Jump to content
Christof of Estonia

Estonian Musers Thread

Recommended Posts

Andke andeks minu ilmselge lollus, aga mitmel kontserdil Te nagu käinud olete:$:rolleyes:

Nno okei, aga kui kaua Te sis fännid olete juba olnud??

Hmm, kust te üldse Muse "leidsite" :D:D;)

fänn olnud ainult aastast 2006, kuigi kuulsin neist esimest korda paar aastat varem.. siiamaani käinud kuuel kontserdil, tahaks, et vähemalt kümme järgmise tuuriga kokku tuleks :D

Tervist!

Olen siin päris uus ning pole ka Muse-i vänn väga pikalt olnud. Kuid parem hilja, kui mitte kunagi, eksole. :)

Ning just vaatasin enda jaoks halbu uudiseid, et kõik Soome piletid on välja müüdud.

Ma võin sulle lohutuseks öelda, et netti tuli müüki sisuliselt mitte ühtegi seisukohta mis said juba eelmüügis otsa. Päris avalikku müüki tulid ainult istumiskohad - terve platsitäis seiukohti läks AINULT piletiputkadesse müüki. Ma panin sinna klienditukke meili millele kuu hiljem (siis mitte umbes vaid KUU aega hiljem) vastuse, et nojah sitt päev, miks sa putkast ei ostnud. Meie vennasrahvusel on väga imelik arusaam netimüügist.

Nii, paljud homme Helsinkisse minemas? Ma sain lisapiletite seast endale istekoha lõpuks ikkagi... noh parem istuda kui üldse mitte minna.

Mina ja the_problematique olime kohal siit kindlasti. Minnes oli merel jube torm ja kui mul lõpuks hakkas nii paha, et pidin tekile minema värske õhu kätte avastasin, et 5 eesti Musetajat oli koos :) Aga jutu järgi vist rohkem nendest keegi foorumis ei käi.

Aga konsa oli võimas - ma sain juba teist korda oma istumiskoha piletiga ikkagi väikse kavaldamisega ennast põrandale sebitud ja lõppkokkuvõttes suht lava ette :LOL:

2007 oli kõlakas ja väidetavalt isegi oli Saku Suurhall bookitud ... aga ei tulnud midagi. See kõlakas käis isegi lehtedest läbi :) Aga peale seda vaikus.

Kust teelepaneku info? Ma sain 11daks, aga peale ostu kinnituse meili on täielik vaikus olnud. Noh samas oli disclamer asjal suht karm niiet võib veel pääris kaua oodata:

Tickets will be despatched as soon as possible, but may not be received until the week of the event.

Kasvõi Õllesummerile! Peaasi et tuleks :D Niiii kadestan siin teid, kellel on võimalus reisida teistesse riikidesse nende kontserdile.