Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

hah :D

Geçen sene Sonisphere'a geliceklerine dair bi yalan haber çıkmıştı ya... onu gördüm şimdi... Milliyet'in internet sitesine kadar çıkmış ama neyimize yani...

üzülüyorum gençler, biri bişey söylesin diye beklemekten çok sıkıldım ama bu sene sonuna kadar yine bi şansımız yok heralde...

Rüyan hem hayrolsun hem de gerçek :) Bence de bu sene içinde Türkiye'ye uğramayacaklar ama bu sefer, geleceklerine dair geçen senekinden daha büyük bir umut var içimde. Çünkü çok zaman oldu! 2006 nerede kaldı ki?.. Bunun üzerinde konuşacaklar ve içlerinden biri "Olum bu sene Türkiye'ye gidiyoruz. Bizi orda epey seviyolar. Hele bi güruh var ki oy oy, acayipler. Valla sizi bilmem ama ben gidiyorum hacı." dedikten sonra durumun vahametini anlayıp buraya doğru yola çıkacaklar :happy:

• 2 weeks later...
albüm şarkı listesi açıklanmış . supremacy ulan çok merak ediyorum bunu bee. nette yayınlananlarla bi farklılığı var mı acaba?

nette yayınlananlar fake olduğundan baya bi farklı olucağı kesin ;)

herkes bi beğenmeme tribinde ama bence bu albüm çok çok iyi ve müzikal açıdan çok gelişmiş bir albüm olucak...

2 ay daha bekliycez bakalım sabırla :)

arkadaşlar yemin ediyorum şuraya ilginize hayranım...

ben ve Ece olmasak başlık yerlerde sürünüyo ya... ben kıskanıyorum millet ne geyikler çeviriyo hiç olmazsa bi ses edin selam verin... öldünüz mü kaldınız mı bilemiyorum yahu ;)

Muser'ı severim, Muse'dan ötürü :p

Söylenti olarak kaldı malesef...

Ayrıca Olimpiyat açılış töreninde "resmi" olimpiyat şarkısının tek bir notasının çalınmamış olması ayrı bir skandaldır...

Kapanışa bekleriz efendim...

ben bugün bizim bayan milli basketbol takımının maçının devre arasında duyar gibi oldum... çalabiliyolarmış demek ki...

ayıp be ayıp, Tom'un yerinde olsam mahkemeye veririm anasını satiim ne iş lan!

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...