Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

aaa sensiz olur mu ayol tabi ki ;) gerçi benim programım çok yoğun, istanbuldaki bu iş için dha müsait arkadaşlar konuyla ilgilenirse daha doğru olur. ben kendimi size uydurmaya çalışırım.

abi ben o entropi'yi kaç defa okudum da gene anlamadım gene anlamadım. boşuna hukuk yazmadık biz... fizikten gram anlasam yemin ederim giderdim o tarafa...

adama bak ya mis gibi müzisyen olmuş paraya da para demiyo hem de çok eğlenceli bi iş yapıyo, gidip gidip fizik kanunlarına sarıyo manyak mıdır nedir dicem de manyak biliyoruz :D

tövbe estafurullah bunun yüzünden 1984'ü hatmettim, şimdi de termodinamik öğrenicem...

bi de "şu müziği dinlemek sana ne kazandırıyo" diyenler var... vallahi başlarım "temodinamiğin 2. yasasına göre..." diye bundan sonra :D

Evet İstanbul'da yaşayan, mekan ayarlayabilecek birilerini bulmamız lazım :( Güya sayısal öğrencisiyim bende ama benimde anlayana kadar canım çıktı, onu araştırayım derken oradan buradan sürekli teori buldum durdum bide :D

Tur tarihlerine yorum yapamıyorum bari 2013 tur tarihlerinde adımız geçse :(

Evet İstanbul'da yaşayan, mekan ayarlayabilecek birilerini bulmamız lazım :( Güya sayısal öğrencisiyim bende ama benimde anlayana kadar canım çıktı, onu araştırayım derken oradan buradan sürekli teori buldum durdum bide :D

Tur tarihlerine yorum yapamıyorum bari 2013 tur tarihlerinde adımız geçse :(

Rock'n Coke 2013 olasılığı yüksek.Acaba Rock'n Coke ile nasıl iletişime geçebiliriz diye sorucaktım :)

Rock'n Coke 2013 olasılığı yüksek.Acaba Rock'n Coke ile nasıl iletişime geçebiliriz diye sorucaktım :)

öyle 1-2 kişinin iletişime geçmesiyle bu iş olmaz, organize olup bu organize grubu temsilen birilerinin irtibata geçmesi gerek... aksi taktirde kimse sallamaz... sallamadı, geçen senelerde denedik bi tarafına takan olmadı o yüzden biraz daha organize şekilde hareket edilmeli bu konuda...

• 2 weeks later...

sözleri hariç çok başarılı bişey olmuş ki buu!!

ki zaten Matt sözleri son dakikada zorla yazdığını söyledi röportajda, söylemene gerek yoktu şekerim anlaşıldı zaten de o sololar nedir öyle, sololardaki Pentagramvari hareketler? Progressive takılcaz, Christian Rock yapıcaz derken şaka yapmıyomuş bizimki meğersem. Zaten "dubstep"in de şaka olmadığını trailer'da anladık... gangsta rap'i bekliyorum sabırsızlıkla ben şimdi :D

Dom da coşmuş, Chris de coşmuş allahım napmış la bunlar diye kaldım...

Anlamaz mıyım hiç? Muse, Alan Rickman, Colin Firth :p

o kadar bariz yani di mi bi de söylüyorum :D

yalnız ben çarşamba gününden beri başka şarkıyı dinlemedim, albüm çıkınca halim fena olcak :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...