Jump to content
Christof of Estonia

Estonian Musers Thread

Recommended Posts

kui muse kunagi eestis mängivad,

mina olen kohal! ma luban!!!

Jätame meelde ja kontrollime kui aeg käes on :)

Eestlaste puudus, jahh. Kus juures, väga vähesed teavad Muset :(:(:rolleyes: , mis on muidugi väga kahju:( Mina tean ainult ühte eestlast :)

Hakkame Musele propagandat tegema :p

Ei tea, tahaks, aga jahh, see jääbki vist ainult tahtmiseks :stunned: aga, kus nad esinevad, sis ma mõtlen meile kõige lähemal? Riga?

Ja ma olen niii piisavalt alaealine, et üksi minna ei saa, ja ema käe otsas ei lähe :LOL::)

Mida, nno kuule, ma pole näinud, et Eestist nüüd eriti palju fänne leiduks :( , hull mõte on tulla, kui kuulama tuleb äkki ainult viiskend inimest, see ei tasu ju ära. :p

Ega jh, aga kellega ma sinna läheks ma alaealine ja täiskasvanut tuttavat mul pole, kes Muset kuulab ja minuga tuleks:(

Nii hakkan nüüd lolli loba ajama, aga võiks teha veel ühe sellise eesti keelse foorumi vms. Minule oli küll üllatus, et nii palju eestlasi on Muse fännid *kumlu kergitus*... ja tore on rääkida ja mõtteid vahetada :):p

* kulmu kergitus* *

Noo, ma pole just eriti suur fänn, aga Sinule seltsiks tuleks küll, näppu viskama :):):LOL:

appi, teema elus :D

ja muidugi muse reisid plaanis, mis küsimus... :D nad võiksid varsti üles panna kontserdite kuupäevad ja siis saaks jälle see põnev planeerimine pihta hakata :D nädala jooksul kaks korda muse'i näha ei olnud üldse halb.

nädala jooksul kaks korda muse'i näha ei olnud üldse halb.

Head mälestused... aga sellest täpselt nii kaua juba möödas, et oleks paras aeg jälle teha sõõmu Swedish Elk Brew'd ja siis konsale :D

P8074731.JPG