Jump to content

pima

Recommended Posts

pa da...malo jesmo zamrli....ali to je valjda kad smo svi već u tom vražjem išćekivanju...kad će konaćno taj novi album!!!!!!!!!!! inaće ljudi...apsolution dvd je došo u zg, mrki ga ima :( , ali bude mi ga presnimal dok ja ne kupim oriđiđi :D, baš sam hepi

Link to comment
Share on other sites

ej bok ljudi,malo se dugo nisam javila...i uvijek mi dosadno na netu al svejedno se nikad ne sjetim pogledat kaj ima novo..mda...e kao prvo sretan uskrs svima sa malim zakašnjenjem,drugo- tnx mrkiju i founderu kaj budu nam poslali dvd od musača...eh da,sad sam se sjetila..dajte me podsjetite na msn il icq kad se čujemo da mi date adresu/e za trzalice i onaj cd s antitodorom...i zmislite još nekaj kaj očete da vam spržimo...ajd pozdr svima....čujemo se...pusa svima (P.S. ljudi,ne znam dal ja malo krivo vidim il kaj,al zakaj nema smajleka koji šalje pusu???)

Link to comment
Share on other sites

a di ga ima za kupit; u kom cd shopu? jer znam da njihove albume ipak nemaju bas svugdi...

 

u tkalči, u dallasu....i da došlo je i kod nas u varaždinu...danas sam išla pitat nisam mogla vjerovat...e da i došla je muse biografija!!!!!!!!!!! konačno...a naručila sam ju prije mjeseca dana...joj..baš supač :p hm....kad sam uzbuđena koristim neke glupe riječi....

Link to comment
Share on other sites

u tkalči, u dallasu....i da došlo je i kod nas u varaždinu...danas sam išla pitat nisam mogla vjerovat...e da i došla je muse biografija!!!!!!!!!!! konačno...a naručila sam ju prije mjeseca dana...joj..baš supač :p hm....kad sam uzbuđena koristim neke glupe riječi....

 

Ispravak netočnog navoda: JA sam danas išla pitati u cd shop za absolution dvd, i da, nisam mogla verovari, bas sam hepi hepi! sutra idem obrađivat tatu da mi ga kupi čim prije...jooj bas sam eksajdet. Ali još sam bolje eksajdet zato jer sam za rođendan dobila onu biografiju od musea!!! kak super!!! Još jedamput curke puno HVALA, bas sam hepi hepi :D, a posebno hvala petriši koja je knjigicu naručila! :) PUSAČ veliki, pozdrav svima, uživajte slušajući MUSE (this shit is religious....tak piše u knjigici, koja je tu pokraj mene:happy:kul)

Link to comment
Share on other sites

hej...joj pogledala sam konačno absolution tour....joj....kak ga više gledam tak je sve bolji...a extras su iso fakat zakon, nisam mogla vjerovat!!! chris pjeva s mattom the small print!!! e kako mi je stvar dobra...

Link to comment
Share on other sites

dallas u tklaci? ok ocito sam malo mutava jer sad se nemogu sjetit tog shopa.... e al ljudi moji, cim cete bit u zg ili blizini, idite na bazen u utrine! isplati se... znam da sam totalno zazujala sa teme al jebi ga. bazen je predobar; nocno kupanje od 22-01 h :D super

btw jel ste mozda cula za neki EXIT festival (il tak nest), brijem da je u srbiji il bih mozda? navodno nastupaju massive attack i tak...

Link to comment
Share on other sites

konačno!!!!!!

New album title: 'Black Holes and Revelations'

Muse revealed the name of their fourth studio album. The name 'Black Holes and Revelations' (release date: July 3rd) sounds like an echo to the first single of this new album: 'Supermassive Black Hole' (release date: May 9th on the internet - June 12th in shops).

naslov je opet malo....hm...svemirski :)

Link to comment
Share on other sites

učlanite se na mused.tk jer vam onda ljepo uvjek pošalju obavjest kad su nove vijesti...tak da ne morate pregledavat opće...danas su mi poslali dio pjesme s novog albuma...tj samo 24s točnije :)...od pjesme ‘Knights Of Cydonia’ ....joj....naravno zvuči predobro...

Link to comment
Share on other sites

ehej,evo i mene opet konačno..pima,to mi nisi rekla..jaajaaj...kak si mogla:D

buš mi poslala jednog dana..možda i prije neg nabavimo album..hahah....e ljudi,čula sam na radiju dipo novog albuma od peppersa...onaj dvostruki,ne znam točno kak se zove,al izlazi 5.5. najvjerojatnije..pitanje kad će do nas doć....inače ovih par pjesmi kaj sam čula mi se čine ok...malo drukče neg inače al njihov stil...no ugl...na albumu je 28 pjesmi..bumo pričekali dok to dođe...baš me zanima...nije da mislim kupit,al neko bu već nabavil itd..kak to i ide,ne;)

pozdraf;)

Link to comment
Share on other sites

zna se ko bude prvi nabavio...da i to posaljemo ;) a zezam se...valjda ce bit dobar..ovaj dani california singl sucksa bas ono...jako...al imaju par dobrih stvari. Skinio sam se lime wirea...tak tak...ma budu dobri valjda

Link to comment
Share on other sites

i kako je prošel biljar? ja sam bila vani sa bicom i naravno da je padala kiša, ljepo sam došla doma potpuno mokra...a cugali smo vani...pa smo se zmrzavali....al dobro...i to je prošlo...

Link to comment
Share on other sites

a dobro ,meni je propo maksic zbog kise, pa sam otisla kod frendice i gledale smo egzorcizam emily rose, a vani maloprije bilo nevrijeme... strasno.

a i biljar mi je propo, nije bilo mjesta u klosarskom bircu sa biljarom pa smo otisli u elitni birc prek puta.... obuceni ko klosari.... heh.pa na bazen i tako....

ako ce i ovaj vik bit sugavo vrijeme poludit cu...

Link to comment
Share on other sites

helou..ubiti nemam ništ spešel za pisati nek ono morala sam pošto je ovo jubilarni 100ti post nekaj nabljuzgat...ja sam danas baš ponosna na sebe jer sam si konačno nakon poduljeg vremena očistila sobu, i učila sam se i starcima sam nekaj pomagala...ma baš sam si super...no dobro nisam al tješim se...i hoću na kavu u grad da se nagradim :)

e da i mrzim stranicu od muse jer kad nekaj kliknem onda mi se to otvara tisućama godina i onda poludim....a danas su osvanule nove vjesti al sam ih našla na drugoj str:

As you probably know, Supermassive Hole is the first single of the group.

Due to a request from a band of the group, we can't put it to download here, but it'll be played on XFM, BBC Radio 1 and a couple other big european radio stations on 8th May, and the single will be available to purchase on online music stores on 9th May.

kaj ljudi to znači da bumo od danas il sutra to već mogli skinut?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...