Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

Evet ya çok güldüm onu görünce:D bence yok olsa bi el atarlardı bu işe

Ya düşünsenize adam twitter üzerinden fanlarıyla maç organize ediyo tam adres veriyo ve oynuyo!!!

Chris kesinlikle başka bu grupta , sözcükler yok tarife:D

Bugünkü Manchester konseri için sıraya girmeye başlamış insanlar. Bu konuyla ilgili başlıkta 2 kişi birbirini tanımaya çalışıyor. "Sen şu anda üstünde şu olan kişi misin?" gibi şeyler söylüyorlar. Yani oradalar ve akşam Muse'u izleyecekler. Ne kadar güzel :) Gel de çok çok çok imrenme.

ahahahaha orda değildim belki Manchester'daki konsere gitmedim, Wembley'e de gidemiycem... ama inanın gitmiş kadar oldum dün akşam :D allahım twitter'da ne geyikler döndü ne geyikler :D Matt, Dom'u soymuş resmen, millet Dom'un kıçını görmüş :D allah nası yarıldım nası yarıldım!!!...

istiyorum buraya gelsinler bu tarz haberleri biz verelim twitter'a..."Matt Dom'u sahneden aşağı attı, üstüme düştü, Dom yüzünden sağ kolum kırık :D, kalçam çıkık" filan gibi şeyler fena olmazdı aslında :D

Gördüm o soyma anını videodan:eek:, indirmiş aşağıya kadar:matt:, hiç de zorlanmamış, sanki çalışmış da gelmiş Matt:LOL:

bi de üstüne Dom'un sexy fotoğrafları beni bitirdi, arkasına zoom falan yapmışlar, mübarek ayda olacak iş mi ya:facepalm::dom:

Umarım Wembley de de böyle güzel seksi sürprizler yaparlar:p Tabi Türkiye konserinde daha da güzeli olmalı, mesela o düşen Dom milletin arasında kaybolmalı,kaçırılmalı, uyuşturucuya alıştırılmadır(Arka Sıradakiler izlemeyi kesiyorum bu günden itibaren:D)

Maçı izlemeye gidiyorum ben, yenicez inşallah Fransa'yı da:) (Bide Dom'un görüntülerini kafamdan atabilsem:$)

şu arka plana şu resmi koyan zihniyeti bulup alnından öpmek istiyorum... niye mi? niye olcak, zaten içimiz buruk daha da burkuluyo böyle olunca bu nedir kardeşim yaa girmicem valla buraya da bi daha o olcak... ağlıcam abi bu ne ya her yerde bi konser arkaplanı bişeysi... olan var olmayan vaarr aaa ne ayıp yaa!!! :'(

milletin konserlerde çektiği videoları izleyip izleyip kendime meşkale bulmaktan çok sıkıldım... yalnızım dostlarım yalnızım yalnız :( bu kara bahtımızın kem talihimizin sonu nolacak :( ayrı bi bunalıma girdim şu an valla ağlıcam yeter!! :'( eylüle geldik hala 2011 tarihlerinden haber yok!! böhüüüü :'( :'( :'(

Ben yüzde yüz eminim bi Yunanistan-Türkiye-Rusya üçlüsü yapacaklarından, yani Rusya'ya gelmezlerse olmaz, çok fena bi fanbase var. Eee Yunanistan'ı da seviolar baya, tatillerde hep oradalar. Ortada kalıyoruz, geçerken uğrarlar bize de artık:D

Ben yüzde yüz eminim bi Yunanistan-Türkiye-Rusya üçlüsü yapacaklarından, yani Rusya'ya gelmezlerse olmaz, çok fena bi fanbase var. Eee Yunanistan'ı da seviolar baya, tatillerde hep oradalar. Ortada kalıyoruz, geçerken uğrarlar bize de artık:D

duygu umarım allah söyletiyodur bunları sana... "keşke başka bişey isteseydim, o da olcakmış" dersin umarım... gelmezlerse valla ben gözümü karartıp günü birlik giderim yunanistana nolcak 5 saatlik yol:D istanbul-izmir ondan daha uzun sürüyo :D

MİLLETT!! twitter'da hande yener'e bol bol yazın!! retweet edicekmiş bizi, (hatta evet yaptı bunu) :D kendisi de muse hastasıymış ayrıca.. OHANNESS oldunuz biliyorum ama böyle!!... dedim ki "yeter bizi takmayan organizatörlerden bıktık! bize yardım edebilir misin"...cevabı bu oldu :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...