Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Heh, jst mislm d Mansona še dolgo ne bo v naše kraje: glej kulk časa je rabu d je sploh 1x pršu sm ;)

Joj bi bla pa res fuuul vesela, če bi prišli Muse v Zagreb :happy: Kaj pa če bi rajš h nam prišli :p he he (pol bi se verjetno otelila - that would not be a nice sight :LOL:)

 

Aja: Vse najboljše naši predragi domovini!!!

Link to comment
Share on other sites

ej! a oće li bit kod vas nekih hudiše;) koncerata??

 

:noey: Manson je odigral kar je imel, ostalih kulturnih bandov pa zaenkrat ne bo. Vsaj meni ni znano.

 

Heh, saj itak Zagreb vse dobre pobere! :mad::D

 

Kar ti nas obveščaj :D

Link to comment
Share on other sites

ljudi čitajte ovo, za muse u zg i beogradu :

Oba su koncerta dogovorena s agentom... Ali da se ne bi dogodio novi "snup dog" - čekam ugovor. Onda dajemo objavu i puštamo ulaznice u prodaju.

 

Prilično su skup bend, još razmišljam o cijeni ulaznice...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, zato ne bom upala, da ne bo razočaranje preveliko, čeprav... Locarno :happy:

 

Skratka, mogoče se še kaj oglasim, mogoče ne... grem na dopust, potem direkt v Locarno, potem pa poročam kako je blo pri švicarjih :D

 

Ampak najbrž da bom poiskala kakšen cybercaffe v Barceloni. Hehe, čisti frik sem ratala:LOL: :$

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fak no!! dajte ga SPAMAT!!!

 

kolk vam je da gremo??? kolk daste za minibus doplačilo (OK to je MOJA ideja ne njegova...ampak fak no seznam ma...ne vem no sigurno je lukna kje da gremo)....

 

12 jih je le prijavljenjih...dajte to ..to je za minibus!!!!

 

ne more se imenovati concert freak ...ko freak tega ne bi naredil.... GRRRRRRRR

 

 

 

 

fakfkafkafkakfakfkafka

 

SPITE¨!!! ...saj jaz tud :( .... more bit možnost ...dajte no

Link to comment
Share on other sites

Jst sm se očitno prehitro predala in sm mu mal nazaj poslala številko TRR... Mi je pa ful do tega, da gremo, ker rabm zagon za učenje med počitncami! Praviš, da jih je 12 prijavljenih, torej jih sam 8 manjka...fak...Že Firence so ble odpovedane...na Dunaj nas je pa šlo za double-deckerja. Hmmmmm kolko bi nas stal minibus?

Link to comment
Share on other sites

se opravičujem. nič kaj dosti ne gre naret.

 

sam nasledjič ne bom sedela, pa čakala da gremo.

 

verjetno, če bi bil le en rok, bi vsi pikirali na tega pa se bi jih 8 več le prijavlo? termin je tud sredi počutnic, jaz sama grem zaradi koncerta 4 dni pozneje na morje in bom 4 dni manj na morju za to ....in pol je koncert v vodo padel. fak no

 

pa nasledjič pol.... ČIMPREJ!!!

 

 

lp

edit:

 

če bodo micro cuts slučajno igrali...........saj kaj takega kaj bi mordapotem storila sploh ne smem napisat tu.......

Link to comment
Share on other sites

Škoda, da vam je padlo v vodo :(:mad: Ampak večina "fanov", ki je hotela videti Muse so jih že, pozimi na Dunaju... pa še kje. Nas, frikov :D je pa zgleda premalo in moramo iti povsem v lastni režiji. Morda pa bo uspelo z Zagrebom ali pa Beogradom.

 

No, v Locarnu je bilo super! Folk sicer dolgočasen in sem imela filing k da edina vem na katerem koncertu sem. Sploh niso peli!!! Na noben komad!! No, kakšne refrene so že obvladali. Tko sem se počutila kot prava fenica :LOL:

Setlista pa... klasika, jaz bi hotla več starih oz. nekomercialnih komadov. No, ne bom se pritoževala, ker je blo super jih videti oz slišat v živo, pa čeprav iz 8 oz. 10 vrste.

Link to comment
Share on other sites

obvezna ******mantra****** za VSE!!!!!

 

(za vsak slučaj, čeprav je moja vedeževalka vesna pozitivnega mnenja)

 

plaaaay MICRO CUTS play ..micro cuts micro cuts micro cuts micro cuts

play Hyper MUSic

play HYper MUSic...play fury play FURY ...

.....play citizen Erased...

play DEAD Starrrr ...oooohmmm

 

 

 

microwaves to your brain

 

 

 

...hmm....saj drugače vem za vse kar obstaja do BHaR, sam ni približno tolk oseben kot OoS.

 

OoS mused me and still does. :)

 

 

 

ehm ja...fell free to expand the list :D

Link to comment
Share on other sites

MUSE POTVRĐEN U HRV I BEOGRADU

 

Službena najava za dan dva, ulaznice u prodaji uskoro (http://www.lupapromotion.hr, tickets@lupa.hr - 10%jefinije) i na http://www.ticketline.hr i http://www.eventim.hr.

 

Nisem našla :wtf: Pa tudi... dokler ne piše na uradni strani, se ne mislim vznemirjat :noey:

 

obvezna ******mantra****** za VSE!!!!!

 

(za vsak slučaj, čeprav je moja vedeževalka vesna pozitivnega mnenja)

 

plaaaay MICRO CUTS play ..micro cuts micro cuts micro cuts micro cuts

play Hyper MUSic

play HYper MUSic...play fury play FURY ...

.....play citizen Erased...

play DEAD Starrrr ...oooohmmm

 

microwaves to your brain

 

...hmm....saj drugače vem za vse kar obstaja do BHaR, sam ni približno tolk oseben kot OoS.

 

OoS mused me and still does

 

Hehe, podobno sem mantrala v Locarnu, pa ni šlo :mad: Tiste njihove setliste se držijo kot pijanec plota :rolleyes: Tko da ne vem, če bom romala po Balkanu.

Saj so super, ampak šit k je koncert že tko predvidljiv. Vsaj meni to ni več to tisti thrill, k ti je jasno s čim bodo začeli, zaključili in kaj bo vmes:

SMBH, Starlight, Invincible :unsure: Jaz bi kaj drugega :$:D

 

Se strinjam glede OoS, pa vseh ostalih - starejših. Mi je fuuuuuuuuuul žal, da jih prej nisem poznala, ko so špilal zdaj tastare komade :(

 

uživajte! ... v senci! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Oj, zopet se oglašam po dolgem času... :$

 

He he, hm, tole s koncerti... :rolleyes: Jaz sem trenutno precej blizu Chicaga (ca. 3 ure vožnje stran) (oz. sem do začetka oktobra v ZDA), zato bi lahko šla na Lollapaloozo. Ki je, kolikor vem, še edina možnost za gig od Muse v ZDA, ker ostali so razprodani. V poštev bi prišla celodnevna sobotna karta, ampak 80 dolarjev je pa kar nekaj denarja, če bi šla samo na Muse (ker podnevi bi rada še kaj od Chicaga videla... ;) ). - - Pride kdo sem? ;):D

 

Lep pozdrav preko luže! :)

Link to comment
Share on other sites

Hej! A ti pa kar v ZDA uživaš? Delovno ali čisto dopustniško?

No, upam, da stereotipi o Američanih ne držijo, vsaj ta slabi ne :D;)

 

Drugače pa držim pesti, da Muse ujameš v ZDA. Zna biti zanimivo. Če pa ne, jih boš pa baje itak jeseni lahko ulovila v BG in ZG. Čeprav ne verjamem, dokler ne bo uradno potrjeno.

 

Skratka, uživaj! upam da imate čez lužo kaj manj vroče :eek:

Link to comment
Share on other sites

Delovno, delovno. :D Sicer pa vsaj nekaj časa tudi kakšnemu ogledu tukašnje Amerike namenim. Drugače sem pa v univerzitetnem mestu, ki naj ne bi bilo preveč ameriško. ;):D

 

Vročina...? Ja, tudi tukaj zna sonce zelo nabijati, najhuje pa je, ko udari sopara (zato pa imamo air-conditioning! :D). Sicer je pa vreme tukaj lahko tudi nekoliko nepredvidljivo, saj me je na faksu enkrat ob nekam zelo nemirnem vremenu kolega iz Louisiane vprašal, če vem, kje je "tornado shelter" (in mi takoj povedal, kam moram v takem primeru iti)... :eek::D No, pa naj bi bili tornadi v tem predelu k sreči precej redek pojav. :)

 

Ja, upam na vsaj še kakšen Muse koncert po lanskem Dunaju. Držimo pesti... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:yesey: mi je znan ta občutek.

Tko je blo pri meni po Locarno. Saj je blo super, ampak vse predvidljivo. Začetni komad, zaključni, komercialni hiti BHaR in ostali. Edino Sunburn me je presenetila.

 

Ampak mislim, da bom vseeno šla v ZG, saj je šele oktobra. Do takrat mi bo pa verjetno spet do tega, da jih slišim in vidim v živo :ninja: (tip me bo fental) :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...