Jump to content

pima

Recommended Posts

o da, o da, o da, o da, idemo skupa na muse.....wooohooo

još nebrem vjerovati, samo se nadam da bude sve išlo po planu, i da budemo konačno stajali u istoj dvorani di i muse!!!!!!

JOOOJ bas sam hepi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

dragi moji evo mene nazad (bar na neko vrijeme). razlog mom izostajanju je bio kvar modema... tj jos uvijek je sjeban. problem je u tome kaj mi brijemo da imamo bezicni tel a u biti nemamo al ga ipak navlacimo po stanu pa su zice sjebane...

novi album me malo razocaro, a novi spot mi je takva debilana da to nije humano.

al nebitno.starci su otisli na more i ostali solo ja moja sestra i luda baka u kuci (zena ima gebis a govori da ju bole zubi), sta je zapravo super al nema nekih vecih okupljanja a nasa metropola je u banani, nema se di za izac... katastrofa.

ali dobro, 5.9. je maturalac pa se ide u grcku.... ludnica

 

evo nakon zamaranja sa mojim problemima, sve vas puno pozdravljam i nemojte prestat pisat

 

 

 

p.s. za one koje zanima, doc ce bjork dvd box sa svim albumima i kolekcijom spotova. zvuci odlicno, al brijem da ce cijena bit da boli glava... sta ces

Link to comment
Share on other sites

hej, konačno smo opet počeli komunicirati...donekle...

i ja sam bila sama, bili starci 2 tjedna na moru i danas su došli...nemam pojma dal mi je drago il kaj...ali nekak se psjećam...hm...lakše...nemam neke "ozbiljne" obveze...npr nahranit peseke i to baš onak SVAKI DAN..mislim...tko to radi:)

no zajeb... se malo

ugl...meni je album dobar, ali bolji su mi stari...

pusek

Link to comment
Share on other sites

ok upravo sam dosla doma. bila sam na jarunu al premda je ned naravno nis nje radilo pa smo se frendica i ja nalile i pokupile neke frajere heh. isad valjda idemo9 kartat belu haha. katastrofa kak smo jadne haha. laku noc javim se uskoro pozdrav.

 

p.s.istina ljeto je proslo prejebeno brzo

Link to comment
Share on other sites

helouuu

evo kod nas je danas konačno zadnji dan špancirfesta...ne znam više dal me to veseli ili ne...mislim ljepo je jer se stalno nešto događa...ali turisti su zauzeli previše teritorija, ne možeš ni u vlastiti birc od gužve...previše je to...a i nisam spavala normalno već jedno poduže vrijeme...koncerti stalno...neki dan je nastupala vatra i mogu reči da su dobri izvođači...ne znam zašto me tip podsjećal na muse...imal je neke mattove pokrete...valjda su mi zato ostali tolko u glavi...

ne znam..

ugl...sad je gužva gotova, sutra počinje školica, ja sam domeka :), ponovno dobivamo svoj teritorij u gradu i tako to...

ajde uživajte mi i slušajte muse

e da, sutra izlazi starlight cd...a u komletu je i pjesma s b str easily, tak da ću ju konačno moći skinut sutra s neta jer je prekrasnaaaa, ( čula sam kojih 30sek kaj sam našla na netu i melodija je preeeljepa...i riječi su jako lijepe...)

ugl...bokić

Link to comment
Share on other sites

evo i mene OPET!¨evo ja sutra putujem, maturalac u grcku (vjerojatno sam to vec 10-ak puta prije spomenula ali sad je napokon dosao trenutak pakiranja i totalnog nabrijavanja)....

danas je bio prvi dan u mucioni. 4 sata ubijanja u zdrav pojam. i dalje ista ekipa, oni koji su bili sjebani prije su i sada, a oni koji su seper (ko ja npr :D hehe) su ostali isti...

i da, danas dobivam napokon digitalac... da se malo forsam heh

 

sad nesto drugo, ta pjesma EASILY, ja imam vecinu b pjesama al tu brijem da ne... moram ju nekak nabavit. i da, neki dan vam je bio koncert na njemackom mtvju i snimila sam ga al je trajo ful kratko i kvaliteta mi je losa. banana.

 

uglavnom, napokon je moj post gotov haha. puuuuno pozdrava svima i uzivajte! puseeeee :D

Link to comment
Share on other sites

joj...maturalac...baš lijepo, ziher ti bude ludo...

easily je danas izašla...al ju baš i nemogu nać za skinut...dem...

skinula sam glorious...ali ovo nema!! još!

uživaj na maturalcu, kad se vratiš javi kak je prošlo!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

iii,super,maturalac...mi smo sad u fazi dogovaranja kam se pe...većina nas je za prag al su sad počeli srati s hrvatskom...ma..bumo već nekak...

a kaj se tiče muse-a,ja sam u nemogućnosti skidanja biločega jer mi je komp gluuuupppppppp i neće najti...heh...zato imam pimu;)..heheh...pozz,uživajte

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

oh oh oh pa nemogu vjerovati... naišao sam na muse croatian fanove, dobro istina je da nisam bio dugo po netu ali ovome se nisam nadao ;) evo dobili ste još jednog pravog muse fana...p.s: nemojte slučajno sumnjati da neću biti 2.12 na koncertu :LOL: , već jako jako dugo nisam bio....ajd čujemo se

Link to comment
Share on other sites

no pa bilo je i vrijeme da se počnemo gomilat....upravo je frendica kao našla sliku od mattove cure pa ju proučavamo....ali postoje dvije slike za koje se kao tvrdi da su to iste osobe...hm..meni izgledaju drugačije:)....i tak...ubiti...zamaramo se glupostima...

pozzz..

muse rula

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo će mi biti njihov 4 koncert, ali još od davne 2005 nisam bio. Tako se pripremam da sam si u subotu kupio fotkić jer na jednom koncertu mi slike nisu uspijele i sad sam si odlučio kupiti digitalac :p Kakav vam je plan za odlazak u Bolognu? Ako vam treba bila kakva pomoć samo recite jer sam tamo radio i znam gdje se što nalazi. btw Što se tiče njegove cure ona je iz Milana, a neznam kako izgleda.. Još 40 dana......:LOL: :LOL: :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo će mi biti njihov 4 koncert, ali još od davne 2005 nisam bio. Tako se pripremam da sam si u subotu kupio fotkić jer na jednom koncertu mi slike nisu uspijele i sad sam si odlučio kupiti digitalac :p Kakav vam je plan za odlazak u Bolognu? Ako vam treba bila kakva pomoć samo recite jer sam tamo radio i znam gdje se što nalazi. btw Što se tiče njegove cure ona je iz Milana, a neznam kako izgleda.. Još 40 dana......:LOL: :LOL: :LOL:

4 koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaa

kako zakon, daj pričaj dojmove!!! meni će ovo bit prvi njihov koncert, makar nekaj sam čula da budu navodno u beču iako ja to nisam nigde našla...još:)...pa mi je palo na pamet da i tamo odemo..

a kaj se tiće koncerta kupili smo si karte preko neta i nadam se da neće bit nikakvih problema jedino mi je malo debilana to kaj piše da se karte mogu podići samo jedan sat prije koncerta kaj mi izgleda malo kasno....budemo probali prije podići...jer nebi htela bit u zadnjem redu baš...još se nismo točno dogovorili kad krećemo i slično...ali mogli bi se svi ljepo hrv fanovi tam naći, bilo bi ljepo

Link to comment
Share on other sites

prije bi rekao da su mu ono fanovi, a ne nekakve cure kako ih oni prikažu. Doživljaj se ne može opisati, treba biti tamo i osjetiti taj adrenalin koji prolazi kroz tijelo.:eek: Mene će karta čekati tamo Nije ti loša ideja da se svi hr fanovi nađemo tamo, ja sam ZA:D još 34 duggggaaaa dana...

Link to comment
Share on other sites

:ohmy:

Ne mogu vjerovat da sam našla nekog tko priča Hrvatski a zna ko su MUSE!!

Uglavnom..koncert se približava..mi još uvijek ne znamo kako bi do Bolognie..pomagajte ljudi..mi smo iz Rijeke..na koji način da dodjemo do tamo???Ima li ko kakvu informaciju koliko to košta?

 

SVIMA LIJEP POZDRAV..;) Hvala..

Link to comment
Share on other sites

Muse have won Best Alternative Act at this year's EMA's!

 

pa evo dobro nam došla..

joj danas je točno mjesec dana do koncerta....jupiiii

mi smo nažicali starce da nas furaju dolje...karte smo kupili na http://www.ticketone.it moraš se logirat i poslje je lako...35eura..i tako to...joj....

danas sam bila na kavi sa frendicama sa kojima idem na koncert i prilično smi si maštale da smo već tam...frikovi:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...