Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, siz baya ilerlemişsiniz doğrusu çok süper olmuş:D

Benim son bi hazırlık atlama sınavı kaldı eğer onu veremezsem yaz okuluna kalıcam:( o yüzden bu aralar pek destek veremiyorum, ara ara giriyorum nete:( ama girdiğimde genelde twitter da bişeyler yazmaya ve myspace de de yazmaya çalışıyorum matt ve dom a, keşke tom kirk ün de myspace hasabı olsa ama bildiğim kadarıyla yok:(

Şimdilik benden bu kadar gençler, yeni başlık açıldığında oraya da yazmaya çalışırım:) öptüm hepinizi:)

off benim de bugün dünya kadar işim var :S hala kargocuları bekliyorum gelip alsınlar eşyalarımı diye... arkadaşıma gitmem gerekiyodu not alıcaktım ondan ama sanırım sözleştiğimiz saatte gidemiycem bu kargocular yüzünden... yaklaşık 24 saattir uyumuyorum yine... kafayı vurup yatmak tek istediğim şey şu anda... anca birinin çıkıp "huahuahaua geliyolarrrr!!" demesi lazım ayılmam için, salak salak hareketler yapıyorum görseniz ölürsünüz gülmekten :D...

ama akşama sağlam kafayla açıcam o başlığı ben merak etmeyin ;)

Arkadaşlar ben de evden çıkmak üzereyim şu an, annemle bir yere gitmemiz gerekiyor. Yazdığınız her şeyi büyük bir hızla okudum. Çok güzel bir fikir olmuş. Nazcım başlığı gördüm, eline sağlık. Hatta bir tane de cevap gelmiş :) Döndüğümde ben de katılacağım inşallah.

Kendinize çok iyi bakın. Öperim.

Kapanmış başlık :indiff:

Senin açtığına bir zeval gelmedi ama Allah'a şükür :)

evet o konuda biraz şanslıyız, çünkü ilgi çekici ve daha önce açılmamış bir başlık... Erkin'e muhteşem fikrinden dolayı teşekkür ederiz tabi ki de ;)

evet o konuda biraz şanslıyız, çünkü ilgi çekici ve daha önce açılmamış bir başlık... Erkin'e muhteşem fikrinden dolayı teşekkür ederiz tabi ki de ;)

Estağfurullah Nazcım, ne demek... Sizin ağzınıza elinize sağlık. Ece ve sen çok iyi işler çıkarıyorsunuz.

Fakat aüzüldüğüm nokta şu sanki enerjimiz tükendi gibi, artık ne yapabilriz tartışmasını göremiyorum. Öneriler yok, kim neler yaptı yok ve s. Bence tekrar bir dalga başlatmamız gerek, ruhtan düşmeyelim, eninde sonunda victory is ours :) olcak. Herkese selamlar ve saygılar

ANKARAGÜCÜME GİDİYOR BÖYLE YAŞAMAK!!

Evet, başlık kendini anlatıyor aslında, gücüme gidiyor böyle yaşamak... Geceleri uyuyamadığımda, ki genelde geceleri yaşamayı daha çok seviyorum, uykum gelsin diye açıp açıp Muse’un canlı performanslarını izliyorum youtube’dan... Ordaki insanlara imrenirdim eskiden, “Vayy ne deli eğleniyorlar yahu” diye... Artık imrenmiyorum, bariz “kıskanıyorum”... Hele bir de konserin ertesi günü “Lütfen tekrar geliiiiiinnnnnn!!!” diye çığıran tipler yok mu, iyice sinirleniyorum... Bu nasıl bir görgüsüzlüktür, nasıl bir yüzsüzlüktür... Sen de biliyorsun bunun olmayacağını, niye insanları sinirlendiriyorsun... Anlıyorum o yazanları, o kadar çok eğleniyorlar ki vaktin nasıl geçtiği anlaşılmıyor o konserde, öyle bir keyif ki hiç bitmesin istiyorsun... Ama her güzel şeyin bir sonu var arkadaşım, bunu da kabul et lütfen!! Burada yıllardır onları izlemek için bekleyen, sabreden, sabrının sonunda hala bir şey olmadığını görüp kendi çabalarıyla bir şeyler başarmaya çalışan insanlar var... Sence de haksızlık değil mi bu ey sevgili Muser kardeşim?

Dedim ya “kıskanıyorum” diye, belki kıskançlıktan bu sinirim... “Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.” ne de olsa... Belki de benim yaptığım şey bu; ama niye yapmayayım? Yapmamak için iyi bir neden verin bana! Her yıl olmaz tabi, ama en azından 2 senede 1 Muse’u getirdiniz de ben gitmedim? Ya da maillerime cevap verdiniz, beni kaale aldınız da ben mi mızıkçılık yapıyorum? N’apıyorum ki ben? Sadece yıllardır sabırla bekliyorum. Ki Rock’n Coke konserine özel sebeplerinden dolayı gidememiş bir insan olarak bu beni daha da çok sinirlendiriyor. Kimseyi suçlamıyorum, ona ben gitmedim, şahsen-bizzat-kendim... Ama bu demek değildir ki “Bir kere geldiler işte daha ne, yetinin onunla.” Yoksa öyle demek de ben mi anla(ya)mıyorum? Çok şükür akıl sağlığım yerinde, henüz onu yitirmedim, neyin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Herkesin sessiz kalmasına çok kızıyorum. “Çok özledik, keşke bir daha gelseler.” diyoruz... Diyoruz da niye “Hadi o zaman bir şeyler yapmamız gerek.” dediğimizde niye kimseden ses çıkmıyor? Çıkanlar belli zaten onlara lafım yok, binlerce kere de teşekkürler.

Part II başlığında bir arkadaşımız çok güzel yazmış, ben de aynen katıldığım için bir kez daha tekrar etme gereği duydum. Ben de istiyorum Matt sustuğunda “Bury it, I won't let you bury it...” diye bağırmayı, ben de istiyorum küçük dev adamlığıyla sahneyi nasıl doldurduğuna şahit olmayı, ben de istiyorum Chris’in headbanglerini görmeyi, muhteşem back vokallerini canlı dinlemeyi, Dom’un ataklarını, tuşesini duymayı, görmeyi, onlarla aynı havayı solumayı, kalabalığın sesiyle Matt’in sesini bastırmayı... Ben de istiyorum “Uprising”de “HEYY!!” diye bağırmayı... “United States of Eurasia”da “EURASIAAAAA” kısmını İstanbul Boğazı’nda, köprünün tam altında avazım çıktığı kadar bağırarak, tadını çıkararak söylemek istiyorum... Matt’in gülüşünü görmek, Dom’la uğraşmasına gülüşmek istiyorum... Sesim kısılsın istiyorum bağırmaktan, en önden izleyip konseri sesim patlamış bir şekilde o konser alanından çıkmak, kafa sallamaktan tutulan boynumu ellerimle dik tutmaya çalışmak, ama yaptığımın zerresinden pişman olmamak, “ben yaptım hakim bey, yine olsa yine yaparım pişman değilim” demek istiyorum... Konserden sonra sapıklık yapıp onları takip etmek istiyorum, sadece 1 fotoğraf için İstanbul’un altını üstüne getirmek istiyorum...

Çok zoruma gidiyor arkadaşlar bu, kimseden ses çıkmıyor... O kadar yere mail attık bir tane dönen yok. Nerde bu insanlar, maillere bakılmayacaksa o mail adresi neden veriliyor? Kaldı ki talep olmadan arz olmaz, talep var da arz? Ha doğru, bizi takan yok ki? Organizatör mü? Organizatör ne arar la Türkiye’de? Hepsi çabuk para kazanma peşinde, sen önce bir altyapını sağlamlaştır, şöyle bir düzene koy her sene her sene düzenli festival nasıl yapılır, önce git onu bir öğren, sonra böyle saçmalıklarla uğraş... Farklı olacakmış, evet bayağı bir farklıyız!!! Lütfen yalvarırım insanlar işlerini doğru düzgün yapsınlar... En azından insanları kaale alsınlar!

Hepinize çok teşekkürler, umarım bu yazı bir şeyler ifade eder.............

Son olarak sevdiğim bir Muse şarkısı der ki:

Open the skies over me

I am waiting patiently

I'll wait for a sign

not: İsteyen bu yazımı alıp "organizatör" adı verilen ama yanından bile geçmeyen kişilere aynen iletebilir...

millet, yine ben olmasam napıcaksınız?? :p

geldim izmire ama çok fena uykusuzum o yüzden ailemle yediğimiz yemekten şimdi eve gelip derhal uyumak istiyorum gözlerim kapanıyo :S.....

havaalanı maceralarım çok bomba yarın hepsini anlatırım :D

görüşmek üzere, iyi geceler =)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...