Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

hiya guys!:happy:how're You doing? Are Muse coming to You? Long time haven't been here... for few months already... what's new here, about You, about our Muses? Do You know what's new about Direc-t? I want to invite them to Ukraine but they don't reply my masseges:( Is Bilge already married? How's Alex & Ozgur?

Endonezyalılar dehşet ya,hep muse fanları beni ekliyor abi hepsi mi Endonezyalı olur ya.adamlar geliyor yetmiyor bir daha gelin diyorlar dövücem yakında :D

aynen :D

ya o diil de bu akşam twitter'da followladığım muserların %80i wembley'e gidiyo ve tutturdular "ille de Sunburn'ü çalın!" demeye adamlara... valla kafa göz dalcam haa allah yarattı demeden... yüzsüzler, MUSE'u buldular Sunburn istiyolar bi de! Sunburn girsin bi tarafınıza ya valla çok fena sinirlendim!

hiya guys!:happy:how're You doing? Are Muse coming to You? Long time haven't been here... for few months already... what's new here, about You, about our Muses? Do You know what's new about Direc-t? I want to invite them to Ukraine but they don't reply my masseges:( Is Bilge already married? How's Alex & Ozgur?

hey! it's nice to see you back in here.. our other thread is closed :S we're continuing right here :p first, i dont know any of your questions about Direc-t but i can make researches for you when i get back to istanbul 1 month later...

about Muse: NO!!! we dont have any news yet! none of our organizators replied to us... and we are soo pissed off!! "Lucky" and i are planing to arrange a face to face meeting with ona of our best known organizator! i hope we can make this gig happen!

take care ;)

Ya bulmuşlar Muse'u bide sahnede çıplak olmalarını istiyorlar ya!Yuh :mad:

napcaklarsa artık bilemiycem....

biz Türklerin bi lafı vardır bilirsiniz: "Şeyini bulup kıllısını aramak"...aynen o hesap!

Gerizekalı diyeceğim, bunu demeyi çok istiyorum. HEPSİNE!

Ben dedim bebeğim kibarca merak etme sen ;)

Edit: http://i34.tinypic.com/34hc1l1.jpg

6! Oha!! diyorum izninizle. *dahabiderinnefes*

Ay içime fenalıklar geldi Yarabbi.

Ben bir Muse severle sohbet etmiştim. Kaç defa görmüş Muse'u, biliyor musunuz? 19. Evet evet, 19. On dokuz. Üstelik biz onunla sohbet ettiğimizde henüz The Resistance yoktu. Bunun ne anlama geldiğini anladınız.

Neyse. 2011'de gelecekler, inşallah gelecekler.

Bir an evvel çıksa bu Muse: The Movie hedesi :)

Sanırım Muse:The Movie ile tek kişi uğraşıyo, o yüzden çıkamadı, hatta treasure hunt olaylarına falan girmişti bu eleman ama devamı geldi mi bilmiyorum, hakikaten çıksa da izlesek gerçekten, diğer yaptığı videolar çok süperdi, az gülmedim zamanında, tabi bu daha ciddi bişey olacak gibi duruyo:D

Ya insanlar gerçekten tiksindiriyolar beni bazen, kızın biri italya konserinin hemen sonrası imzasına koca koca "Come back to Italy" yazmıştı ya bi de iki gece de gitmiş, acaip dövesim gelmişti:fear:

Benim geçen aklıma yine salakça bişey geldi şimdi geçen Macaristandaydı Muse, oraya da arada bir gidiyolarmış, çıkmışlar alt tarafı 13 şarkı çalmışlar, böyle bi durumda oranlarsak bizde 5, bilemedin 6 şarkı çalmaları lazım en fazla:erm: Umarım Muse bu tarz küçük oyunlarla hazırlamıodur setlistini:shifty:

hönkk?? ne 6 mııı!!! YUUUUHHHHH!!!! bu ingilizler de ne görgüsüz be!!!

hahahaha duygu, ona inat ben de "COME BACK TO TURKEY!" yazmazsam noliim!

ayrıca... konserden sonraki organizasyonlarını takip edip (büyük ihtimalle Beyoğlu Hayal Kahvesi, konserden önceki gece de olabilir!) adamları orda görüp, hepsiyle teker teker hatta Maffo'yla 524645464654 adet, 5456464645646 adet de topluca fotoğraf çekilip sonra bi de altına "geri gelin lan!" yazmazsam en adiyim ya bu ne biçim bi yüzsüzlük görgüsüzlüktür... gerizekalı ordusu gibiler yemin ediyorum... aklı başında olanlar da yok değil allahtan çok şükür, mübarek günde bana ağzımı bozdurucaklar!!!

yahu gelsinler bi tek NSC çalıp bile gidebilirler benim için hiç sorun değil... ayrıca o festivalde Headliner diildiler sanırım o yüzden 13 şarkı çalmış olabilirler...

Haklısınız, bizim de onları en azından bir kere de olsa -ki en en en az- canlı canlı seyretmeye hakkımız var. A#305;ksı değişik rivayetler var Muse'la milletin nası buluşup da fotoğraf kildiklerine dair, genelde radyo ya da tv ye #305;kacakları zaman millet kapılarda beklio,#305;kınca da bişeyler koparıyolar, havalimanları da yine uğrak mekanlardan, genlerde kızlar finlandiya da kaldıkları otelin civarında Dom'la karşılaşmışlar, foto falan ktirmişler,hatta niye artık renkli pantolon giymediğini bile sormuşlar:D adamın birine de konserden #305;kışta Muse yanına gelmiş, yani Matt ve Dom, ii nerede ibiliriz diye sormuşlar:eek:, fotoğraf da kilmişler tabi :D kısaca nasip kısmet bu işler ama bi mekana #305;kacakları-iek in- kesin sonua, İstanbul'daki bilindik mekanlara bakılır, otele kamp kurulur gerekirse ama fotoğraf alınır ve altına "Come Back To Turkey"yazılır bence :D(hayaller:rolleyes:)

O festivalde headlinerlardı, hatta kapanışı yaptılar, d de 14 şarkı lmışlar,yine headliner, ilerleme var;) zaten Muse'a artık headlinerlıktan aşağısını kurtarmıo galiba:D

Bir kız konser #305;kışında Matt'i gm#351;. Yanına gidip fotoğraf kilmek istediğini slemiş. Matt k canayakınmış. Kız fotoğraf makinesini bir tlbulamamış, o makineyi ararken Matt kızın telaşına bakıp gsemiş. Soru sormuş konserle ilgili :) Sonra başka birileri ğırmış Matt'i ama gitmemiş kızla fotoğraf kileceği in.

Sevenlerine ble yakın olmaları beni k k k mutlu ediyor. İnşallah biz de ble gel anlarına denk geliriz ki Allah'a ş ğu zaman ble geller :) Nazar değmesin!

Bir kız konser çıkışında Matt'i görmüş. Yanına gidip fotoğraf çekilmek istediğini söylemiş. Matt çok canayakınmış. Kız fotoğraf makinesini bir türlü bulamamış, o makineyi ararken Matt kızın telaşına bakıp gülümsemiş. Soru sormuş konserle ilgili :) Sonra başka birileri çağırmış Matt'i ama gitmemiş kızla fotoğraf çekileceği için.

Sevenlerine böyle yakın olmaları beni çok çok çok mutlu ediyor. İnşallah biz de böyle güzel anlarına denk geliriz ki Allah'a şükür çoğu zaman böyle güzeller :) Nazar değmesin!

Ya bizim de böyle hikayelerimiz olcak mı acaba, yeminle 5 milyon kez anlatmazsam şerefsizim!!!:rolleyes:

herkese merhaba..

Sevgili Muse severler U2 konserine gitmeyi planlayanınız var mı?

Sana da merhaba, nerelerdesin, kayboldun gittin:stunned:

Ben gitmiyorum, hiç dinlemem U2, bi tek "Where the Streets Have No Name" adlı şarkılarını biliyorum, o da tahmin edeceğiniz gibi Muse sayesinde:$

Gidecek olanlara şimdiden iyi eğlenceler;)

http://www.cokenmusic.com/

SALDIRIN PWOPER MUSER'LARIMMM!!! SALDIRINNNN!!!!

sayfanın en altında "Bize Ulaşın" kısmına "Rock'n Coke 2011'de Muse'u istiyoruz" gibilerinden bişi yazabilirsinizz! Ben yazdım, haydi bakalım yüklennnn!!! :D

*U2'ya gitmek istiyodum ama o tarihte İzmir'de olmak zorundayım.... Alt grup Muse olsa hiç bi engel beni tutamazdı ama :D

Sana da merhaba, nerelerdesin, kayboldun gittin:stunned:

QUOTE]

Hiç sorma yazlıkta internet ve bilgisayar değil televizyon bile yok.. Ama tatilim bitti bende oturdum yine bilgisayarın başına.. Artık takio etmeye çalışırm.. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...