Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

buraya yazmayalı 100 yıl olmuş galiba :S

oheyohey sanırsam geliyorlar seneye :D...durun ama hemen gaza gelmeyelim... gelmelerini beklediğimiz olay Sonisphere... o kadar metalcinin arasında birbirimize sahip çıkmamız gerekebilir arkadaşlar ona göre ya :D

headliner olmucaksak gelmeyiz geyiği yapmazlar umarım... olm Iron Maiden'ın altında çalıp da komplekse girceksen ölün zaten bi zahmet... bizim çocuklar öyle çocuklar değil... yapmazlar ı-ıh :D rahat olalım :D

buraya yazmayalı 100 yıl olmuş galiba :S

oheyohey sanırsam geliyorlar seneye :D...durun ama hemen gaza gelmeyelim... gelmelerini beklediğimiz olay Sonisphere... o kadar metalcinin arasında birbirimize sahip #305;kmamız gerekebilir arkadaşlar ona ge ya :D

headliner olmucaksak gelmeyiz geyiği yapmazlar umarım... olm Iron Maiden'ın altında lıp da komplekse girceksen zaten bi zahmet... bizim cuklar le cuklar değil... yapmazlar ı-ıh :D rahat olalım :D

ya ben yuhalanmalarından falan korkuyorum o kadar metalcinin arasında:$

Ekşi sözlükte okuduğum an... :eek:

Allah'ım şükürler olsun :) İnşallah aslı vardır bu haberin. Gelsinler de, biz hem birbirimize hem de onlara sahip çıkarız seve seve :)

MTV Türkiye'de 2 gün boyunca küçük aralar, başka şarkılarla hep Muse vardı :) Sürekli aynı şeyleri verdiler tekrar halinde ama onları bu kadar uzun zaman izlemek çok güzel oldu :)

merhaba herkese burayı yeni gördüm baya bir geç olsa da, istanbul da okuyorum ve açıkçası burada okuma sebeplerimden biri de günün birinde muse un tr e gelip istanbul da konser verecek olması bu konser haberinin doğruluğu nedir acaba

merhaba herkese burayı yeni gd baya bir geolsa da, istanbul da okuyorum ve a#305;ksı burada okuma sebeplerimden biri de g birinde muse un tr e gelip istanbul da konser verecek olması bu konser haberinin doğruluğu nedir acaba

Daha ortada bişey yok, bir yazıda gei bahsi o kadar ama umutlandırmaya yetti a#305;ksı:D

Bu arada bu hafta da Dream TV de Muse hafta sonuymuÅŸ, her taraf Muse var, bu bir iÅŸaret mi acaba:)

ya işaret falan istemiyorum gelsinler de nasıl gelirlerse gelsinler :) muse konseri istiyorum artık :rolleyes: röportajında rusya ya gelmeyi düşündüklerini söylemiş galiba matt efendi o ara buraya da gelsinler

Evet , geçerken bi uğrasalar çok iyi olacak yol üstü zaten:D

• 2 weeks later...
Evet , geçerken bi uğrasalar çok iyi olacak yol üstü zaten:D

Cidden gelsinler kurtarsınlar artık bizi..

Ne zamandır yazmadım buraya neden böyle oluyor;? Artık pek popüler değil burası.. :( Nasılsınız Muserlar nasıl gidiyor ? Chris'in sahnede sigara içip uyarılması nolucak? Hiç yakıştıramadım ya özellikle de ona Dom yada Matt yapsa şaşırmazdım...

• 4 weeks later...

Selam Türk Muserlar!

Kısa süre önce Türkiye'deki doğru Muse kaynağı yetersizliğinden ve aktif bir Muse forumu olmamasından şikayet ediliyordu. Bu olay bizim de kulağımıza geldi ve MuseTurkiye.com'u açtık.

Şu an her şey çok yeni, bu yüzden forumda adminlerimiz dışında post bulamayabilirsiniz :D Ama sizin de desteklerinizle Türkiye'nin en çok beğenilen Muse sitesi olma yolunda adım adım ilerleyeceğiz.

Amacımız, muse.mu ve muselive.com gibi uluslararası kabul görülmüş Muse sitelerindeki güncel haberleri Türkçeleştirerek Türk Muserlara sunmak ve Muse hakkında özgür bir tartışma ortamı yaratmak. Daha fazlasını portalın hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

Ayrıca biraz üye kitlesi oluşturduktan sonra sitede ödüllü yarışmalar da yapmaya başlayacağız. :)

Bendeniz citizenerased ve arkadaşım osumatu, sitenin kurucusudur. Site üzerindeki nicknamelerimize mesaj atarak veya iletisim@museturkiye.com adresini kullanarak önerilerinizi bize bildirebilirsiniz :)

Portal için: http://www.museturkiye.com/

Forum için: http://www.museturkiye.com/forum/

Desteğiniz için hepinize şimdiden teşekkürler :musesign:

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ben İzmir'de hiçbir yerde rastlamamıştım.

Bence bir tişört satın almak yerine var olan bir tişörte fotoğraf bastırmak çok daha güzel oluyor :) Ben 2 yıl evvel siyah bir ceketin arkasına Muse'un logosunu bastırtmıştım, çok çok güzel olmuştu. Hiç eskimedi, hâlâ giyiyorum. Üstelik ucuza da geliyor :)

Facebook grubundan size de mesaj geldi mi? ya da mesajı atan arkadaş buralarda mı?

mesaj şöyle bişi:

arkadaşlar muse' un 2011 yılı içerisinde türkiye gelceğine dair haberler, duyumlar çıkmaya başladı.. hatta 1-2 sitede kesin bilgi şeklinde yazan da olmuş.. olay kesinleştiğinde tabiki burdan herkese duyurucam, hatta konsere de beraber gideriz :)) gruba da muse seven arkadaşları davet edersek çok iyi olur.. herkese muse'lu günler :)

Hangi siteler olduğunu da söyleseymiş keşke yahu, dünya gözüyle göreydik :D

Bir of çeksem karşı ki dağları yıkarım namussuzum!?

Benim gibi lise son sınıfta olan çömez var mı? LYS muhabbeti falan yapardık asdfkşkjkfs.18 haziran lys sınavı var mesela muse gelirse şaka maka sınava girenler muse sevenler(mesela ben =P ) çok pis lanet okurum herkese.

Şu yazıların ingilizce çıktısını alıp matt'in özellikle tom dengesizinin suratına fırlatmak istiyorum.Ulan bu kadar sizi seven fan gördünüz mü? kıçını yırtan salak rus kızlarını babamda sever onu geçin şimdi.

Ay ben çok sıkıntılıyım bu konuda 5 yıldır sizin özleminizi çekiyorum lan ben

tam +18 olmuşum birde sınav muhabbeti çıktı fsm'den pankart sallandırcam belki gören olur. :rolleyes:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...