мен, макар че както е тръгнало....не знам още колко време ще тр да чакам... :mad: Колкото повече искам да я прочета, толкова повече се бави....

Link to comment
Share on other sites

и при мен плановете за повечето тази година пропаднаха :D нито ac/dc, нито sonisphere, нито Каварна рок фест :] за scorpions и/или placebo имам някаква надежда поне, макар че за вторите е минимална xd и силно се надявам muse да наминат и към нас през 2011... все още има шанс за тогава :]]

 

Не, сериозно, тая година целия свят реши да се изсипе в Б-я и уцелиха най-приятния момент, когато ни удари кризата...Мн ме е яд! Не че съм се отказала да се надявам! ;) Вече сигурно изпих 100 каси Каменица с надеждата за билет за AC/DC! :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Не, сериозно, тая година целия свят реши да се изсипе в Б-я и уцелиха най-приятния момент, когато ни удари кризата...Мн ме е яд! Не че съм се отказала да се надявам! ;) Вече сигурно изпих 100 каси Каменица с надеждата за билет за AC/DC! :LOL:

 

Аз по този начин никога нищо не печеля. С тоя моя късмееет :LOL: И все пак, стига да мога да участвам, мисля да се пробвам за билетите за secret show-тo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Книгата е супер готина, фенове! Направо не бях на тоя свят, докато я четях по нощите, след дълги работни дни през март (имах колега в болничен отпуск и грогясвах постоянно) - за мой късмет си я поръчах от английския Амазон и дойде за три дни. При това в новото издание е описано записването на последния албум, плюс прословутата "игра" за Евразия... Ако някой иска, мога да му я заема за четене...

Колкото до концерт в България - нереално е да се очаква. Феновете на Ю Ту (сред които и аз) са 1000 пъти повече и пак не идват, щото тоя бизнес не ни е развит, а Мюз са за жалост твърде непопулярни! Много по-непопулярни дори от Фейт Ноу Мор, които бяха тук, а сега на Коачела са били "зад" Мюз... Така че ... не си губете времето в илюзии...

Желая на всичкик успешно откъм концерти лято! Аз потривам доволно ръчички - предстои ми Джаз Плюс фестивала през май, а през юни - Мюз и Готан Проджект. Yeah yeah yeah...

Link to comment
Share on other sites

Книгата е супер готина, фенове! Направо не бях на тоя свят, докато я четях по нощите, след дълги работни дни през март (имах колега в болничен отпуск и грогясвах постоянно) - за мой късмет си я поръчах от английския Амазон и дойде за три дни. При това в новото издание е описано записването на последния албум, плюс прословутата "игра" за Евразия... Ако някой иска, мога да му я заема за четене...

Колкото до концерт в България - нереално е да се очаква. Феновете на Ю Ту (сред които и аз) са 1000 пъти повече и пак не идват, щото тоя бизнес не ни е развит, а Мюз са за жалост твърде непопулярни! Много по-непопулярни дори от Фейт Ноу Мор, които бяха тук, а сега на Коачела са били "зад" Мюз... Така че ... не си губете времето в илюзии...

Желая на всичкик успешно откъм концерти лято! Аз потривам доволно ръчички - предстои ми Джаз Плюс фестивала през май, а през юни - Мюз и Готан Проджект. Yeah yeah yeah...

 

Еееее, сега още по- ми се чете! :D Само,че не знаех, че Амазон правят доставки за Б-я? Аз ще почакам още малко и ако не я получа, ще изразя благодарности към майката на Хеликон и тогава може да ми я заемеш, ще е супер! ;) И честитка за предстоящите шоута, няма да скучаеш това лято! :)

Link to comment
Share on other sites

YEAH шоуто от Сиатъл в MySpace :dance: Can't wait :musesign:

Yeah-yeah! От седмица го имам от MuseBootlegs.com - страхотно шоу! И три "лигави+ пиано парчета накуп, барабар с Ruled by Secrecy!!! Имаме все пак раздвижване в сетлистите!

Link to comment
Share on other sites

Чехия някой? :)http://tinyurl.com/33329az

 

Аз за Будапеща не можах да си намеря с кой да ида, ако някой се навие за Чехия :rolleyes:

 

Yeah-yeah! От седмица го имам от MuseBootlegs.com - страхотно шоу! И три "лигави+ пиано парчета накуп, барабар с Ruled by Secrecy!!! Имаме все пак раздвижване в сетлистите!

 

Да, и аз имам аудиото :) Все пак си заслужава да се види proshot на Ruled by Secrecy... и потрошаването на Glitterati-то :LOL:

 

EDIT: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=104720086 EPIC!!! Посъкратили са го с три песни, от които съжалявам само за New Born + Micro Cuts outro. Като цяло ефектът от видеото е, че искам да ги видя live още повече... I want it now, I want it nooooooow :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Хм, уж нямаше да участват в саундтрака на Eclipse :unsure: Явно и видеото от twitpic-a ще е към тази песен. Както и да е, колкото и да се дразня от тези филми, получаваме нова песен :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Хм, уж нямаше да участват в саундтрака на eclipse :unsure: Явно и видеото от twitpic-a ще е към тази песен. Както и да е, колкото и да се дразня от тези филми, получаваме нова песен :awesome:

 

Мда, малко тъпо, щото леееко мразя тая поредица от "филми"...но пък наистина, щом идва нова песничка, ще го преживея :D Нямам търпение вече! Заглавието звучи доста обещаващо!!!

Link to comment
Share on other sites

Мда, малко тъпо, щото леееко мразя тая поредица от "филми"...но пък наистина, щом идва нова песничка, ще го преживея :D Нямам търпение вече! Заглавието звучи доста обещаващо!!!

 

Относно заглавието - Neutron Star Collision добре, но частта с Love is Forever е доста клиширана... като за клиширан вампирски филм :LOL: Намерих малко preview http://www.youtube.com/watch?v=e4qIYa121d4&playnext_from=TL&videos=qtFjYhC_Ntc&feature=sub, но трябва да чуя цялата песен, за да си изградя мнението ;)

Link to comment
Share on other sites

Относно заглавието - Neutron Star Collision добре, но частта с Love is Forever е доста клиширана... като за клиширан вампирски филм :LOL: Намерих малко preview http://www.youtube.com/watch?v=e4qIYa121d4&playnext_from=TL&videos=qtFjYhC_Ntc&feature=sub, но трябва да чуя цялата песен, за да си изградя мнението ;)

 

:LOL: Докато се наканя preview-то е махнато! Надявам се да става, добре ли звучеше, поне от това, което чу?

Link to comment
Share on other sites

Ето работещ линк http://www.mtv.com/news/articles/1639091/20100513/muse_uk_.jhtml ;) Текстът засега не ми харесва :LOL:

 

:D Мерси! Амииии...да текстът, поне в откъсчето, е доста....абе, не знам, като цяло и музиката ми звучи прекалено познато, надявах се да е нещо по-различно...Но ще изчакам крайния вариант и тогава ще си кажа тежката дума! :LOL: Такаааа....значи чакаме до понеделник... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

19:30 gmt....Писна ми да чакам... :LOL:

 

Хаха чакахме повече от седмица, какво са още 6 часа :LOL: Добре, че въпросното радио може да се слуша online :happy: btw новата сцена изглежда мн интересно http://img204.imageshack.us/img204/6784/musestagefull.jpg

 

EDIT: Някой намери ли всички e-mail-и? Аз не открих само 1, но ще намеря и негооо :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...