Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

İmzasında "29.10.2009 o2 World Arena, Berlin" yazıp da beni aylardır (nerdeyse 1 senedir) çatır çatır çatlatan arkadaşa söylüyorum (O kendini biliyor, ne haldeyim bilmiiiğğyoor :D)... Bizimkilerde "SONISPHERE ISTANBUL 2011" yazacak naaaağğbeeer :D

haha bu da böyle bir trollüğümdür...

*aşırı dozda Human Rights vizesi kafası yaşamaktayım, hoş görmeniz rica olunur :D

Mehtaaap, diyorum ya sen içini ferah tut diye. Öyle bir durumda biz bir olur Öyle Bir Geçer Zaman ki'deki Soner Talaşoğlu'nu yanımıza alır, basarız senin sınava gireceğin sınıfı, dağıtırız ortalığı. Soner öncelikle "Bu sınavın ertelenmesini istiyorum, gereken neyse Süleyman halleder." der. Baktı ki öğretmenler sorun çıkarıyor, "ERTELENECEK LAN BU SINAV!" diye kükrer, biz de seni alır kaçarız :fear: Şaka bir yana, canım inşallah 19'unda olur da bir sıkıntı kalmaz, hep birlikte oluruz orada.

Burakcık hatırlamam mı hiiç :) Nefis bir takım ruhumuz olduğunu kanıtladığımız günlerdi o günler, vay be. Az küfretmemiştik Doris'e siteye giremediğimiz zamanlarda :LOL:

Ahah Naz'ım benim :p Ben oralarda yapayalnızdım ama. Şimdi kısmetse hep beraber olacağız ve Muse'u görmenin zevki, hep beraber olmanın zevkiyle birleşince çok daha büyük bir mutluluk çıkacak ortaya, hepimiz için! :happy:

Sınavlarında bol şans ve başarı seninle olsun ;)

of bende yazmayalı çok uzun zaman oluyo ama şimdi yazılmaz da ne zaman yazılır! ay umarım haberler doğrudur yaa 5 senedir (rock'n coke'u kaçırdığım andan beri yani:mad: ) bu anı bekliyorum! of twitliyip duruyorum matt'i chris'i muse'u ama henüz cvp gelmedi.

• 1 month later...
  • 1 month later...

ya millet ben yeniyim bu sitede o yüzden pek fazla bir şey bilmiyorum henüz kafam karıştı :D ortama uyum sağlamaya çalışıyorum :D vee bir şey sorucam shop bölümünden kargoyla bir şey almak istiyorum türkiye ye geliyor dimi ?

ya millet ben yeniyim bu sitede o yüzden pek fazla bir şey bilmiyorum henüz kafam karıştı :D ortama uyum sağlamaya çalışıyorum :D vee bir şey sorucam shop bölümünden kargoyla bir şey almak istiyorum türkiye ye geliyor dimi ?

Geliyor fakat adresini doğru yazman lazım, türkçe karakter kullanamıyorsun mesela, bir de bi arkadaşımda ve bende sorun çıkmıştı, tam olarak ve türkçe karakter kullanmadan yazmamıza rağmen nedense eksik almışlar adresi,sorun çıkmıştı biraz ama belki sende olmaz :)

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...