Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
OKAY, ktoś jeszcze chce zostać adoptowany przez Chrisa, czy to tylko ja? :LOL:

 

Trust me :LOL:. Nie tylko Ty! :(. Ja bym nawet mogla sie Busterkiem opiekowac i reszta gromadki...nawet bym z Ava sluchala weird kinds of music - no ale niech nas adoptuje! :supersad:.

 

Ja to jestem w szoku, że go w ogóle zobaczyłaś! :pope:. O Matta to już lepiej nawet nie pytać...

:p

 

TO TAM JEST MATT?! :pope:.

Link to comment
Share on other sites

Trust me :LOL:. Nie tylko Ty! :(. Ja bym nawet mogla sie Busterkiem opiekowac i reszta gromadki...nawet bym z Ava sluchala weird kinds of music - no ale niech nas adoptuje! :supersad:.

 

 

 

TO TAM JEST MATT?! :pope:.

 

totally agree :) mnie też niech adoptuje :D

 

nie martw się AM, nawet ja Matta nie zauważyłam :$:eek:

Link to comment
Share on other sites

Trust me :LOL:. Nie tylko Ty! :(. Ja bym nawet mogla sie Busterkiem opiekowac i reszta gromadki...nawet bym z Ava sluchala weird kinds of music - no ale niech nas adoptuje! :supersad:.

 

TO TAM JEST MATT?! :pope:.

 

totally agree :) mnie też niech adoptuje :D

 

nie martw się AM, nawet ja Matta nie zauważyłam :$:eek:

 

To co? Piszemy podanie i wysyłamy je razem z CV i listem motywacyjnym?

 

Tam sie przez chwilę pojawia...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
To co? Piszemy podanie i wysyłamy je razem z CV i listem motywacyjnym?

 

Tam sie przez chwilę pojawia...

 

:yesey:. Najwyzszy czas sie wpisac do rodziny :awesome:.

 

Wie ktoś kiedy w końcu u nas ta premiera? Raz piszą że 1-szego, raz że 8-smego.

 

Wychodzi 1wszego - z tego co widac na empiku to pierwszego w Polandzie wychodzi wersja CD, a 8mego wersja CD/DVD. Przynajmniej tak mozna to logicznie wytlumaczyc :).

Poza tym, w poniedzialek Zane Lowe ma puscic w transmisji radiowej album...ciekawam, czy pusci caly czy tylko piosenke/dwie piosenki dziennie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:yesey:. Najwyzszy czas sie wpisac do rodziny :awesome:.

 

Najwyższy czas to skończyć ten thread. Bo coś mi się widzi, że jeszcze na jedne święta zostanie :facepalm:. Chociaż do rodziny też by się przydało wpisać :p.

 

No i The 2nd Law :awesome:!

Link to comment
Share on other sites

Najwyższy czas to skończyć ten thread. Bo coś mi się widzi, że jeszcze na jedne święta zostanie :facepalm:. Chociaż do rodziny też by się przydało wpisać :p.

 

No i The 2nd Law :awesome:!

 

:LOL:. Wypadaloby! Prawda :p.

Do rodziny sie wpisac i ten thread skonczyc. Takie mam zyczenia :awesome:.

 

i ja chce to na koncert w Lodzi:

 

13_LED_fiber_optic_light_with_glitter.jpg

 

:(. Tylko nie lampe, ffs.

Link to comment
Share on other sites

Hej :D wypadałoby się przywitać na początku. Jeśli tak się robi na tym forum. sewiously nie znam się na forach, przygodę z nimi dawno skończyłam i przez dłuższy okres czasu udzielam się tylko na twitterze i tumblrze. ;) ale: sztuciec (pani sztuciec, nie pan), 18 lat, fanka muse od około 2-3 lat (ok, więcej niż fanka, know what i mean). właściwie zarejestrowałam się tutaj bo liczę na obecność kogoś kto przy okazji ma do odsprzedania bilet na płytę do łodzi. ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z muserami, szczególnie polskimi, to już tutaj zostanę. :p a więc... hello :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hello there :)

I'm from Belarus and it's really hard to find CDs here, so it's easier for me to buy them in Poland (my mom goes there often for business). I wanted to ask you about stores, like empik, where you can order CD online and then pick it up from actual store.

Link to comment
Share on other sites

Hej :D wypadałoby się przywitać na początku. Jeśli tak się robi na tym forum. sewiously nie znam się na forach, przygodę z nimi dawno skończyłam i przez dłuższy okres czasu udzielam się tylko na twitterze i tumblrze. ;) ale: sztuciec (pani sztuciec, nie pan), 18 lat, fanka muse od około 2-3 lat (ok, więcej niż fanka, know what i mean). właściwie zarejestrowałam się tutaj bo liczę na obecność kogoś kto przy okazji ma do odsprzedania bilet na płytę do łodzi. ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z muserami, szczególnie polskimi, to już tutaj zostanę. :p a więc... hello :)

 

Wybacz, ze tak pozno odpisuje ktokolwiek, ale - trwaja busy przygotowania do koncertu! :chuckle:. 20 dni!

Witam :). Jam Ci AM :awesome:. Mam az 20 wiosenek i jestem fanka Muse od jakos 8 lat.

Mam nadzieje, ze udalo ci sie znalezc juz bilecik i ze nie zostalas oszukana :). Ostatecznie moge polecic bilety z eventim "widok boczny". Kosztuja tyle co na plyte, widok moze nie byc za ciekawy, ALE PRZYNAJMNIEJ BEDZIE! :). Ja mialam takie same bilety na O2 (miejsce za scena). Chlopaki latali, perkusja Dominic'a sie obracala i miejsca sa bardzo blisko :happy:. Wiec jakby co zawsze mozna te bilety kupic :). pozdrawiam i witam!

Link to comment
Share on other sites

hello there :)

I'm from Belarus and it's really hard to find CDs here, so it's easier for me to buy them in Poland (my mom goes there often for business). I wanted to ask you about stores, like empik, where you can order CD online and then pick it up from actual store.

 

Hello! Empik is a really great store, if you ask about it :). I am sure there are albums in such places as Media Markt, sometimes, they're even cheaper in there than empik :).

I don't know about any other stores as in the town I come from there are not too many different stores but to be honest empik is all you need. I don't know any other stores where you can order CDs and go pick them up to the store :unsure:.

Link to comment
Share on other sites

A tak apropos koncertu w Łodzi (23 dni, 23 dni :D), mam nadzieję, że się wybieracie ;) Mam własnie taki dylemat: myślicie, ze jest jakakolwiek szansa na złapanie Muse gdzieś na miescie? Przy okazji Coke'a w Krakowie komuś się udało.. ;)

 

Ja sie wybieram, oczywiscie! ;). Ty zapewne tez :awesome:. super byloby jakos sie spotkac :happy:. Przynajmniej przed koncertem na krotka rozmowe przed otworzeniem barierek :).

 

Zalezy jaki masz bilet - jak stojacy, to radze czekac przed Arena, bo "nigdy nie wiadomo, czy ich sie spotka". Bezsensu wtedy w ogole isc.

Ja z dwoma osobami z tego forum mamy bilety na miejsca siedzace i idziemy sie przejsc po miescie :). Takze w Lodzi jest tylko jeden hotel (przynajmniej tak mi powiedziano), w ktorym chlopcy moga sie zatrzymac, tak wiec bedziemy krazyc pewnie w tamtych okolicach "jakby co" :chuckle:. Nam nikt miejsc nie ukradnie, wiec mozemy sie powloczyc :).

 

Edit: A co u Was, moje kochane osobistosci? :awesome:. Jak ida przygotowania do koncertu? Jak sie Wam zyje? :).

Moze ktos mi odpowie akurat :chuckle:.

Link to comment
Share on other sites

Yay! Someone's alive here!:chuckle:

 

A co u Was, moje kochane osobistosci? :awesome:. Jak ida przygotowania do koncertu? Jak sie Wam zyje? :).

Moze ktos mi odpowie akurat :chuckle:.

 

Hej, AM:awesome:

Jak ja tu dawno nie pisałam... Za leniwa jestem, przyznaję się:p

Na koncert to czekam już z niecierpliwością, odliczam dni, mam nawet zaplanowane od dłuższego czasu co spakować:rolleyes:

A ogólnie to normalka... uczelnia, dom... nic specjalnego, nieustannie staram się ogarnąć;)

 

A co u Ciebie? Mam nadzieję, że zajrzysz tu znów niedługo;)

 

P.S. A w ogóle, tak od razu przyjęłam, że jestem jedną z tych "osobistości";) Oby poprawnie:p

Link to comment
Share on other sites

Hej :D wypadałoby się przywitać na początku. Jeśli tak się robi na tym forum. sewiously nie znam się na forach, przygodę z nimi dawno skończyłam i przez dłuższy okres czasu udzielam się tylko na twitterze i tumblrze. ;) ale: sztuciec (pani sztuciec, nie pan), 18 lat, fanka muse od około 2-3 lat (ok, więcej niż fanka, know what i mean). właściwie zarejestrowałam się tutaj bo liczę na obecność kogoś kto przy okazji ma do odsprzedania bilet na płytę do łodzi. ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z muserami, szczególnie polskimi, to już tutaj zostanę. :p a więc... hello :)

 

Hej:) Wybacz, że tak długo zajęło mi odpisanie Ci, ja też na jakiś czas zarzuciłam aktywność na forach, w tym tutaj... Czas naprawić ten błąd;)

Witamy Cię bardzo serdecznie w naszej mjusowej szalonej rodzince:D

Ja jestem Ania, lat 22, fanka od już prawie 4 lat. Mam nadzieję, że spotkamy się już niedługo w Łodzi na koncercie:)

Link to comment
Share on other sites

Ja sie wybieram, oczywiscie! ;). Ty zapewne tez :awesome:. super byloby jakos sie spotkac :happy:. Przynajmniej przed koncertem na krotka rozmowe przed otworzeniem barierek :).

 

Zalezy jaki masz bilet - jak stojacy, to radze czekac przed Arena, bo "nigdy nie wiadomo, czy ich sie spotka". Bezsensu wtedy w ogole isc.

Ja z dwoma osobami z tego forum mamy bilety na miejsca siedzace i idziemy sie przejsc po miescie :). Takze w Lodzi jest tylko jeden hotel (przynajmniej tak mi powiedziano), w ktorym chlopcy moga sie zatrzymac, tak wiec bedziemy krazyc pewnie w tamtych okolicach "jakby co" :chuckle:. Nam nikt miejsc nie ukradnie, wiec mozemy sie powloczyc :).

 

.

 

Aha, dzięki za informacje ;) Noo, to zobaczymy, może akurat komuś z nas się uda "przypadkiem" natrafić na dowolnego członka zespołu xD A jako forumowicze pewnie też się, znając życie, gdzieś miniemy, co prawda nie bywam tu zbyt często, ale w końcu tworzymy Muse'ową społeczność :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hej :D wypadałoby się przywitać na początku. Jeśli tak się robi na tym forum. sewiously nie znam się na forach, przygodę z nimi dawno skończyłam i przez dłuższy okres czasu udzielam się tylko na twitterze i tumblrze. ;) ale: sztuciec (pani sztuciec, nie pan), 18 lat, fanka muse od około 2-3 lat (ok, więcej niż fanka, know what i mean). właściwie zarejestrowałam się tutaj bo liczę na obecność kogoś kto przy okazji ma do odsprzedania bilet na płytę do łodzi. ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia z muserami, szczególnie polskimi, to już tutaj zostanę. :p a więc... hello :)

 

Hello!

Wybacz, że po tak długim czasie, ale dość długo mnie tutaj nie było ;). Miło mi Cię poznać, choćby wirtualnie - jestem Jass, fanka od... sama nie wiem dokładnie od którego momentu, ale na pewno od ładnych paru lat. Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj i nie będziesz tego żałować :p.

 

Edit: A co u Was, moje kochane osobistosci? :awesome:. Jak ida przygotowania do koncertu? Jak sie Wam zyje? :).

Moze ktos mi odpowie akurat :chuckle:.

 

Odpowiadam... po dość długim czasie :facepalm:. Ale cóż zrobić, to już nie ten czas, kiedy zawsze się mogło znaleźć wolną chwilę (albo i całą noc) żeby tutaj posiedzieć. Ale brakuje mi tego bardzo :supersad:. Jeśli chodzi o mnie to jakoś jeszcze funkcjonuję, ale nie wiem, czy to można nazwać życiem. Aż wstyd się przyznać, ale dopiero jakąś godzinę temu obejrzałam "the making of the 2nd law" i... brak mi słów, takie to cudowne <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Skorzystam z okazji, żeby złożyć Wam wszystkim (chociaż mam nadzieję, że już złożyłam wszystkim) późne życzenia, tak więc: wesołych, spokojnych i całkowicie udanych Świąt, mam nadzieję że wszyscy znaleźli (lub jeszcze znajdą) wymarzone prezenty pod choinką oraz Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego koncertów i wspaniałych chwil!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...