Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

Originally Posted by iwillbechasingastarlight View Post

Konser filminin Türkiye'de vizyona girmeyecek olmasının sebebi 2014'te konsere gelecek olmaları sanırım. Çünkü Bulgaristan'da bile vizyona girecek ve İsveç,Rusya,Ukrayna,Yunanistan gibi 2014'te konsere gelmeyi düşündükleri diğer ülkelerde de vizyona girmiyor film.

nasıl bi alakadır bu ya.

spoiler yemiyelim diyedir :D

bana göre hava hoştur...........

artık işin ucunu saldım çayıra mevlam kayıra, canları ne zaman istiyorsa o zaman gelsinler der "eneem senelerdir gelmeyerek neler kaçırmışız" moduna kendileri girsinler bana ne....

• 3 weeks later...

vay anasını buraya girmeyeli de baya bir zaman olmuş.

konseri sinemada izlemeyi çok isterdim, 4k hd nedir lan çok iyi değil mi :D konserden daha iyi hatta göremedğin açılardan ve yakınlıktan görüyorsun.ses kalitesi de sinema kalitesi daha ne olsun.tabi konserin yerini tutmaz.2014 te buraya geleceklerine ben de inanmak isterim ama biraz çılgın bir teori olmuş.muse un türkiye diye bir ülke olduğunu hatırladığından bile şüpheliyim.

neyse gençler biz uzun zamandır muse tribute çalışmaları yapıyoruz ve muse gibi çalmadan konserlere başlamayacağız.belki 2 sene sürecek çalışmalarımız ama durum bu.merak ettiğim ise muse tribute grubu olursa konserlerine insanlar gelir mi? Ve bu Muse tribute grubu eski gruplar gibi boktan olmayacak bunu da belirteyim.

ha bir de aklıma gelmişken, geçtiğimiz avrasya maratonu 10 km koşusunda muse dinleyerek koştum sonra kulaklığı çıkardım ve ses dışarda muse çalarak koşmaya devam ettim.yaşlı bir turist "ovvv yeaah muse" diye tepki verdi arkamdan.çok hoşuma gitti tabi bu durum.sonra bi de arkadan türk bir bayan "vay muse dinleyerek koşmak" falan dedi.ilginç oldu bence. :)

• 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bu haber üstüne yıllardır kış uykusundaki hesabımı hortlatmadan duramam...

Declare this an emergency! GELİYORLAAAAAAAR! :dance::party::facemelt:

Hürriyetin haberine ve tişörte rağmen hayal kırıklığına uğramamak için umutlanmamaya çalışıyordum ama oldu be! Gerçekten geliyorlar. Hem de sahiden. Hatta harbiden. (hala inanamıyor)

Gün bizim günümüzdür :LOL:

Bu haber üstüne yıllardır kış uykusundaki hesabımı hortlatmadan duramam...

Declare this an emergency! GELİYORLAAAAAAAR! :dance::party::facemelt:

Hürriyetin haberine ve tişörte rağmen hayal kırıklığına uğramamak için umutlanmamaya çalışıyordum ama oldu be! Gerçekten geliyorlar. Hem de sahiden. Hatta harbiden. (hala inanamıyor)

Gün bizim günümüzdür :LOL:

Nurcan :) Eski mesajlara gittim de şöyle bi, 2010 Haziran'ında hep birlikte nasıl koşuşturmuşuz ve bildiğin umutluymuşuz. 6 yıl sonra yine burdayız ve geliyorlar ve iyi ki!! :dance::love:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...