Jump to content

Estonian Musers Thread


Christof of Estonia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Tere, tere!

 

Ma käisin Berliinis kontserdile, ja Hamburgis ka. Sain piletid sünnipäevaks oma vendadelt - toredad inimesed on.

vabandage mu eesti keelt, ma pole ammu rääkinud ja korralikult kirjutada pole ma kunagi osanud.

<----- on Sakslanna ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lihtsalt kõva üritus oli. 5 minutit kiiremini kui 24h läks minu reisuke bussiga Riiga, seal siis ootamine, laheda rahvaga kaardimängimine ja niisama chillimine, siis täitsa poolkogemata saada täpselt Chrisi ette esimesse ritta ja kontserdi täiehingeline kaifimine ning peale seda siis kohe vutt-vutt bussi peale ning kodumaa poole teele. Rõõmu tegi peale kontserti parklast läbi jalutamine - Eesti numbriga autosi ikka oli nii mõnigi!

Link to comment
Share on other sites

Lihtsalt kõva üritus oli. 5 minutit kiiremini kui 24h läks minu reisuke bussiga Riiga, seal siis ootamine, laheda rahvaga kaardimängimine ja niisama chillimine, siis täitsa poolkogemata saada täpselt Chrisi ette esimesse ritta ja kontserdi täiehingeline kaifimine ning peale seda siis kohe vutt-vutt bussi peale ning kodumaa poole teele. Rõõmu tegi peale kontserti parklast läbi jalutamine - Eesti numbriga autosi ikka oli nii mõnigi!

 

Mõni teine kordki võiks kokku saada ja linnade põletamist mängida! :D

SUPERLAHE üritus. Otse Matti ees. 11 päeva järgmise konzani.

http://public.fotki.com/problematique/muse-live-in-riga/ pildid

http://kent.planet.ee/Muse videod

Link to comment
Share on other sites

Well I've only been to one MUSE gig before Riga and that was in 2003 in Helsinki, Finland. Riga was like 10x better than that! Lots of fans and the general feeling of crowd was awesome! Maybe next time they will come to Estonia and after that Lithuania :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...