Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

Hehe - ogolnie rzecz ujmujac: THE BEST LIVE BAND EVER ;).

 

:happy:.

Okay :D. Sie na imieniny dowiem, gdzie sie zdecydowalas isc :awesome:. Takie prezenty to ja lubie!

Gdyby nie urzad pracy? Argh :fear:. Te glupie polskie urzedy! :(. No to kicha z tym wszystkim. Biurokracja wszedzie i do tego wszystko tylko dostepne po znajomosciach. So unfair.

 

Na pewno znajdziesz - a na pewno to ja juz Ci pokaze swoje wydanie, to moze je znajdziesz gdzies :happy:.

No Doma to znam...ale Hari'ego? A to jakis gitarzysta jest, tak? Jak bedziesz grzeczna to yup :p.

 

Bardzo ogólnie to ujęłaś ;).

 

Cieszę się, że chociaż tyle mogę zrobić!

Smutna prawda, ale niestety tak czasami bywa. Może za rok mi się coś uda znaleźć, to się okaże.

 

Ok! Będę miała oczy szeroko otwarte.

Ciepło, podążaj tym tropem...

Zależy co masz na myśli mówiąć "jak będziesz grzeczna".

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ogólnie to ujęłaś.

 

Cieszę się, że chociaż tyle mogę zrobić!

Smutna prawda, ale niestety tak czasami bywa. Może za rok mi się coś uda znaleźć, to się okaże.

 

Ok! Będę miała oczy szeroko otwarte.

Ciepło, podążaj tym tropem...

Zależy co masz na myśli mówiąć "jak będziesz grzeczna".

 

Jestem bardzo ogolnikowa :yesey:.

 

:D. You kidding? Ciesze sie Twoim szczesciem :happy:. Pozniej bede miala taki awesome day dzieki Tobie :).

fingers crossed! ;). Wtedy to bedziemy sie na Wembley widziec :p.

 

:pimp:.

Hmmmm, ze niby :shifty:. Moze on ten - taki niski jest? i taki puciowaty taki? :shifty:.

Nie bedziesz mnie np. kopac itd :p.

Link to comment
Share on other sites

:LOL:. No w koncu kubeczek sie jej spodobal :p.

 

 

 

Branoc!

Jacky Boy'a na noc ;).

 

Znowu ten HARRY! Kto to jest ten Harry? :eek:.

 

Co prawda, to prawda :p

 

cheers. leeeeeece, bo jutro nie wstane :) papa xxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Do mnie na korepetycje? Oh please

 

Ty się nie śmiej, bo zobaczysz, że jeszcze tak będzie.

 

Dobranoc :)

 

Jass, Chwisa na noc

AM, Harryego na noc :p

 

xxxxxxxxxxxxx

 

Dobranoc!

Jack'a na noc dla Ciebie!

 

Jestem bardzo ogolnikowa :yesey:.

 

:D. You kidding? Ciesze sie Twoim szczesciem :happy:. Pozniej bede miala taki awesome day dzieki Tobie :).

fingers crossed! ;). Wtedy to bedziemy sie na Wembley widziec :p.

 

:pimp:.

Hmmmm, ze niby :shifty:. Moze on ten - taki niski jest? i taki puciowaty taki? :shifty:.

Nie bedziesz mnie np. kopac itd :p.

 

:p.

 

Aww, to ja w takim razie będę się cieszyć, że Ty się cieszysz!

Jak będę miała pieniądze na Wembley, to się będziemy widzieć.

 

Cieplej. Jako podpowiedź dodam, że lubi taką niebieską koszulkę i mówić "come on!".

To wymaga przemyślenia.

 

Też już znikam. Dowiedz się, o kim mowa wyżej, bo właśnie tego kogoś Ci zyczę w snach. Przynajmniej nie będzie traumatycznych przeżyć ze mną :p.

Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

Ty się nie śmiej, bo zobaczysz, że jeszcze tak będzie.

 

Aww, to ja w takim razie będę się cieszyć, że Ty się cieszysz!

Jak będę miała pieniądze na Wembley, to się będziemy widzieć.

 

Cieplej. Jako podpowiedź dodam, że lubi taką niebieską koszulkę i mówić "come on!".

To wymaga przemyślenia.

 

Też już znikam. Dowiedz się, o kim mowa wyżej, bo właśnie tego kogoś Ci zyczę w snach. Przynajmniej nie będzie traumatycznych przeżyć ze mną :p.

Dobranoc!

 

Ojj, to raczej ja do Ciebie bede latac ;).

 

Cieszymy sie, ze sie cieszymy - how awesome is that? :awesome:.

:rolleyes:. Albo tikit w prezencie dostaniesz :p.

 

Hmmmm, brzmi calkiem znajomo :shifty:. Ja mam taki dzwonek na smsa, co mowi "come on!" i takiego pana w blue shirt tez widzialam...hmmm :shifty:. Kurde, cos mi tam swita!

Oj...ale to porzadnie przemysl, zebys pozniej nie zalowala swojej decyzji :p.

 

:LOL:. Niech no tylko pomysle - Ty kopiaca mnie glanem, czy ten Harry, ktory nie wiadomo co mi zrobi - no fakt...chyba lepszy juz ten nieznajomy :p.

 

Branoc!

Chrisa na noc ;).

Cheers! x

Link to comment
Share on other sites

Hello, hello, jak minął dzionek ? :D

 

Hello! ;).

 

Busy day - minal na lataniu po miescie i takich dziwnych, innych rewelacjach :p. A reszte juz znasz ;).

 

Za to sobie kupilam dwa srebrne pierscionki z Kruka i Yes ;). Dzieki za podanie nazw tych sklepow! ;).

 

Edit: No i - mamy bilety :dance:.

Link to comment
Share on other sites

Hello there!

Co tam słychać? Ja dzisiaj tylko na chwilę, dosłownie pół godziny, but nevermind. Jak tam minął dzień?

 

U fryzjera bylam, makabra :stunned:. Mowilam, zeby nie scinala z dlugosci, tylko przycieniowala troche - mam jakies 15cm krotsze wlosy :facepalm:.

 

Hello! :awesome:. A co u Ciebie? ;).

Link to comment
Share on other sites

U fryzjera bylam, makabra :stunned:. Mowilam, zeby nie scinala z dlugosci, tylko przycieniowala troche - mam jakies 15cm krotsze wlosy :facepalm:.

 

Hello! :awesome:. A co u Ciebie? ;).

 

:LOL:. Wydaje Ci się. Ale jestem pewna, że masz ścięte krócej, niż chciałaś. Prawie zawsze tak jest. Ostatnio jak byłam, to ścinałam znowu na krótko, ale nie sądziłam, że zetnie aż tak :p.

 

U mnie? Nudy. Byłam u lekarza, pół dnia chodziłam bez sensu po domu, czytałam książkę, obejrzałam trzy odcinki Gry o Tron... chyba nic nie pominęłam.

Link to comment
Share on other sites

Heloł:D

 

wreszcie tu na kogoś trafiłam, jakoś nie miałam ostatnio wyczucia:p

 

Wazzup ninjas?:awesome:

 

Hello!

:LOL:. U mnie to co wyżej, czyli nic :awesome:. No ale u mnie się zazwyczaj nic nie dzieje. Co u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

:LOL:. Wydaje Ci się. Ale jestem pewna, że masz ścięte krócej, niż chciałaś. Prawie zawsze tak jest. Ostatnio jak byłam, to ścinałam znowu na krótko, ale nie sądziłam, że zetnie aż tak :p.

 

U mnie? Nudy. Byłam u lekarza, pół dnia chodziłam bez sensu po domu, czytałam książkę, obejrzałam trzy odcinki Gry o Tron... chyba nic nie pominęłam.

 

:yesey:. Zawsze tak jest, ze jak chcesz dluzsze wlosy zostawic to Ci krocej obetna :rolleyes:. Powinnam mowic, ze chce centymetr...moze wtedy by mi dwa obciela tylko :awesome:.

 

:rolleyes:. Jak Ty ladnie potrafisz skomentowac swoj dzien ;). Na basie gralas? :p.

Wlasnie - tylko chyba ja nie wiem, o co chodzi z ta Gra o Tron :shifty:.

 

Heloł:D

 

wreszcie tu na kogoś trafiłam, jakoś nie miałam ostatnio wyczucia:p

 

Wazzup ninjas?:awesome:

 

Ania! :awesome:. How are you? :happy:.

Link to comment
Share on other sites

:yesey:. Zawsze tak jest, ze jak chcesz dluzsze wlosy zostawic to Ci krocej obetna :rolleyes:. Powinnam mowic, ze chce centymetr...moze wtedy by mi dwa obciela tylko :awesome:.

 

:rolleyes:. Jak Ty ladnie potrafisz skomentowac swoj dzien ;). Na basie gralas? :p.

Wlasnie - tylko chyba ja nie wiem, o co chodzi z ta Gra o Tron :shifty:.

 

Może nie dwa, ale mniej niż zwykle. Jeśli chcesz zostawić dłuższe, to trzeba mówić, żeby obcinali mniej.

 

A po co się będę rozpisywać, jak tak właśnie mój dzień wyglądał? :p.

Hmm, ja zaczęłam dopiero ostatnio oglądać z bratem, więc do niedawna też nie wiedziałam. Ale muszę przyznać, że to wciąga. I muzyka świetna. A jak sama nazwa wskazuje, chodzi tam o walkę o żelazny tron.

 

Właśnie, list doszedł?

Link to comment
Share on other sites

Hello!

:LOL:. U mnie to co wyżej, czyli nic :awesome:. No ale u mnie się zazwyczaj nic nie dzieje. Co u Ciebie?

 

Ania! :awesome:. How are you? :happy:.

 

Hej:happy:

 

Byłam w trakcie weekendu nad morzem z rodzinką, a teraz siedzę w domu. Może jeszcze uda mi się gdzieś w te wakacje wyjechać:rolleyes:

 

No i odkryłam dziś, że mam awizo w skrzynce, więc jutro prawdopodobnie odbiorę baaardzo fajną przesyłkę na poczcie :D

Link to comment
Share on other sites

Hej:happy:

 

Byłam w trakcie weekendu nad morzem z rodzinką, a teraz siedzę w domu. Może jeszcze uda mi się gdzieś w te wakacje wyjechać:rolleyes:

 

No i odkryłam dziś, że mam awizo w skrzynce, więc jutro prawdopodobnie odbiorę baaardzo fajną przesyłkę na poczcie :D

 

No to fajnie! Mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś. A jak z pogodą miałaś?

 

Czyżby bilet? :awesome:.

Link to comment
Share on other sites

Hej:happy:

 

Byłam w trakcie weekendu nad morzem z rodzinką, a teraz siedzę w domu. Może jeszcze uda mi się gdzieś w te wakacje wyjechać:rolleyes:

 

No i odkryłam dziś, że mam awizo w skrzynce, więc jutro prawdopodobnie odbiorę baaardzo fajną przesyłkę na poczcie :D

 

:party:. Nad morzem :happy:. Moze do Londynu przyjedziesz, co? ;).

 

BILLEETTT :awesome:. Moze i kartka ode mnie :shifty:. But who knows...:$.

Link to comment
Share on other sites

Może nie dwa, ale mniej niż zwykle. Jeśli chcesz zostawić dłuższe, to trzeba mówić, żeby obcinali mniej.

 

A po co się będę rozpisywać, jak tak właśnie mój dzień wyglądał? :p.

Hmm, ja zaczęłam dopiero ostatnio oglądać z bratem, więc do niedawna też nie wiedziałam. Ale muszę przyznać, że to wciąga. I muzyka świetna. A jak sama nazwa wskazuje, chodzi tam o walkę o żelazny tron.

 

Właśnie, list doszedł?

 

Wlasnie tak powiedzialam - bo najpierw mi chciala wiecej przyciac...tylko jak "ukladala mi wlosy" to sobie tak przycinala raz z jednej strony, raz z drugiej :rolleyes:. EH!

 

:p. IDK, ja nie umiem postow pisac :(.

Aha, I see :shifty:. To tez jest oparte na jakiejs ksiazce, anyway? To trzeba przeczytac najpierw! :pimp:.

 

:noey:. Zandego listu nie bylo :(. Od wczoraj sprawdzam skrzynke i nic :erm:.

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie! Mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś. A jak z pogodą miałaś?

 

Czyżby bilet? :awesome:.

 

W zasadzie pogoda była kiepska, ale od czasu do czasu się przejaśniało i można było się przejść:) Niedzielę spędziliśmy nawet w zoo:D Wieeeeeki nie byłam w zoo i cieszyłam się jak dziecko:p

 

Mam nadzieję;)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie tak powiedzialam - bo najpierw mi chciala wiecej przyciac...tylko jak "ukladala mi wlosy" to sobie tak przycinala raz z jednej strony, raz z drugiej :rolleyes:. EH!

 

:p. IDK, ja nie umiem postow pisac :(.

Aha, I see :shifty:. To tez jest oparte na jakiejs ksiazce, anyway? To trzeba przeczytac najpierw! :pimp:.

 

:noey:. Zandego listu nie bylo :(. Od wczoraj sprawdzam skrzynke i nic :erm:.

 

Tak to już jest. U mnie też tak przycinała. Ale ja byłam już jakiś czas temu i trochę odrosły :p.

 

Ktoś musi pisać trochę więcej, żeby inny nie musiał. W końcu trzeba skończyć ten thread!

Tak. To jest oparte na siedmioczęściowej sadze George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 

Wysyłałam priorytetem, więc zazwyczaj dochodzi następnego dnia, ale może iść nawet do trzech, więc może dojdzie jutro ;).

 

A teraz wybaczcie, trzeba wcześnie wstać.

AM: Harry'ego/Doma

Aniu: Benedicta

Dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie pogoda była kiepska, ale od czasu do czasu się przejaśniało i można było się przejść:) Niedzielę spędziliśmy nawet w zoo:D Wieeeeeki nie byłam w zoo i cieszyłam się jak dziecko:p

 

Mam nadzieję;)

 

Przynajmniej tyle dobrego. No ale cieszę się, że wyjazd się udał. Przynajmniej też trochę odpoczęłaś :happy:.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...