Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

oh dear ... faktycznie cicho i nic siÄ™ nie dzieje :(

 

TRZEBA COŚ Z TYM ZROBIĆ LASKI, COME ON ! :D

 

SO COME ON! *faints*

 

ps. Berlin już za nami *sighs* Jak to się stało ??? :eek::(

 

Nie wiem, ale nie mogę się z tym pogodzić :'(

Link to comment
Share on other sites

SO COME ON! *faints*

 

Nie wiem, ale nie mogę się z tym pogodzić :'(

 

hahahahaha, chyba nic z tego nie będzie :(:rolleyes: same Jass tego nie pociągniemy :p

Chyba, że będziemy pisać o wszystkim, jak na Twitter :p:LOL:

 

*sighs* ja też nie :( PMS już nie taki straszny, ale całkowicie jeszcze też nie minął :(:eek::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha, chyba nic z tego nie będzie :(:rolleyes: same Jass tego nie pociągniemy :p

Chyba, że będziemy pisać o wszystkim, jak na Twitter :p:LOL:

 

*sighs* ja też nie :( PMS już nie taki straszny, ale całkowicie jeszcze też nie minął :(:eek::rolleyes:

 

Jak to, ninja tego nie dokończą? Chodżbyśmy miały tutaj pisać jeszcze z pięć lat, to się da zrobić :D

 

Całkowicie może minąć jeśli będziesz miała zaplanowany koleny koncert Muse, a na to się niestety jeszcze przez długi czas nie zanosi...

Link to comment
Share on other sites

Jak to, ninja tego nie dokończą? Chodżbyśmy miały tutaj pisać jeszcze z pięć lat, to się da zrobić :D

 

Całkowicie może minąć jeśli będziesz miała zaplanowany koleny koncert Muse, a na to się niestety jeszcze przez długi czas nie zanosi...

 

*sighs* w sumie fakt :D prędzej czy później skończymy ten thread :)

 

Na dzień dzisiejszy nie jest już tak źle, bo się jaram już wyjazdem naszym na Coke :D :D

Niestety, na kolejny nasz koncert Muse faktycznie sobie trochę poczekamy, ale damy radę, bo po drodze czeka nas mnóstwo innych fajnych koncertów :D

Link to comment
Share on other sites

*sighs* w sumie fakt :D prędzej czy później skończymy ten thread :)

 

Na dzień dzisiejszy nie jest już tak źle, bo się jaram już wyjazdem naszym na Coke :D :D

Niestety, na kolejny nasz koncert Muse faktycznie sobie trochę poczekamy, ale damy radę, bo po drodze czeka nas mnóstwo innych fajnych koncertów :D

 

;)

 

I to, że sobie trochę poczekamy nie powinno przeszkadzać w planowaniu, gdzie pojedziemy następnym razem :p.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Widzę, że aktywność na wątku polskim jakaś taka niemrawa. Kto był wczoraj w kinie na Muse (jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało)? Ja byłam i było FANTASTYCZNIE! Co prawda nie to samo co na żywo, ale jak się nie ma co się lubi...Sami wiecie. Także wrażenia super, kino pełne i pełna ekscytacja, jedynie wątek aktorski mnie nie przekonał. Jak się tak gra taką muzykę to dodatki w postaci "scenek" na scenie nie są moim zdaniem potrzebne, zaburzają tylko spójność odbioru. No i może jeszcze animacja do Panic Station, osobiście wolałam wersję z kosmitami- była zabawniejsza. A jak Wasze wrażenia?

Link to comment
Share on other sites

Lakme, a mi nawet te scenki aktorskie sie podobaly. Zreszta, Matt w ub roku wspominal, ze chcialby zrobic oprawe do koncertu wpadajaca troche w teatralna. W kazdym razie bylam mile zaskoczona rewelacyjna jakoscia dzwieku i obrazu w kinie. Po prostu super. Szkoda, ze takiego kina nie ma w domu. Nie zdazylam tylko zamowic DVD - a w sklepie MUSE juz nie widac, sa tylko Blue RAY - czy ktos cos wie dlaczego tak???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiem, że Matt ma "teatralne ciągoty", ale jakoś się do nich mimo wszystko nie przekonałam. A z tą trumną to już w ogóle poszedł na całość :LOL: Terrierko, u mnie w kinie też dzwięk i obraz były świetne. Pozytywne zaskoczenie, bo ponoć różnie to bywa, zastanawiam się tylko czy faktycznie było to odtwarzane w moim kinie w 4K, bo dla mnie wyglądało raczej na FullHD, ale ja tam specem nie jestem od tych spraw, więc może było? Wersję "domową" mam na Blu-Ray'u i tu przyznam, że trochę się rozczarowałam. Obraz jest piękny, ale dźwięk pozostawia wiele do życzenia...Szkoda, bo liczyłam na super efekt, a w sumie okazało się, że moje stare muzyczne DVD nierzadko brzmią lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Hello,

 

Does anyone have an idea where guys will be staying during the Orange Warsaw Festival? i'm flying from Tbilisi, Georgia (cos they dont do any concerts here) and would really love to use this chance to meet them. Thank you!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...