Jump to content

Estonian Musers Thread


Christof of Estonia

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ma võin sulle lohutuseks öelda, et netti tuli müüki sisuliselt mitte ühtegi seisukohta mis said juba eelmüügis otsa. Päris avalikku müüki tulid ainult istumiskohad - terve platsitäis seiukohti läks AINULT piletiputkadesse müüki. Ma panin sinna klienditukke meili millele kuu hiljem (siis mitte umbes vaid KUU aega hiljem) vastuse, et nojah sitt päev, miks sa putkast ei ostnud. Meie vennasrahvusel on väga imelik arusaam netimüügist.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mina ja the_problematique olime kohal siit kindlasti. Minnes oli merel jube torm ja kui mul lõpuks hakkas nii paha, et pidin tekile minema värske õhu kätte avastasin, et 5 eesti Musetajat oli koos :) Aga jutu järgi vist rohkem nendest keegi foorumis ei käi.

 

Aga konsa oli võimas - ma sain juba teist korda oma istumiskoha piletiga ikkagi väikse kavaldamisega ennast põrandale sebitud ja lõppkokkuvõttes suht lava ette :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Kust teelepaneku info? Ma sain 11daks, aga peale ostu kinnituse meili on täielik vaikus olnud. Noh samas oli disclamer asjal suht karm niiet võib veel pääris kaua oodata:

Tickets will be despatched as soon as possible, but may not be received until the week of the event.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...