Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

:p

 

Zajrzałam na moment, ale ogólnie to się uczę... i nie mam weny:rolleyes:

 

P.S. Tak patrzyłam i patrzyłam na to, co napisałaś wyżej i w końcu skumałam skąd to znam:LOL: Britney dobra na wszystko:p

 

Nawwww :noey:. Do nauki nikt nigdy nie ma weny, hun :noey:. NIGDY.

 

:LOL:! No jak to skad? Tozto inspiracja Matt'a do napisania Supermassive Black Hole! :cool:.

 

A czego sie uczysz tak dokladniej? :shifty:. Zem ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

Nawwww :noey:. Do nauki nikt nigdy nie ma weny, hun :noey:. NIGDY.

 

:LOL:! No jak to skad? Tozto inspiracja Matt'a do napisania Supermassive Black Hole! :cool:.

 

A czego sie uczysz tak dokladniej? :shifty:. Zem ciekawa.

 

Taa... od tego tylko ból głowy, nic więcej :p

 

No jak mi juz melodyjka w głowie zagrała, to wszystko stało się jasne:LOL:

 

Diagnoza i orzecznictwo psychologiczne... diagnoza jako kompetencja... nuuuudyyyy...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Taa... od tego tylko ból głowy, nic więcej :p

 

No jak mi juz melodyjka w głowie zagrała, to wszystko stało się jasne:LOL:

 

Diagnoza i orzecznictwo psychologiczne... diagnoza jako kompetencja... nuuuudyyyy...:rolleyes:

 

Bol glowy i duzo stresu. Nie ma to jak uczelnia :rolleyes:.

 

:LOL:. Teraz zamiast sie uczyc, bedziesz sobie te piosenke pod nosem nucic :p.

 

:stunned:. Ocena funkcjonowania emocjonalnego...zem sobie w gugla wpisala. Czacha mi dymi.

Link to comment
Share on other sites

Bol glowy i duzo stresu. Nie ma to jak uczelnia :rolleyes:.

 

:LOL:. Teraz zamiast sie uczyc, bedziesz sobie te piosenke pod nosem nucic :p.

 

:stunned:. Ocena funkcjonowania emocjonalnego...zem sobie w gugla wpisala :vmu:. Czacha mi dymi.

 

Ucz się, ucz, bo nauka to do siwych włosów klucz:p

 

I po nauce, jakaż szkoda:chuckle:

 

Mi też dymi:LOL:

Link to comment
Share on other sites

Ucz się, ucz, bo nauka to do siwych włosów klucz:p

 

I po nauce, jakaż szkoda:chuckle:

 

Mi też dymi:LOL:

 

:LOL:. Fuck this shit, I'm gonna be a model :cool:.

TAP MADYL!

 

Tam nauka :rolleyes:. Pfff, Ty zostajesz gwiazda radiowa :cool:.

 

:LOL:! *hi5s*. Jak rozumiec ludzi? Odpowiedz: Ludzi nie da sie rozumiec.

:awesome:.

Link to comment
Share on other sites

:LOL:. Fuck this shit, I'm gonna be a model :cool:.

TAP MADYL!

 

Tam nauka :rolleyes:. Pfff, Ty zostajesz gwiazda radiowa :cool:.

 

:LOL:! *hi5s*. Jak rozumiec ludzi? Odpowiedz: Ludzi nie da sie rozumiec.

:awesome:.

 

I będę emejzing:awesome:

 

Tam przynajmniej wyglądać nie trzeba, to cos dla mnie:p

 

Od razu doktorat powinni mi za to dać:p

 

Idę spać, czaszce trzeba dać trochę spokoju;)

Branoc, Doma na noc

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

...

 

Umarłam:LOL:

 

I niech ktoś, proszę, podaruje Charlesowi maszynkę do golenia albo chociaż nożyczki:p

 

Z Jass mamy propozycje, zeby w Lodzi isc na silownie :cool:. Co Ty na to? :awesome:. Sie ubierzemy podobnie do Harry'ego (najlepszy stroj ma, ftw!) i jedziemy podbijac silownie :cool:.

 

Ja mu podaruje brzytwe :joker:. i chetnie mu pomoge w goleniu, muahahaha! *evil laughter*.

Ale zauwazylas? Broda, czapeczka - HIPSTER CHARLES! :awesome:.

 

Hello! :awesome:. Co u Ciebie? :pimp:.

Link to comment
Share on other sites

Z Jass mamy propozycje, zeby w Lodzi isc na silownie :cool:. Co Ty na to? :awesome. Sie ubierzemy podobnie do Harry'ego (najlepszy stroj ma, ftw!) i jedziemy podbijac silownie :cool.

 

Ja mu podaruje brzytwe :joker:. i chetnie mu pomoge w goleniu, muahahaha! *evil laughter*.

Ale zauwazylas? Broda, czapeczka - HIPSTER CHARLES! :awesome:.

 

Hello! :awesome. Co u Ciebie? :pimp:.

 

:LOL: wyglądałabym tam jeszcze bardziej żałośnie niż Harry na tej różowej piłce...:p Się pomyśli;)

 

Weźmiesz brzytwę i zaczniesz śpiewać jak Johnny Depp w Sweeney Todd:awesome: Charles poczuje się wtedy pewnie trochę nieswojo... *trolling*

Ten model hipstera juz był, Charles nie jest na bieżąco:p

 

Hai:D U mnie w porządku:) Dostałam dziś wpis ze wczorajszego egzaminu... I dostałam trzy:p Znaczy się zdałam, to najważniejsze:D

No i Monika ma dziś osiemnachę, to troszkę z nia poświętowałam, ale impreza będzie za tydzień w sobotę dopiero, po zakończeniu roku szkolnego:)

 

A co u Cię?:happy:

Link to comment
Share on other sites

wyglądałabym tam jeszcze bardziej żałośnie niż Harry na tej różowej piłce... Się pomyśli.

 

Weźmiesz brzytwę i zaczniesz śpiewać jak Johnny Depp w Sweeney Todd. Charles poczuje się wtedy pewnie trochę nieswojo... *trolling*

Ten model hipstera juz był, Charles nie jest na bieżąco.

 

Hai. U mnie w porządku. Dostałam dziś wpis ze wczorajszego egzaminu... I dostałam trzy. Znaczy się zdałam, to najważniejsze.

No i Monika ma dziś osiemnachę, to troszkę z nia poświętowałam, ale impreza będzie za tydzień w sobotę dopiero, po zakończeniu roku szkolnego.

 

A co u Cię?

 

What do ya mean "zalosnie"? :eek:. Przeciez to jest FASHION, BABY! :p. W Rossmanie takie pilki za 16zl sprzedaja - az se kupie :awesome:.

Pomyslimy! :happy:.

 

Hahaha, Charles bedzie moim Alanem Rickmanem w takim razie ;). Zaspiewa ze mna :awesome:. Mega duet bedzie!

Nie. Charles po prostu wie co robi: "Nowy model hipstera jest too mainstream" :awesome:.

 

:dance:. GRATULACJE!! :awesome:.

:party:. Mam nadzieje, ze tam ja wysciskalas za nas wszystkie! ;). Za tydzien w sobote? Musimy z dziewczynami tam wbic :ninja:.

 

U mnie? Oh well to samo co zwykle: 2,5 godziny cwiczen (must get in shape!), gitara, no i do miasta wyszlam po pierdolki, plyty i blok techniczny - bede robila kartke urodzinowa :awesome:. Takie niebieskie Tardis zrobie :cool:.

A tak to: dzisiaj caly dzien prawie padalo i tak troche niezbyt bylo...az zobaczylam ten filmik :LOL:.

Link to comment
Share on other sites

What do ya mean "zalosnie"? :eek. Przeciez to jest FASHION, BABY! :p. W Rossmanie takie pilki za 16zl sprzedaja - az se kupie :awesome.

Pomyslimy! :happy.

 

Hahaha, Charles bedzie moim Alanem Rickmanem w takim razie ;). Zaspiewa ze mna :awesome:. Mega duet bedzie!

Nie. Charles po prostu wie co robi: "Nowy model hipstera jest too mainstream" :awesome:.

 

:dance. GRATULACJE!! :awesome.

party:. Mam nadzieje, ze tam ja wysciskalas za nas wszystkie! ;). Za tydzien w sobote? Musimy z dziewczynami tam wbic :ninja:.

 

U mnie? Oh well to samo co zwykle: 2,5 godziny cwiczen (must get in shape!), gitara, no i do miasta wyszlam po pierdolki, plyty i blok techniczny - bede robila kartke urodzinowa :awesome. Takie niebieskie Tardis zrobie :cool.

A tak to: dzisiaj caly dzien prawie padalo i tak troche niezbyt bylo...az zobaczylam ten filmik :LOL:.

 

No tak, fashion, ja taka nieobyta jestem:p

I będziesz codzień na takiej piłce kontemplować: "oh gawd... how ossum I am today...":awesome:

 

Tylko nie musisz koniecznie doprowadzać tej sceny do finału:LOL:

Charles jest po prostu bardziej hipsterski od hipsterów:p

 

Dzięki:happy:

Im nas więcej, tym lepiej, wbijajcie śmiało:awesome:

 

To w sumie całkiem produktywnie spędzony dzień:happy:

No pogoda taka raczej angielska...;)

Link to comment
Share on other sites

No tak, fashion, ja taka nieobyta jestem.

I będziesz codzień na takiej piłce kontemplować: "oh gawd... how ossum I am today..."

 

Tylko nie musisz koniecznie doprowadzać tej sceny do finału.

Charles jest po prostu bardziej hipsterski od hipsterów.

 

Dzięki.

Im nas więcej, tym lepiej, wbijajcie śmiało.

 

To w sumie całkiem produktywnie spędzony dzień.

No pogoda taka raczej angielska...;)

 

:noey:. Musze Ci taki stroj na urodziny najwidoczniej kupic ;).

:LOL:! It's called "Harry McVeigh ossum level" :cool:.

 

:LOL:. No niech Ci bedzie - zakonczymy te scene tak, ze moge mu dac krem po goleniu :rolleyes:. Moze byc? :p.

:LOL:. On hipsterzy ponad to, bo Hipsters are too mainstream!

 

To szykuje sie double party ;).

Woohoo! Calego Jacka Danielsa Wam wypijemy :awesome:.

 

Oh please, normalnie wiecej robie, teraz mam takie poczucie nic nie robienia :stunned:.

Hehe, mama przed chwila do mnie dzwonila i powiedziala, ze u nich wlasnie pada i jest zimno - dokladnie jak tu :awesome:.

Link to comment
Share on other sites

:noey. Musze Ci taki stroj na urodziny najwidoczniej kupic ;).

:LOL! It's called "Harry McVeigh ossum level" :cool.

 

:LOL. No niech Ci bedzie - zakonczymy te scene tak, ze moge mu dac krem po goleniu :rolleyes. Moze byc? :p.

:LOL. On hipsterzy ponad to, bo Hipsters are too mainstream!

 

To szykuje sie double party ;).

Woohoo! Calego Jacka Danielsa Wam wypijemy :awesome.

 

Oh please, normalnie wiecej robie, teraz mam takie poczucie nic nie robienia :stunned.

Hehe, mama przed chwila do mnie dzwonila i powiedziala, ze u nich wlasnie pada i jest zimno - dokladnie jak tu :awesome.

 

Nie czuję sie wystarczająco godna:LOL:

:chuckle:

 

He he, nieco lepiej:p

The Hipstest of all hipsters:awesome:

 

:party::dance:

 

Jedna moja koleżanka poleciała dwa dni temu i też mi dziś mówiła, że jest pięęęękna pogoda:p Czyli leje. Jak i tu:rolleyes: To w sumie po co wyjeżdżała:awesome:

Normalnie wracając dziś do domu z uczelni w przemoczonych butach, poczułam się znów jak w Manchesterze:p

Link to comment
Share on other sites

Nie czuję sie wystarczająco godna.

:chuckle:

 

He he, nieco lepiej.

The Hipstest of all hipsters.

 

:party::dance:

 

Jedna moja koleżanka poleciała dwa dni temu i też mi dziś mówiła, że jest pięęęękna pogoda. Czyli leje. Jak i tu.To w sumie po co wyjeżdżała.

Normalnie wracając dziś do domu z uczelni w przemoczonych butach, poczułam się znów jak w Manchesterze.

 

Oh please! :awesome:. Dorosniesz do tego zaszczytu :yesey:.

On ma tak codziennie jak sie budzi *zazdrosci* :LOL:.

 

Mozesz Ty wymyslic zakonczenie - wierze, ze cos ciekawego wymyslisz :p.

:LOL:.

 

Ohhh to juz jej wspolczuje! Niby cieplo jest, ale pada...jednak to pewnie zalezy, w ktorej czesci Londynu sie znajduje ;).

:chuckle:. Nie ma to jak przypomniec sobie takie PIEKNE wspomnienia ;).

Link to comment
Share on other sites

Oh please! :awesome. Dorosniesz do tego zaszczytu :yesey:.

On ma tak codziennie jak sie budzi *zazdrosci* :LOL:.

 

Mozesz Ty wymyslic zakonczenie - wierze, ze cos ciekawego wymyslisz :p.

:LOL:.

 

Ohhh to juz jej wspolczuje! Niby cieplo jest, ale pada...jednak to pewnie zalezy, w ktorej czesci Londynu sie znajduje ;).

:chuckle. Nie ma to jak przypomniec sobie takie PIEKNE wspomnienia ;).

 

:LOL:

Wyższy poziom zajebistości:p

 

Poczekam, może mnie coś natchnie;)

 

A tego to nie wiem, ale gdzieś gdzie bardzo pada na pewno:p

Fajnie było, przemokłam:chuckle: A dwa dni później gorączkowałam w nocy i miałam majaki o ulicach i piętrowych autobusach - budziłam się co chwila i myślałam, że wciąż jestem na ulicy i jednocześnie w łóżku:awesome: Moje cudowne angielskie wspomnienia:p

 

Edit: Ja już lecem spać:)

 

Branoc, Doma na noc

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

*LOL*

Wyższy poziom zajebistości.

 

Poczekam, może mnie coś natchnie.

 

A tego to nie wiem, ale gdzieś gdzie bardzo pada na pewno.

Fajnie było, przemokłam. A dwa dni później gorączkowałam w nocy i miałam majaki o ulicach i piętrowych autobusach - budziłam się co chwila i myślałam, że wciąż jestem na ulicy i jednocześnie w łóżku. Moje cudowne angielskie wspomnienia.

 

Edit: Ja już lecem spać.

 

Branoc, Doma na noc

:kiss:

 

:p. Bedzie dobsz! :cool:. Jeszcze beda z Ciebie ludzie :p.

:LOL:. Zbyt zajebisty, by byc normalnym :cool:. Tez tak chce :supersad:.

 

Okay ;).

 

Ciebie do Anglii wyslac :rolleyes:. Nigdy wiecej! :noey:.

:p.

 

Dobranoc :kiss:.

Jestes pierwsza osoba od miesiecy, ktora mi zyczy Doma na noc :supersad:. I love you so atm!

Benedicta na noc ;).

Cheers! xxx

Link to comment
Share on other sites

Zmienilam :ninja:.

 

Dom i jego Hullabaloo Dance? No tozto na drugiej plycie w momencie gdzie tam przymiezaja ubrania jest! :p. Jak ma takie wysokie buty na obcasie :cool:.

It's so ossym.

 

Do tej pory nie oglądałam Hullabaloo, więc nie wiem co to za moment (no, może wiem mniej więcej :p), bo nie chciałam oglądać zanim płyty nie kupię. Jak widać trochę mi z jej zakupem schodzi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...