Jump to content

pima

Recommended Posts

helouuuuu

znate kajjjjjjjjjjjjj...

danas je muse nastupal u italiji!!

kužišššš, kak blizuuu, a tako daleko :)

i opet nastupaju tam 7.6. ... imam neki filing da budu do onda u italiji...tak kaaj kasnije vidim da su došli malo glet kroejšen pa ja to naravno nebi znala pa bi poludela i sl...bolje im je da ne dođu sim razgledavat bez da se najave:)

nadam se da budu još došli u itali svirat jer bum nekog ubila....komarca barem:)

e da izašel je cover za album...izgleda...hm...pa nisam baš oduševljena nekaj posebno..al ono muse stil...svemirsko izdanje :), kao 4 čovjeka sjede za stolom na marsu i u daljini se onak malo vidi zemlja...i na stolu su mini konji:stunned: kaj opće ne kužim....mislim...valjda zbog pjesme Knights Of Cydonia, bla bla...

zbunjujuće al nema veze, svaki dan pročitam koju kritiku albuma i svi vele da je album fantastik, i matt je rekel da im je to najbolji album do sad pa onda si mislim da ne može ni meni biti ne dobar kad ga tak svi hvale....joj jedva čekam...

a ja sam dala sve svoje muse dvde i cde frendu na presnimavanje(s kojim sam trenutno u svađi:mad: ), jer navodno se jednoj njegovoj frendici sviđa muse pa njoj prži, pa jednom tipu koji svira u bendu pa da bi nekaj od njih svirali...kaj bi bilo čist ljepo...

no i tak sam ja ostala bez ičega al dobro imam neke zalihe na kompu:)

baš sam se raspisala danas...ma dosadno mi je na netu, pa trpite malo...dem..sad sam zaboravila kaj sam htela reči...a ja uvjek imam nekaj za reči o muse...

nadam se da me poslje ovog dilligaf nebude nagovarala da otvorim muse blog jer mislim da fakat za tim nema potrebe, a mislim o čemu bi tam ja pisala:p , e da i stvarno se nadam da nebu server sad baš zaštekal il nekaj i da mi nebu skužilo ovaj post jer bum fakat bacila komp kroz prozor jer si nismo dobri u zadnje vrijeme, a i dobro bi mi došel novi

isuse sad fakat pretjerujem...ajd bok

Link to comment
Share on other sites

nebrem vjerovat!!!!!

i naravno da je zaštekalo i da mi nije htelo stavit post, ali dobro da sam ja jedna od onih rjetkih pametnih plavuša pa sam prije skopirala to kaj sam napisala..joj..inaće bi fakat komp letel malo...

ajd budite mi pozdravljeni..bokić

Link to comment
Share on other sites

e da sjetila sam se kaj sam htela reči, e bili smo na koncertu hladnog piva kaj sam već pričala, i kad je još nastupala neka predgrupa onda je neko došel na ideju kao da si idemo zamislit da smo na muse koncertu:D , i čak djeluje na par sekundi kad zaklopiš oči, pa smo se malo trgale tam ko neke velke obožavateljice benda "nikad čula", al dobro....glavno da smo mi normalne:p

Link to comment
Share on other sites

Ljudeki moji, evo mene, prokljuvala sam se iz bolnice i sad se lagano oporavljam uz muse, bas sam si razmišljala kak se idem sad javiti na bord, i onda se idem lepo zavaliti na kauč i navinuti si neki dvd od musea, ali sad sam u dilemi neznam dal novi ili stari...mislim da bum ipak novi jer sam ovaj stari vidla več kojih mnogo milijuna puta, a ovaj novi neznam još bas točno sve pokrete napamet, ko na hullabaloo :happy:

idem sad, dok sam još sama doma uživati

pozdrav svima, uživajte mi i budite dobri :)

pa-pa

Link to comment
Share on other sites

al dobro....glavno da smo mi normalne:p

 

Da...uvijek tak ispadne, da se mi plavuše moramo uvijek same tješiti...

:p

Mislim, slažem se ja s tobom, normalne smo mi, samo kaj se ponekad bas i ne ponašamo normalno....:$:) Al dobro, kam bi došli da se svi ponašamo normalno...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Da...uvijek tak ispadne, da se mi plavuše moramo uvijek same tješiti...

:p

Mislim, slažem se ja s tobom, normalne smo mi, samo kaj se ponekad bas i ne ponašamo normalno....:$:) Al dobro, kam bi došli da se svi ponašamo normalno...:happy:

 

 

 

aj agri totali...hihiihi...pozdr svima;)

Link to comment
Share on other sites

hej ljudovi muse je bil na 1 mjestu u četvrtak na otvorenom radiju!!!!!!!!!!!!

ALI danas je već na 4 mjestu kaj znači da moramo masovno glasati za njih, pa glasajte na:

http://www.otvoreni.hr/default.aspx?id=43&rnd5=4.6.2006%200:07:13

...može se glasat 4put tjedno, pa sam ja ljepo 4put odjednom glasala za muse i sad mi je lakše:)

ideš tam gore na program, pa top liste i lijevo na službena inozemna lista i kliknete ljepo 4 put na muse svaki tjedan....

hm....neće mi sad ovo sejvat jer mi piše da ovo kaj sam napisala je prekratko!??!?!?dem...idem sad probat...okej..neće..koji mu je k sad...fakat ne kužim

pusek

zbunjola...

Link to comment
Share on other sites

evo samo da se malo javim, stari mi je stavio password na komp jer sam navukla viruse na komp.... pametna ja (jos jedan dokaz da nisu samo jadne plavuse krive za sve).... uglavnom, za ovaj festival, jedina dobra grupa mi je muse :stunned:

a taj vas sugavi nogomet, ovaj dinamov stadion me izluduje; ja se motiviram i idem ucit a ovi idioti u nedjelju (bio je neki koncert domacih munjara) od 12 popodne testiraju zvucnike za koncert koji je 6 popodne! poludila sam. i tako je meni do pon ostalo 500 strana lektire i povijest i psihologija.... blago meni. a sad OPET nesto testiraju na stadionu...

evo, sad moram ic dalje radit i slusat ruzu hrvatsku (time obicno provjeravaju zvucnike).....

pusa svima i uzivajte! do slusanja

Link to comment
Share on other sites

slažem se s pimom donekle....ne znam...malo mi je problem radi tolko love dat a samo dve-tri pjesme....mislim..nije sam lova,al to je premalooooooooooo......

Zbog 2-3 pjesme im se ne bi isplatilo dolaziti. Oni će biti glavni headlineri jedne večeri i svirati će barem 45 min.

Link to comment
Share on other sites

ma da sve je to super, čak imam prijevoz do tam i doma..al je karta 800kn..a nigdje ne piše koji dan nastupa muse, na kojoj bini ni ništa, na kraju ću još fulat dan i onda bude mi super...

Link to comment
Share on other sites

ojjjj

evo koooonačno sam preslušala cd, joj predobar mi je, nebrem ga prestat slušat, danas cijeli dan, upravo mi svira...bubnjevi su mi tak zakon kroz cijeli album, ma cijeli je poseban..jednostavno kad staviš slušalice pa do kraja kad preslušaš, to je totalno neki novi svijet, onak nekaj posebno, samo slušaš i ništ drugo nije važno:), obožavam map of the problematique, take a bow, assassin, exo-politics,knights of cydonia...ma sad sam skoro sve nabrojila, al bubnjevi na map of the probl...i assassin..aaaa...uživancija

preslušati hitno!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ejla ljudovi!

E, novi album. AA, ja budem poludela...uspjela sam ga za sad preslušati samo jedamput i to na brzinu, i to tak da sam uspred noći morala ići do pime, jer više nisam mogla čekat, a preko dana trenutno imam takve obaveze da zaboravim jesti...Mislim ljudi...praznici su....ja hoču doma ležati i slušati muse novi album jer ono kaj sam samo jedamput čula mi ništ ne znači...Za to se trebam fizički i psihički pripremiti, da mogu u miru čuti svake detaljčiće pjesma, pa da onda mogu reči dal su dobri ili nisu...ijako ja znam da me museovci nebudu razočarali u 4. albumu...predobri su da sad nekaj zaseru! Ovo kaj sam za sad čula mi je tak na prvi pogled nekak drugačije, a opet tolko MUSE...super, super.. Joj, tak se veselim, sutra konačno (nadam se) više slobodnog vremena i da ja to preslušam kojim 100 puta... O da, dobri su

pozdrav svima iz prevručeg Varaždina

nadam se da vam se sviđa novi album...

pusa

Link to comment
Share on other sites

muse nam se približava:

01/12 - Roma - Palalottomatica

02/12 - Bologna (Casalecchio di Reno) - PalaMalaguti

04/12 - Milano (Assago) - DatchForum

:)

i dali su da rješimo neki anagram....nije da mi ide baš...evo vam pa se mučite:

PLOVER OIL

SLEDE

SWEET CLAN

ORDER TEST FOX

PALLID ICY

LOST RIB

RIFF CAD

MONKEY TINSEL

SWAG LOG

SELF BAT

Link to comment
Share on other sites

muse nam se približava:

i dali su da rješimo neki anagram....nije da mi ide baš...evo vam pa se mučite:

PLOVER OIL

SLEDE

SWEET CLAN

ORDER TEST FOX

PALLID ICY

LOST RIB

RIFF CAD

MONKEY TINSEL

SWAG LOG

SELF BAT

 

Kaj je ovo majke ti? :eek::LOL:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...