Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

ya şimdi fark ettim de, shop'tan alışveriş yaparken yalnızca Türkiye için "standart delivery" opsiyonu yok bilmem farkında mısınız.

standart delivery 5 poundken express 26 küsür bişey ki bu da aldığımız şeylerden daha fazla bi miktar. astarı yüzünden pahalı resmen.

ve inatla hepsini kontrol ettim bi tek bizim için böyle bi durum var.

bu konuda bişeyler yapsak iyi ederiz bence. bi de "eşitlik"ten bahsederler.

yuh lan!

• 2 weeks later...

görünüşe göre yeni albüm önceki albümlerde olduğu gibi yine radikal değişikliklere gebe olacak twitter da yüce peygamberimiz hz. matt demiş ki ''Ok, will start on christian gangsta rap jazz odyssey, some ambient rebellious dubstep and face melting metal flamenco cowboy psychedelia'' benim için ise matt bellamy'e inen vahiylerin yeni zinciri :D

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

7 nisan cumartesi, bu sene eylül ayından beri yani okullar açıldığından beri saydığım kadarıyla 3. muse tribute konseri olacak :D. Grubun adı muze imiş. Büyük ihtimal babylon'da sahne alan tribute grubundan daha kötü bir performans sergileyecekler ama mayotte'dekinden iyi olacağı kesin. :D

Evet supremacy.Yeni albüm ortalığı yakacak sanki ? :) Şarkı Exogenesis Sym. anımsattı biraz bana.

o değil de fake'miş sanırsam :S

ki olabilir, çünkü davullar "apocalypse please"den alıntı direkt :S

anlamadım ben bu işi...

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Merhaba herkese! :)

İzmir'de ikinci kez muse fanları olarak toplanmayı düşünürken aklımıza bir fikir geldi İstanbul'da da bir buluşma ayarlayalım dedik.Siz ne dersiniz bu fikre ?

olabiler... ne zaman??

bu arada trailer'ı izleyenler elime mum diksin bakiim? :D

olabiler... ne zaman??

bu arada trailer'ı izleyenler elime mum diksin bakiim? :D

İzmir'deki tanıdıklarım genellikle haziran sonu temmuz başı gibi orada olacaklar, o aralar diyelim :D Hemde defalarca izledim ve saatlerdir entropi neymiş şu neymiş bu neymiş öğrenmeye çalışıyorum.Bu adamlar sayesinde termodinamik öğreneceğim :p

ayrıca istanbulda buluşur da bana haber vermezseniz bozuşuruz naz hanım :D

aaa sensiz olur mu ayol tabi ki ;) gerçi benim programım çok yoğun, istanbuldaki bu iş için dha müsait arkadaşlar konuyla ilgilenirse daha doğru olur. ben kendimi size uydurmaya çalışırım.

İzmir'deki tanıdıklarım genellikle haziran sonu temmuz başı gibi orada olacaklar, o aralar diyelim :D Hemde defalarca izledim ve saatlerdir entropi neymiş şu neymiş bu neymiş öğrenmeye çalışıyorum.Bu adamlar sayesinde termodinamik öğreneceğim :p

abi ben o entropi'yi kaç defa okudum da gene anlamadım gene anlamadım. boşuna hukuk yazmadık biz... fizikten gram anlasam yemin ederim giderdim o tarafa...

adama bak ya mis gibi müzisyen olmuş paraya da para demiyo hem de çok eğlenceli bi iş yapıyo, gidip gidip fizik kanunlarına sarıyo manyak mıdır nedir dicem de manyak biliyoruz :D

tövbe estafurullah bunun yüzünden 1984'ü hatmettim, şimdi de termodinamik öğrenicem...

bi de "şu müziği dinlemek sana ne kazandırıyo" diyenler var... vallahi başlarım "temodinamiğin 2. yasasına göre..." diye bundan sonra :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...