Jump to content

pima

Recommended Posts

joj ljudovi...ja si još nemogu izbiti koncert iz glave, a valjda i nikad nebudem....na youtube ima tolko toga s koncerta....joooj...ja bi opet i to jako jako jako!!!

sad kad sam bila na koncertu me drži još jače da hoću opet ići...nadam se da se bude možda dal kupiti dvd s koncerta jer tak nekaj ima ponuđeno na onoj str di smo kupovali karte...joj to bi bilo jako lijepo...

pokušavam staviti naše slike s koncerta na microcuts ali baš nejde...budem probala sutra..pa ako bude vam javim da si pogledate, sejvate i sl...

a ako se nekome da slati slike, može naravno na: pima20@net.hr ili petronjela@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

bok svim fanovima u hrvatskoj,samo vas htjedoh obavjestit da nas ima jos,samo smo malo tihi...:LOL: pročitah da ste bili na koncertu-NEMOŠ BILIVIT-bar ja,kojoj je vrhunac bio koncert franz ferdinanda u zg...anyway,drago mi je čuti da i drugi prepoznaju genijalnost matta i ekipe...do skorog čitanja-bye,bye...:D

Link to comment
Share on other sites

ajme meni pa mene nije bilo pun kurac; vidim da je nasa skromna grupica dobila i novih clanova: pozdrav! ljudi moji, kod mene je bila ludnica, zato i nisam imala vremena; tek prije par dana sam se skroz otrijeznila od maturalca a sad evo; u subotu mi je rodendan pa opet sve ispocetka!

la najvaznije se nije promijenilo; muse su jos uvije najbolji bend na svijetu!

ko jebe pink koja nam dolazi?! inace, za zagrepcane koji su ljubitelji depeche moda, bit ce vam neki depeche mode night u nekom klubu, zaboravila sam di.

inace, u hardu je opet super i program svaku subotu, jedina banana je kaj rdi sam do 1 il 2!

evo ja se raspisala o svemu i svacemu a sam sranja pricam. uglavnom, pozdrav svima i sve to tak!!

 

 

p.s. mala usluga, molim neke pametne purgere da mi kazu neko jeeeebeno mjesto za izac za moj rodendan! kak je u purgeraju i u saxu? u purgeraj sam trebala jednom ic al nismo imali love za upad tak da... hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

hej, kak je ljepo kad nas je puno...pretpostavljala sam da bude koncert fenomenalan kao i uvijek uostalom...

baš sam na faksu pa sam išla malo provjerit novosti na boardu...joj jedva čekam da vidim slikice...

da....i ja sam imala rok za ispit na faksu na dan muse koncerta...ali:)...ipak sam otišla na koncert...rokove imam svakih 2mjeseca...a muse....jedinstvena prilika...iako se nadam da ne i posljednja...

dakle ljudi...kad i kam idemo na sljedeći koncert???? :)

Link to comment
Share on other sites

našao sam još fotki iz beča pa ako nekog zanima...

 

http://www.wiesen-fans.org/coppermine/thumbnails.php?album=89

 

a fakat...gdje nam ima ''relativno'' blizu skoro Muse?? ja čak kemijam da idem i naovaj koncert na wembelyu... imam jednog frenda u londonu kojeg bi mogao nažicat da mi ode kupit kartu a ..ne znam...možda nekak ryan airom il germania wingsom za sitne pare avionom... jedino mi je frka za spavanje.....hm..

Link to comment
Share on other sites

joooj,i ja bi u wembely.. ne znam ak je ko slušal intervju onaj s njima na radio1,pričaju nekaj da bi kao oni stajali na ogromnom screenu jer su ljudi jako visoko pa je malo teško da budu obični screenovi:)) hehe da,i priča kak je problem tam kaj nesmeš istovremeno na svim wc-ima vodu pustiti:)) mislim da to onak nema baš nikakve veze s ostalim kaj pričaju al dobro,kaj sad:))))

hehehe,znači i u beču je bilo super:)) a kak nebi,pa ipak je to muse:)).. btw fala svima koji stavljaju linkiće od slika:))

 

e da,sam da pitam,ak bu kaj s onim slikama s bologne......ak nije problem,mejl,poslat:)) hehe,ma znate već:))

 

pozzzz

Link to comment
Share on other sites

hej pipoli...kak ste kaj...sutra je badnjak..kitimo boreka i tako to, nadam se da ste svi bili dobri i da vam bude djed mrazek donesel nekaj:)

muse je bio dobar...moram vam skopirati članak...mali ali istinit:)

 

Muse have been chosen as the Telegraph's Best Live Band of the Year in today's Review section special.

 

David Cheal (telegraph writer)

There can only be one live band of the year: Muse. The Devon three-piece have consistently won awards for their stage shows, and with last month's tour they showed why: they're so overwhelmingly big. There are only three of them (though on stage they are joined by a chap playing keyboards and guitar), but they make a huge, rafter-rattling noise, put on a dazzling show of lights and screens and hydraulics, and frontman Matt Bellamy swoops and swirls and fires off fabulous solos and gives it his all. Sensational

 

Muse, Wembley Arena: Easily the best live band on the planet.

 

naravno da je najbolji bendek...mislim...praktički svaki dan pročitam nekaj slično jer su fakat pokupili sve nagrade za lajv bend i zbog toga sam jako ponosna na njih...

ah...idem pajkit, kasno je...laku noć:happy:

Link to comment
Share on other sites

bok ljudovi, da sretan božić svima...

moram reči da ovi praznici opće nisu okej...jer...previše je alkohola u njima....upravo sam došla od frenda i tražim bilo kakvu zanimaciju na netu samo da ne legnem u krevet...jer onda nebude dobro...poanta je zadržati me budnom:)...jer ležeći položaj uzrokuje vrtenje sobe ....joj... onda opet nova godina...najbolje bi bilo da je provedem doma...makar sam danas kupovala cugu sa frendovima za novu...i onda još malo cuge za danas..pa se dogodilo ovo...da smo trebali ostat spavat kod jednog frenda pa je mene i jednog drugog frenda puklo da idemo pehaka doma...i sad sam skužila da me sad tek pere...joj...trebali bi nam zabranit alkohol potpuno....

malo sam se raspisala...i sve je prepuno riječi: ovaj frend, onaj frend...al dobro..suptra bu mi žal kaj sam pisla ovaj post...al onda bude prekasno:)

dakle ljudi...kaj vi planirate za "nezabvoravnu" novu god???

Link to comment
Share on other sites

ljudi...opet ja...samo sam htjela pitati...o čemu vi razmišljate kad vam svira pjesma hyper chondriac music...

mene ta pjesma tak oduševljava, baš je sve na pravom mjestu i svi ti svemirski zvukići ili kaj je već to:)...baš u pravo vrijeme...no ugl...obožavam slušati tu pjesmu kad putujem...jer u toj pjesmi stalno vidim oblake,ljude, gužvu, promet...:p ...vjerojatno zbog hullabaloo dokumentarca...malo me ta pjesma u zadnje vrijeme stalno ražalosti...valjda zbog riječi...al ju jako vojim;)

Link to comment
Share on other sites

da..točko tak kak veliš...savršena pjesma.... Baš si me lepo podsjetila, pa sam si ju odma išla pustiti...wrw kak je dobra

 

ljudeki, ljepo mi se svi sutra provedite i zabavite, napite se, budite dobri i slušajte muse

sretna vam nova godina!!

 

pusač

Link to comment
Share on other sites

hej, evo mene upravo sa nove...trenutno se osjećam tipa: od sutra više ne pijem..:)...ali...ne mogu sa pouzdanjem reči...idem spavat...e da i moram vam reči:musesign: da je točno u ponoć sviral bliss iako sam bila s ljudima koji to ne slušaju...ali je zato dj zakon:) i iznenadil me s tim....

....

Sretna nova godina svima...

Link to comment
Share on other sites

hej...moram se posramiti pred svima i priznat da sam tek danas nabavila pjesmu shine...imala sam prije shine acustic...al sad imam pravuuuu..heheh...meljem gljuposti...

ubiti...htjela sam vam samo reči da ima jedna stranica koju sam totalno zanemarila, ali hvala godu kaj su mi mejleka poslali jer su fakat napunili brdo muse slika (inaće nisu baš bili nešto...) tak da ima 130 slika sa našeg koncerteka u bologni, pa si može pogledati koga zanima...

http://www.muse4fans.com

mislim da morate biti logirani ako hoćete povećat/pa sejvat...blabla slike...

Link to comment
Share on other sites

hej...moram se posramiti pred svima i priznat da sam tek danas nabavila pjesmu shine...imala sam prije shine acustic...al sad imam pravuuuu..heheh...meljem gljuposti...

ubiti...htjela sam vam samo reči da ima jedna stranica koju sam totalno zanemarila, ali hvala godu kaj su mi mejleka poslali jer su fakat napunili brdo muse slika (inaće nisu baš bili nešto...) tak da ima 130 slika sa našeg koncerteka u bologni, pa si može pogledati koga zanima...

http://www.muse4fans.com

mislim da morate biti logirani ako hoćete povećat/pa sejvat...blabla slike...

molim obratiti pažnju na dominika na slikama sa zadnjeg koncerta u anversu....dom je obućen u spajdermena.....da da...baš mu je slatki kostimek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...