Jump to content

Estonian Musers Thread


Christof of Estonia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Seoses kuupäeva sobimatusega ja võimalusega paar päeva varemgi Muse'i näha, müün ära ühe Helsingi kontserdi pileti.

 

Toimumiskuupäev: 19. juuli; koht: Kaisaniemi park (Helsingi kesklinnas)

 

16:00 - väravad

17:45 - Manna

18:45 - White Lies

20:00 - MUSE

 

Hind 500 EEK (tavahind ~ 920 EEK)

 

Pilet asub Tallinnas.

 

Diana

diana1905_@hotmail.com

58501047

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sai keegi veel imeliku meili See Ticketsist? Küsivad lisapappi tigumeiliga saatmise eest. See on kui aasta enne ostad pileti, mitte ei mäleta kas nad juba ei võtnud mitte selle eest esimese hooga pappi...
Pole veel maili saanud, aga mulle tuli see hea uudisena- on vähemalt lootust pilet kätte saada normaalsel ajal.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kurat küll noh.. Ma olen paar nädalat juba teadnud, et ei saa minna, aga sain alles täna piletid kätte.

MIS MA TEGEMA PEAKS NÜÜD NENDEGA?

 

Ega siit ei taha keegi kolme 10. septembri piletit osta? Võin sooduka teha, peaasi, et kolme tonniga mööda pükse ei saaks. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Täitsa ahvid ikka...

 

Order will be available for collection from the venue at the time of the event (please remember to take your credit card and reference number)

 

Krt ise küsisusid £5 juurde. Mul üks pilet 11.sept õhtuks üle... tundub, et pean seda seal värava taga parseldama hakkama kuna lihtsalt enne ei saa kätte. On's mõni fänn huvitatud kes reedesele minemas ja jääb laupäevaks ka enivei, aga piletit pole?

Link to comment
Share on other sites

Kes minemata jättis kahetsegu :D Kuigi ma lõpuks jalutasin oma kahe piletiga üksi sisse oli see gig seda väärt - võiks öelda, et parim kus ma käinud. Hea heli (seekord olin lavast natuke eemal), ulmeliselt palju rahvast kaasa elamas ja laulmas ning võimas setlist... ühesõnaga sai kogu raha eest naudingut.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tere e pika aja. See thread on ikka nii surnud, kui surnud olla saab :LOL: Aga ki keegi ikka vaatab. lesummer korraldab kampaaniat, kus saab kolmest artistist koosneva nimekirja e-mailiga neile saata...et siis nagu soovitus, kes jgmine aasta vks peaesineja olla. ki vksite ka oma panuse anda ja saata sinna soovitus, et Muse esineks jgmisel suvel Tallinna Lauluvjakul. Muse ei le jgmine aasta tuurile ning mina nn seda hetkel ainukese vmalusena, et neid Eestis litulevikus na. Link: http://www.ollesummer.ee/soovita

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
Ei oskagi muud öelda kui:

 

11.12 Saku Arena, Talinn, Estonia

 

:D

 

LÕPUKS! Pilet on kindlalt taskus (errm mitte veel, pole jõudnud seda veel printida!)

Loodan tõesti, et sound-tech on neil tasemel ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Yeey! Dream came true.. Pilet olemas! :D Ja et oleks palju fänne kohal! Muse'ile tuleb jätta eestlastest vaid parimad mälestused (et nad ikka palju-palju kordi tagasi tuleksid) ja mina annan endast igatahes kõik:) Ei suuda ära oodatagi, minu esimene Muse'i live! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tere kõigile!

 

Mul on tekkinud idee, mida võiksime kõik koos teostada, et jääda Muse-ile paremini meelde ning neilegi meeldiv üllatus ja vaatepilt teha. Nimelt teen üleskutse, et kõik kohaletulijad võtaksid kaasa glowstick-i ning paneks selle põlema nende uue loo „Madness-i“ ajal. Võtke üks või rohkem, suuri või väikseid – sel pole tähtsust. Kujutage ette pilti, kui ühe loo ajal terve saal järsult kirevaid ja kumavaid varve täis on! Kuna uue albumi kujundusel on samuti välja toodud kõik võimalikud värvid, siis see läheks päris ilusti teemaga kokku, või mis?

Nii, et haarake kaasa üks glowstick ja teeme ka Muse-ile meeldejääva elamuse, sest meile teevad nad seda niikuinii! :)

 

Kui keegi ei tea, mis glowstick on, siis see on üks selline põnev pulk: http://blog.applebazaar.com/wp-content/uploads/2009/07/6inch_glow.jpg

 

Uue plaadi kujundus: http://nothingbuthopeandpassion.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/08/muse-the2ndlaw.jpg

 

Ja lugu ise:

 

Kohtume 11. detsembril!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Hello, estonian musers :) i'm going to Muse gig in Helsinki on 27 July, and when coming back i will have to stay in Tallinn for 12 hours in 28 July ('cause i won't make it to the earlier bus and gonna have to wait for the other). And i'm gonna be totally alone. Maybe anyone would like to meet? ;) (i'm from Lithuania)

Link to comment
Share on other sites

Hello, estonian musers :) i'm going to Muse gig in Helsinki on 27 July, and when coming back i will have to stay in Tallinn for 12 hours in 28 July ('cause i won't make it to the earlier bus and gonna have to wait for the other). And i'm gonna be totally alone. Maybe anyone would like to meet? ;) (i'm from Lithuania)

 

Would love to, but I'll be at Lithuania at the same time myself :LOL: This board is pretty dead of Estonians so grab some handsome Finnish girl from the concert and take her with you.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...