Jump to content

pima

Recommended Posts

hehe,bil bi red već da i mi ostali počnemo nekaj pisat...zgleda da fakat sam petra održava ovaj naš forumek....

 

hehhe,da,slike s domekom su presmešne..one sa spajdermenom:D

 

e da,i još da velim,fala na slikama iz bologne,da dobila sam,al mi mejl nekaj serucka opet pa nisam mogla odgovorit..nadam se da buš videl..

 

ajde ljudi,nesmemo dopustit da nam tu zamre kaj se počelo događat..jafite seeee

....i fakat nemrem vjerovat..da nas tak malo glasa za museeeee....imaju samo 4%..tak da ponavljam i ja: glasajte za

 

 

MUSE MUSE MUSE MUSE MUSE MUSE MUSE:D

 

 

velki pozz svima,pogotovo vidi na skijanju:D (nemoj nam se ubit,pls)

Link to comment
Share on other sites

ej ljudovi, dal netko možda zna, dal će ova nova biografija kaj je izdana krajem 2006.god, Phlippe Margot, mislim da se zove samo MUSE,....bit prevedena na ingliš????? jer je napisana na franc...prošlu biog sam pročitala, ali želim jooooš!:yesey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

eeeeej ljuddddiiiiii

imam nekaj very interesting za sve::musesign:

 

demand muse

molim vas za što više glasova,jučer sam otvorila zahtjev za hrvatsku, poljaci imaju 8 glasova, a estonija 136, litvanci oko 50 i tak to,al ima puno državica s 2,3,4 demanda ... ajde da se i mi probijemo nekak.. plss

pozz svimaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e to sam i ja cuo, da ce bit na InMusic-u 3.7.(ili tu negdje), od frendovog frenda, tak da sam dost sumnjicav, jer nista nepise na njihovom sajtu ni na sajtu InMusica (koji se btw nije mjenjao odkad su bili FF i Morrisey). ali s obzirom da taj datum Muse jos nije nigdje "rezervirao" mozda i bude nesto od toga.

 

evo i ja sam se upisao za demand, al mislim da bi to sa demandom moglo upalit jedino ako nas se jos par tisuca skupi (sad nas je 17 :D ).

Link to comment
Share on other sites

to je radar festival kaj sam ja pričala, to je u 6 mj...

jučer smo frendica i ja pitale dominica na netu za to..al je rekel da nema pojma i da ako već nemaju nekaj rezervirano taj dan (a nemaju) da valjda budu došli...da to on ne zna...

joj koje smo mi sretnice...hiihih

pusa svima

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...