Jump to content

Bulgarian muse fans


daekpower

Recommended Posts

Да,сега сигурно творят момчетата от бандата:)затова е това затишие,пред буря от истинска музика:\mm/:

А във Фейсбук-групата не мога да се присъединя,пише че заявката ми е изпратена,но това е от няколко дена.Как стават там нещата не знам,но ще чакам одобрение.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привет и от мен! Хе-хе, и аз бях нов фен преди две години, но тогава имаше нов албум и много турнета, та освен че се побърках от слушане и четене, "намазах" и с цели три концерта! И Рединг тази година си беше върхът отвсякъде! А сега - затишието кой знае докога ще продължи... Поне да бяха издали някакво видео до края на годината... Но както мълчат, и това не ми се вярва да се случи...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Предполагам, че освен за датите в UK, билетите няма да свършат много бързо. В Болоня няма да ходя, но ми потвърдиха билета за Будапеща :awesome: Други за там има ли?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!:)

Аз се колебая между Болоня и Будапеща,май ще е в Будапеща.Даже не знам с кого да ходя,приятелят ми може да дойде с мен,но само за да не съм сама...Току виж се запалил и той!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!:)

Аз се колебая между Болоня и Будапеща,май ще е в Будапеща.Даже не знам с кого да ходя,приятелят ми може да дойде с мен,но само за да не съм сама...Току виж се запалил и той!:happy:

 

Идвай с нас, ако няма с кого. Май ще сме доста българите там :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ех, какъв щастливец съм само! 3 години непрестанно блаженство, откакто слушам и следя отблизо групата :) И имах шанса да отида на 4 техни концерта! Променят се непрекъснато, но са все така удивително възхитителни! Всъщност мяркат ли тук български фенове, които избягват фейсбук? Някакви планове за посещение на концерт догодина?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Мдамм .. темата отново е замряла. . Та аз съм сравнително нов фен.Любовта ми към MUSE трае от излизането на The 2nd law.За MUSE научих от закриването на Олимпиадата,където ги чух да свирят Survival и просто се влюбих в тях..След това си изтеглих HAARP и същевременно почнах да уча да свиря Hysteria на барабани.Изтеглих си албумите им и все още само това слушам ...Знам и почти всички песни наизуст и просто MUSE стана част от ежедневието ми..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

В случай че тук влизат фенове, живеещи в България, които още не са чули Новината ! Концерт на Мюз у нас не се е задал, но следващият най-добър начин да се види и чуе тяхно шоу ще се сбъдне съвсем скоро !! :))))

http://www.kinoarena.com/MUSE-LIVE-AT-ROME-OLYMPIC-STADIUM-JULY-2013_388517.html

Link to comment
Share on other sites

Пичове, хайде да намерим начин да накараме бандата да направят концерт в БГ-то. Сигурен съм че има много хора тук, които ги харесват и биха отишли на концерт :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...