Jump to content

pima

Recommended Posts

singl ces moc skinut tek on 12. 6. kolko sam ja skuzila il tak nest; ima jos pun k. do toga.... ja sam isto odlucila malo pocet ucit, al sam si zato sad skinula par pjesama od nirvane za mp3 :) a kavu cu nadoknadit sutra pod etikom, a za vikend cu se jos zgazit kolko sam ponosna na sebe haha pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ljudi.....rekli su da nas budu šokirali al ovo fakat nisam očekivala....šokkkk, čisti šok....

pjesma je melodična i to sve, plesna.....al je onak...tipa britni/đastin/ašer....

procjenite sami.....

mislim ono nije pjesma loša...ali je...drugačija....kak ju sve više slušam mi je sve bolja...mislim da su hteli malo nakupit fanove jer pjesma brzo ulazi u uho...i nadam se da je to samo još jedan eksperiment jer..jer...ponestalo mi rječi...ubiti!!! nadam se da bu ostatak sličniji njima...makar volim kad eksperimentiraju....ma...ne kužim se više...

Link to comment
Share on other sites

hej...ma nije tak strašna pjesma...meni je baš postala okej...upravo mi svira :p...baš me nasmijava ta pjesma...imam filing ko da je to neka sprdačina...ma dobra mi je...po pjevanju me totalno podsjeća na princea a po ritmu na toxic od britney..hahah...koja kombinejšen...

e da, dobila sam listu pjesmi koje bi trebale bit kao na cdeu....

1 - Take A Bow

2 - Starlight

3 - Supermassive Black Hole

4 - Map Of The Problematique

5 - A Soldier's Poem

6 - Invincible

7 - Assassin

8 - Exo Politics

9 - City Of Delusion

10 - Hoodoo

11 - Knights Of Cydonia

baš me zanima kaj će to biti za hoodoo, naslov je zanimljiv..pa..

budite mi pozdravljeni

Link to comment
Share on other sites

ma da, čudo je kaj su opće nekaj i napisali....

ah....

upravo gledam u statistiku iii...i mislim da bum opet pala!!!!!! koji šijat...

da barem muse dođe...

e da inaće, procuril je cjeli novi album...tak da mi je već na skidanju:P

Link to comment
Share on other sites

ovo je dio iz intrvjua od danas:

 

What else is coming up then?

Dom : We've got a few gigs in Italy then festivals

 

a di u italiji??????? di?????? kad?????????? zakaj to nigde ne pišeeee!?!??!?!!

Link to comment
Share on other sites

ovo je dio iz intrvjua od danas:

 

What else is coming up then?

Dom : We've got a few gigs in Italy then festivals

 

a di u italiji??????? di?????? kad?????????? zakaj to nigde ne pišeeee!?!??!?!!

Venite a italia! voglio vedervi :) hm... nadam se da moj talijanski jos uvijek stima... kolko-tolko.... to bi bilo dobro.... btw, u petak idem u PAPAYU! nemojte pitat, neznam sta mi je, al bez brige, necu se preobratit u sminkericu ; to je sigurno :) pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ljudekiiiiiiii, konačno, konačno!!!!!!!!!!!!!!!!!

muse je u italiji, milano, 7.06.

aaaaaaaa ulaznica 31eur

bed je kaj se ulaznice mogu kupit samo danas i sutra....

joj idem se ja dogovarat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

idem na muse :p ... nadam se :)

 

ps. nemoj se pretvorit u papaja ljude

Link to comment
Share on other sites

ok, spot sam nabavila :D u subotu opet idem u papayu, ali kako bi dokazala da se necu pretvorit u jos jedan stereotip zagrebackih sminkera, furam starke (i nikakvu rozu majicu sa fancy detaljima)... bar nesto ;) i da, ljudi; pisite malo vise, moram nadmasit slovence hehe pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

i kaj veliš na spot? meni je čisto okej, onak mi je baš arti...no i tak...muse se natječe nekaj za spot ma mtv2, trenutno je na 5mjestu:)

glasajte: http://www.mtv2europe.com/nmeVote.jhtml

ja sam jučer bila na hladnom pivu, bilo je predobro, a naravno ko i svaki put na hp, bila u prvom redu, e mile je prelegendaran, i skoro sam ga primila za šapu da ga ženska prije nije počela žvalit?!?!??!? pa su ga zaštitari maknuli!!

mislim....

a dobro, bilo je super, i upravo sam si naljepila hp plakat kojeg sam uspjela nažicat:P

pusek

Link to comment
Share on other sites

ej, ma spot mi je ok, al mislim da im je to najlosiji do sada.... ma skroz su se promijenili, ono sad su kao face :) pa to valjda utjece i na spotove.. hm... ja sam ovu sub provela u papayi (OPET), al bilo je dobro, nakoprekinule s deckom, ja valjda jesam s jednim (nisam ziher al jebiga).. pa da bi to rijesili se u petak idemo napusit heh aj pozdrav malci cujemo se

Link to comment
Share on other sites

loša vjest, jako lošaaaaaaaaa...tj razočaravajuča

onaj kakti "album" koji je kakti "procurio" na net..danas mi ga je frend konačno skinul i to opće nisu nove pjesme...mislim folder se zove po novom albumu al gore su stvari onak tipa crying shame i to onak u 5 verzija i tak neke nazovimo to novijim stvarima, koje budu pretpostavlajm završile kao b strana albuma...

e da navodno bu s cdom i neki dvd il kaj...ma ne znam...

ah razočarana sam totalka, frend me tak obradoval i ja jurim k njemu s cdom da mi to sprži i onak sa smješkom na licu da bum danas slušala novi muse....deeeeeem

idem se smirit:P

pozz

Link to comment
Share on other sites

a jadno moje.... ajde bit ce bolje, dobit ces ti vec album :) a brijem da ce taj dvd sa cdom doc samo u "limited edition", zcebov sleeping with ghosts album, pa sam ja rekla staroj u koji cd shop da mi ga ode kupit jer je samo tamo to izdanje i ona "dobro budem" i ode u drugi i sad nemam dvd... od tad idem solo kupovat cd-e..... btw jucer sam ispravila fiz :D od tada volim svijet... pusa

Link to comment
Share on other sites

hej, čestitam na fizici :)

ma za album si mislim da možda i dobro da ga nemam skinuto jer sad je ziher da MORAM kupit original :p

inaće frendica mi je u bolnici završila, jučer operirala sljepo crijevo....jadna, a nije opće ni znala....to je inaće videk koja nam se javila tu na boardu, vjerna obožavateljica muse:), sad negdje preslušava mp3 u bolnici krcat muse pjesmama....a ništa idem se ja spremit pa ju idem malo zabavljat...

uživaj

Link to comment
Share on other sites

hej, čestitam na fizici :)

ma za album si mislim da možda i dobro da ga nemam skinuto jer sad je ziher da MORAM kupit original :p

inaće frendica mi je u bolnici završila, jučer operirala sljepo crijevo....jadna, a nije opće ni znala....to je inaće videk koja nam se javila tu na boardu, vjerna obožavateljica muse:), sad negdje preslušava mp3 u bolnici krcat muse pjesmama....a ništa idem se ja spremit pa ju idem malo zabavljat...

uživaj

da, moj frend je sad u bolnici i ide operirat bubreg il tak nest.....

meni se cini da smo samo ti i ja ostale ovdje... fala na cestitkama ;) sad moram ic jer me otac tjera. budite mi pozdravljeni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...