Jump to content

pima

Recommended Posts

Hej cao svima! Ja sam Nina iz Tuzle (BiH) nazalost nisam iz Hrvatske ali nema veze ionako je BiH slaba sa inostranom muzikom tako da ovdje pola ljudi nema pojma ko su MUSE...vidim da do sada nije postovao nijedan fan iz BiH ccccc...anyway kad sam zivjela u Londonu, UK imala sam priliku biti na njihovom koncertu i ostavili su me bez daha. Dovoljno je reci da je Matthew poceo koncert svirajuci na klaviru 'Sunburn' a ostalo samo mozete zamisliti...Taj momak ne da dobro izgleda nego zraci nekakvom posebnom energijom koju cete i sami imati priliku osjetiti kad ih budete vidjeli uzivo...

Nadam se da ce momci uskoro doci u Hrvatsku i drago mi je sto MUSE imaju toliko fanova u susjednoj Hrvatskoj.

 

Pozdrav ljudi!

;)

 

Nina

Link to comment
Share on other sites

helou dragi moji musovci..

ja sam vam malo frustrirana jer su mi zvučnici uspjeli crknuti i sad ljepo skinem spot novi i buljim samo u sliku i nemogu totalno doživjeti spot..i žbljajlblja....jaj ljuta sam..

matt je obučeni ko i na našem koncertu u italiji..joj slatkač mali

ljudi, uživajte mi, budite lijepi, pametni i slušajte muse :)

Link to comment
Share on other sites

matt je obučeni ko i na našem koncertu u italiji..joj slatkač mali

ljudi, uživajte mi, budite lijepi, pametni i slušajte muse :)

 

 

da , predivna mu je dior jacket;)

 

samo polako pima , ponekad je dovoljno ih samo gledati i uzivati:p

 

 

cheers

Link to comment
Share on other sites

joj tek sam sad vidla onaj link koji si stavila, tamo di spomene croatia...hehehe...barem zna za nas...a dobro, ipak živi u italiji..

nego, u njihovoj biografiji koja je izašla 2004.god, isto se spominje hrvatska, ali u kontekstu da su putovali sve od ..nekud pa do hrvatske...

da i sad ima nova biografija koja je izdana u franc i naravno da nije prevedena...:(..na engl..

Link to comment
Share on other sites

da, čitala sam da se jako pale na dior, da skoro svu odjeću sad tamo kupuju...malo su se umislili:)...a mislim..i imaju zašto..hehe

 

nesto kupe , nesto dobiju poklona i eto ti odlicnog stila;) .mislim , Matt ima jako dobar izbor :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=n6TDRP565pk

 

 

 

 

 

sigurno ste vec vidjeli

 

 

hahahahahahaaaa:LOL: :LOL: :LOL:

 

 

hehe, da, vidla sam te filmiće, to je kirk stavio na net navodno, tak je pisalo tamo di sam ja skidala a ne sjećam se više baš gdje jer je bilo valjda prije god dana, nego predobar mi je ovaj rage, kak se matt smije lijepo, joj, samo si to pustim i ljepo se smijem :)...pa domovo boksanje mattovih cipela...ehhe...treba znati sam si napraviti dobru atmosferu :)

Link to comment
Share on other sites

hihi slažem se:D

nemam pojma kaj sam upravo htela napisat... falfjsoidghalgj mozak mi ne radi...

sa spotom sam preoduševljena... ma..nemam kaj reć više:DD petra,daj stavi pls ak bu ti se dalo onaj citat o mattu:)) znaš na kaj mislim.. za bethovena:)))

 

pozz svim starim i novim članovima... pozek,pus

Link to comment
Share on other sites

majko mila... samo da se stvarno ostvari ovaj radar fest... na hrpi siteova je ta vijest...čak sam gledao i na official site od festivala...ima šanse... ta ih je agencija dovukla lani u salzburg na frequency festival... evo, vidim i na stranicama Jaruna, piše da su ti datumi rezervirani za festival... al nigdje ništ nije potvrđeno.....

najmanje vjerujem da bi killersi mogli doć... ostali...ha i možda...

 

ovo je vrijedno molitve...uf...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

"Blu-ray Disc (kratica: BD) je pored HD-DVDa vjerojatan nasljednik DVDa. Tehnologija i pripadajući uređaji su koncipirani za privatne korisnike. Za viša očekivanja poduzetničkih korisnika postoje varijante Professional Disc for Data (PDD) i Professional Disc for Broadcast (PDB). "

 

sad znamo:)

Link to comment
Share on other sites

ma to je kao neka kvalitetnija verzija dvd-a samo kaj moraš imat i poseban dvd plejer za to i sl...ipak je luka na foi-u :)

 

moras imat poseban player za to. s obzirom da tako nešto dođe cca 5000 kn kod nas, ipak cemo malo pricekat da pojeftini. dosta o tome.

 

nadam se da ce Muse doc, za ostale me nije toliko briga(makar su i oni dost dobri).

s obzirom da su 17.6. na wemblyu a 23.6. u parizu. hoce li u međuvremenu skoknut do nas. hmm... jos uvjek ima nade.

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da su 17.6. na wemblyu a 23.6. u parizu. hoce li u međuvremenu skoknut do nas. hmm... jos uvjek ima nade.

 

 

a 16.07 u Veroni :D , juhuuuuuuu

 

:musesign:

 

zbilja bi bilo cool da malo svrate do Hrvatske :)

Link to comment
Share on other sites

Umjesto gore navedenih bendova čija su se imena pojavila još prije dosta vremena na web stranici austrijske koncertne agencije koja je jedan od pokrovitelja festivala, u Zagreb po treći puta dolaze Placebo, Kaiser Chiefs koji su trebali nastupiti prošlo ljeto kao predgrupa The Rolling Stonesa te, konačno, iz drugog pokušaja, i Queens Of The Stone Age. Lokalnu podršku pružit će Overflow te slovensk bend Anavrin.

 

Umjesto prvotno zamišljene Šalate i Jaruna nova, i konačna, lokacija jest livada pored nogometnog stadiona Hrvatskog Dragovoljca, a Harry Jenner, čelni čovjek ovog festivala, ispred autrijskog partnera Musicneta, izjavio je kako očekuje oko 10.000 posjetitelja.

 

 

Raspored Radar festivala:

15.00 otvaranje ulaza

16.15 - 16.45 Anavrin

17.00 - 17.30 Overflow

18.00 - 19.15 Kaiser Chiefs

19.45 - 21.00 Placebo

21.30 - 22.45 Queens Of The Stone Age

 

Prodaja ulaznica počinje 13.4., a početna cijena bit će 299 kn i važit će sve do 15. svibnja. Od tada pa do 10. lipnja cijena ulaznica bit će 340 kn, a nakon tog datuma popest će se na 370 kn. Na dan koncerta za ulaznicu ćete morati izdvojiti 399 kn.

 

http://www.radar-festival.com/index.php?frequencyhome

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...