Jump to content

Estonian Musers Thread


Christof of Estonia

Recommended Posts

Kust teelepaneku info? Ma sain 11daks, aga peale ostu kinnituse meili on täielik vaikus olnud. Noh samas oli disclamer asjal suht karm niiet võib veel pääris kaua oodata:

Tickets will be despatched as soon as possible, but may not be received until the week of the event.

 

 

Ticketmasteri lehelt. Fedex Secure Overseas Dispatch Sun 31 Jan 2010, 23:00

Link to comment
Share on other sites

Ei taha sind kurvastada, aga MUSE on viimased 3x käinud Soomes uue albumi tuuri alustamas - 2003, 2007 ja 2009. Suve gigide plaani vahtides on nad kenasti kesk-euroopas. Kui nüüd just mingi ulme suur rokiüritus Soomes ei tule... siis vaevalt nad siia kanti satuvad, aga noh ma oleks õnnelik kui ma valesti olen mõtisklenud siin...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma pean sõnad tagasi võtma!

 

19.07.10 Kaisaniemi Park, Helsinki, Finland

 

JEAHUUU! Ja fännidele presale: fan pre-sale available from 12:00 (local time) on 23rd March for 24 hours. Tickets will be limited to 4 per customer. Link coming soon!

 

Puudumine arstitõendiga! :D

Link to comment
Share on other sites

JÄLLE Soomes?? 4. korda juba.

Võiks vahelduseks Eestisse ka tulla. Me elame nagu mingis pommiaugus, kust kõik ringiga mööda käivad. (vabandust, et vingun, aga see on tõsi :))

 

aga noh, congrats neile, kellel on võimalus minna. Hea et nii lähedalegi tulevad...

Link to comment
Share on other sites

Mul Soome pilet olemas :p €62 läks.

 

Kustkohast sa selle ostsid? Ja kas 62 eurot läks koos shippinguga vms??

 

---------------------

 

ma loodan, et neid kohe välja ei müüda...praegu pole võimalust sellise hinna korral osta...loodan, et aprilli alguses on võimalik...

Link to comment
Share on other sites

Vaata pealehele seal on Soome fan-presale link. Koos transaga selles mõttes, et see on prinditav pilet - reaalse transa eest oleks €10 võetud. Eelmine aasta mõlemad konsad sai juba kodusprinditud piletiga. Muide kiirusta, homme 12 saab presale läbi.

Link to comment
Share on other sites

Vaata pealehele seal on Soome fan-presale link. Koos transaga selles mõttes, et see on prinditav pilet - reaalse transa eest oleks €10 võetud. Eelmine aasta mõlemad konsad sai juba kodusprinditud piletiga. Muide kiirusta, homme 12 saab presale läbi.

 

Suur tänu!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mingit hullemat kohta ei leidnud? See ju pole Lippupistega mitte kuidagi seotud - samahästi võiks ebayst hinda vaadata. Muse enda lehel on õiged lingid mida tasuks kasutada.

 

Rahu. Vaatasin esimest asja, mis ma leidsin lihtsalt. Eksole.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
N2iteks nii:

Google maps abiks

 

Helsinki ja Wembley juba plaanis varasemalt - oleks varem see v2lja kuulutatud... ise tollel n2dalal Amsterdamis rohelisel puhkusel niiet enne Helsinkit live MUSE ei saa :D

 

tänan :) tallinn-riia buss pidi positivuse ajal veel täpselt festivali väravate ees ka peatuma...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...