Jump to content

pima

Recommended Posts

ljudi čitajte ovo, za muse u zg i beogradu :

Oba su koncerta dogovorena s agentom... Ali da se ne bi dogodio novi "snup dog" - čekam ugovor. Onda dajemo objavu i puštamo ulaznice u prodaju.

 

Prilično su skup bend, još razmišljam o cijeni ulaznice...

aaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaa

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

a

a

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaa

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaj se mene tiče što manje to bolje:DD.. but that's just me:)

kaj se ostalog tiče, što više to bolje jer se nadam da buju onda oduševljeni odazivom u tak maloj zemlji pa buju došli opet uskoro:))

( i onda sam ja komplicirana:DD)

pozzek svima

Link to comment
Share on other sites

Thanks to the overwhelming support by fans worldwide, the progressive brit band, Muse, drew a whopping 58% of the vote and are the newest winners of MTV Battle of the Videos. Your souls were set alive when the brit trio unmasked their surreal identities in the latest video, “Supermassive Black Hole,” and you wrote their names in the sky. Far out Muse fans, give yourselves a gold star for a job well done.

 

nismo ni sumnjali kome će pripasti nagrada :)

i mi smo zaslužni za to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav!

 

Joj narode , koncert je bio fantastican , predobar , ma nemam rijeci.

Atmosfera nezamjenjiva , samo onakva kakva moze biti u Areni od koje smo svi imali tako veliki respekt.

 

Cert je zapoceo sa Knights of Cydonia a dalje neznam bila sam u transu:) (bice da ima tu negdje setlist)

 

Matt je bio nenormalno dobro raspolozen , juhhuuu, Dom nista manje a Cris kao i obicno:(

 

Za mene hit dana su bile Dominicove uske zelene traperice:LOL:

 

:musesign:

 

i jos nesto , za mene je stage apsolutno suvisan;)

Link to comment
Share on other sites

joj zakon e, samo kaj sam se ja razočarala totalno kad sam vidla da su ljudi SJEDILI, da su stolice po cjeloj areni...s te strane mi je pao kamen sa srca kaj nisam išla, a i sad dolaze u zg :D, baš se svađam s ljudima na forumu, kažu da im je cjena od 250kn preskupa za muse??? fakat mi nije jasno....nama hrvatima daš šaku i oni bi cjelu ruku...doslovno...

al nije to sad bitno

glavno da nam oni dođu

a pozornica kao što si rekla...ma...oni su sami po sebi pojava i ne trebaju im nikakvi dodatni efekti...ali me opet stalno veseli njihova pozornica jer ju svako malo mjenjaju i tako...oni su kao i poznati po dobrom osvjetljenju i tako to...

Link to comment
Share on other sites

joj zakon e, samo kaj sam se ja razočarala totalno kad sam vidla da su ljudi SJEDILI, da su stolice po cjeloj areni...s te strane mi je pao kamen sa srca kaj nisam išla, a i sad dolaze u zg :D, baš se svađam s ljudima na forumu, kažu da im je cjena od 250kn preskupa za muse??? fakat mi nije jasno....nama hrvatima daš šaku i oni bi cjelu ruku...doslovno...

al nije to sad bitno

glavno da nam oni dođu

a pozornica kao što si rekla...ma...oni su sami po sebi pojava i ne trebaju im nikakvi dodatni efekti...ali me opet stalno veseli njihova pozornica jer ju svako malo mjenjaju i tako...oni su kao i poznati po dobrom osvjetljenju i tako to...

 

 

u Areni su uvijek sjedalice i to crvene plisane:) , zatim ide drugi red sjedalica i onda mi , obicni smrtnici koji smo bili na kamenu , juhuuuu.No bez brige Matt ih je zamolio da se dignu sto su i ucinili , bilo je ludo.

 

Gdje su te vijesti za Hrvatsku , nisam uopce u toku?

Link to comment
Share on other sites

u Areni su uvijek sjedalice i to crvene plisane:) , zatim ide drugi red sjedalica i onda mi , obicni smrtnici koji smo bili na kamenu , juhuuuu.No bez brige Matt ih je zamolio da se dignu sto su i ucinili , bilo je ludo.

 

Gdje su te vijesti za Hrvatsku , nisam uopce u toku?

 

 

Ni ja. Nikdje nisam našla :stunned: A ni oficial page nema datuma za Zagreb :confused:

 

Opet zelene zelene traperice :LOL: i u Locarnu :LOL:

Link to comment
Share on other sites

heheh , totalno su cool:LOL:

 

@pima , sorry , al´ mislim da je to samo patka:(

 

 

Ja isto mislim :erm: jer još ništa ne piše na muse.mu! A za svaki američki datum vrlo so ažurni :mad:

 

Ali ipak... nada umre zadnije (zadnija?:$) :D

Link to comment
Share on other sites

pa da, lik je reko da će tek za koji dan sve bit na netu...tako da ja čekam...bila sam dosta skeptična prema tome, onda su mi svi govorili da bude koncert....i sad sam već praktički tamo:)...tako da se iskreno nadam da bude nešto od toga...inaće će bit veliko razočaranje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...