Jump to content

pima

Recommended Posts

helou! bok dilligaf i pimi i svim ostalim muse fanovima!!! konacno sam i ja dosla pa se mozemo svi skupa diviti MUSE-ovcima. koncert je u Bologni za tocno 27 dana-na moj ( i Chrisov) rodjendan! JEDVA CEKAM!!!!!:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

hvala..

a j...ga kad smo mi kupili ulaznice za italiju još u ljeto a ovo za beč je objavljeno nedavno....a sad...ovo je odma drugi tjedan u petak...joooj...ja bi išla i u beč:)....

hm...moram brzo zaradit 650kn!!!!!!! jako brzo:)

Link to comment
Share on other sites

helouuuuu

samo sam htjela napisat kolko sam uzbuđena i upravo sam brojila dane i vidim da je do koncerta još samo 12 dana, 12!!!!!!!!! pa to nije ni 2 tjedna....jaj....samo su mi najednom dani tak brzo prošli...

inaće ste vidli kak imaju ljepu, preljepu, najljepšu, novu pozornicu....rekli su da su spiskali sav novac na nju...al isplati se jer zgleda baš kjuti, sve prepuno zvjezdica...mislim...ovisi koja pjesma svira....

idem slušat muse :)

pusa i pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

helou...jučer je bilo točno tjedan dana..cjeli dan sam si zamišljala a kaj bi sad radila u ovo doba za tjedan dana u italiji, a kaj sad, a sad??? aaaa sad bi bila na koncertu i tak...cjeli dan sam nekaj maštala..

još 6 dana ljudi...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

imam pitanje za one koji su si več kupili karte za bolonju...

Gdje ste si točno kupili karte? mi smo to obavili preko ticketone...malo je zaribana stranica pa nam je nekaj sralo, al nadam se da nebude nikakvih problema pri podizanju karti...:stunned:

Link to comment
Share on other sites

helou ljudi,pa di ste svi???

ja sam baš hepi jer sutra idemo u italijicu...juj...kak bu nam ljepo...malo sam se razočarala kad sam pročitala koliko ta dvorana prima ljudi...9600....dem...iako je stranica bila na talijanskom pa se nadam da je to brojka za nekaj drugo:), no i tak...idem se polako kao spremat jer ćemo mi tamo prenoćit pa nam trebaju neke krpice...

e da...bude netko od vas ostal tam isto?? mislim ako pemo van poslje pa možemo zajedničkim snagama...i tako to..

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bio sam na 3 njihova koncerta ali ovaj 4 je bio jednostavno savršen. Nakon onog 3 mislio sam da se to više ne može ponoviti ali na svu sreću prevario sam se. Tko želi još jednanput otići ja ću biti prvi taj. P.S: ako nekome trebaju foke mogu mu ih poslati....joj još nisam došao k sebi:LOL: :LOL: :LOL:

Link to comment
Share on other sites

pozzz..opet ja...(dilligaf)...nekaj mi je zaštekalo pa sam morala naprafiti novo...eh....

 

e ja sam zainteresirana za slikeeeeee...daj pls pls ak nije too big problem da mi pošalješ koju ljepu na mejl?? pleeeasee.....unapred punoooo hvala:)) pozzz svima, a posebno onima koji su uspeli biti na koncu:)

Link to comment
Share on other sites

1. u Bolonji je bilo PREEEEEEeeedobro !!! jednostavno nebrem opisati kak sam se osjećala kad sam vidla da matt stoji kojih 10 metara ispred mene....strašno:D

 

2. da stvar bude još ljepša, Chrisu i Luciji je bil rođendan, pa im još jedamput sa zakašnjenjem čestitam sretan rođendan!! :)

 

3. danas nam Dom ima rođendan, pa želim i njemu sve najboljee...nek i dalje ostane tak prešlatki :happy:

 

4. JA BI SUTRA U AUSTRIJUUU....:'(

 

5. želim sebi da brzo ozdravim, i odem u Mabis na kavu :D

 

6. pozdrav svima, budite mi dobri, i javite kak je bilo u Austriji, ako tko ide....

 

7. pusek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...